توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تست آمادگی بسته بندی

تخصصی بسته آمادگی آزمون ما آموزش دقیق و فشرده برای همه بخش آزمون های استفاده از روش برنامه درسی و تدریس پیشرفته ترین فراهم می کند.

دانش آموزان آموزش دیده و مجهز برای رسیدن به موفقیت در کمبریج، IELTS، TOEFL و یا آزمون و به دست آوردن اعتماد به نفس با استفاده از آزمون در حال توسعه در نظر گرفتن استراتژی در هنگام گرفتن آزمون عملی به طور منظم.

IELTS

IELTS (سیستم تست بین المللی زبان انگلیسی) امتحان تسلط به زبان انگلیسی است که توانایی زبان از نامزدها که نیاز به مطالعه و یا کار که در آن انگلیسی زبان ارتباط است را اندازه گیری است. این آزمون زبان انگلیسی ثابت در جهان است. بیش از 1.7 میلیون داوطلبان آزمون هر سال به شروع سفر خود را به آموزش و پرورش بین المللی و اشتغال است.

 • چه کسی باید امتحان کنند؟ برنامه های حرفه ای شتاب (APP) بین المللی زبان انگلیسی کمک می کند تا کسب و کار به دانش آموزان توسعه مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط با موفقیت در کار با تاکید بر استراتژی های خواندن، تفکر تحلیلی، بحث و ارائه شفاهی. تاپیک یکپارچه را به دوره عبارتند از ارتباطات جهانی، موضوعات کسب و کار، و مسائل مربوط به کسب و کار.
 • از کجا می توانم استفاده از این گواهینامه؟ نمرات IELTS توسط بیش از 8،000 سازمان در سراسر جهان، از جمله دانشگاه ها، کارفرمایان، مقامات اداره مهاجرت، و سایر سازمان های حرفه ای پذیرفته شده است.

مزایای استفاده از آماده سازی برای این امتحان با inlingua واشنگتن دی سی

Inlingua واشنگتن دی سی ارائه شده است به آزمون برای بیش از 10 سال، و ما مفتخریم که بزرگترین مرکز IELTS در ایالات متحده می باشد.

 • مدرس و ممتحن ما آموزش های ویژه دریافت می کنند و توسط بدن اعتبار گواهی IELTS: IELTS معلمان آموزش دیده.
 • معتبر کمبریج مواد: دانش آموزان آزمون IELTS تمام طول و کتاب های درسی توسعه یافته توسط خالق تست استفاده کنید.
 • محل سکونت: تهیه و تست در همان محل. ما دو محل مرکز آزمون و پردیس اصلی توسط IELTS USA به عنوان مرکز IELTS در ایالات متحده برای 3 سال متوالی به رسمیت شناخته شده است.

امتحانات کمبریج (FCE و CAE)

امتحانات کمبریج یک مدرک بین المللی زبان انگلیسی مناسب برای موقعیت های دانشگاهی یا حرفه ای. این امتحانات فعال کردن مصرف کنندگان پذیرش موفقیت آمیز در اعمال با صدها نفر از دانشگاه بسیار شناخته شده و مدارس در اکثر کشورهای انگلیسی زبان، و آماده شدن برای آن نیز کمک خواهد کرد دانش آموزان توسعه مهارت های زبان انگلیسی مورد نیاز برای موفقیت با هر دو مطالعه به عنوان به خوبی کار.

 • چه کسی باید این امتحانات را؟ هر کسی که برای اولین بار از زبان انگلیسی نیست می توانید از این امتحانات است. برخی را به امتحانات زیرا آنها می خواهند یک گواهی شناخته شده بین المللی؛ دیگران را امتحان برای آماده شدن برای سفر و یا خارج از کشور زندگی، به منظور بهبود چشم انداز اشتغال خود، و یا به دنبال فرصت های آموزش عالی است.
 • از کجا می توانم استفاده از این گواهینامه؟ امتحانات زبان انگلیسی با بیش از 13500 دانشگاه ها، کارفرمایان و دولت ها در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مزایای استفاده از آماده سازی برای این امتحان با inlingua واشنگتن دی سی

 • مواد کمبریج معتبر: دانش آموزان با استفاده از آزمون واقعی FCE و CAE و کتاب های درسی توسعه یافته توسط خالق امتحان آماده خواهد شد. دوره های سیستماتیک با مناطق توسعه واژگان برخورد و استفاده از آزمون های تشخیصی به طور منظم برای اندازه گیری پیشرفت دانش آموز است.
 • محل سکونت: Inlingua واشنگتن دی سی یک مرکز بررسی رسمی کمبریج است. دوره و بررسی رسمی خواهد شد در inlingua واشنگتن دی سی اداره می شود.

TOEFL

آزمون تافل iBT اندازه گیری توانایی نامزدها برای استفاده و درک زبان انگلیسی در سطح دانشگاه. همچنین ارزیابی که چگونه به خوبی آنها ترکیب گوش دادن، خواندن، صحبت کردن، و نوشتن مهارت به انجام وظایف دانشگاهی.

 • چه کسی باید این تست را؟ داوطلبان آزمون تافل به دلایل بسیاری: همانطور که با IELTS، برخی از نامزدهای آن را برای رسیدن به شرایط تسلط به زبان انگلیسی برای پذیرش در دانشگاه به. دیگر آن را به بهبود مهارت زبان انگلیسی خود را برای اهداف حرفه ای و یا کسب و کار. TOEFL نیز برای اهداف مهاجرت در برخی کشورها که در آن زبان انگلیسی زبان رسمی است استفاده می شود.
 • از کجا می توانم با استفاده از گواهی TOEFL؟ بیش از 8،500 کالج ها، سازمان ها، و نهاد دیگر در بیش از 130 کشور نمرات تافل را بپذیرید. TOEFL نیز توسط نهادهای حرفه ای، مقامات اداره مهاجرت، و دیگر سازمان های دولتی شناخته شده است.

مزایای استفاده از آماده سازی برای این امتحان در inlingua واشنگتن دی سی

 • مواد معتبر: البته ما با استفاده از مواد آماده سازی TOEFL توسعه یافته توسط ساز از امتحان، و با استفاده از نرم افزاری است که تقریب به پایان رسیده است، چند گزینه ای تافل iBT.
 • محل سکونت: Inlingua واشنگتن دی سی یک مرکز معاینه TOEFL / تافل رسمی است. دوره و بررسی رسمی خواهد شد در inlingua واشنگتن دی سی اجرا

دولت از هنر، آزمایشگاه کامپیوتر: آزمایشگاه کامپیوتر / زبان ما دولت از هنر، با بیش از 30 ایستگاه های کاری ما اجازه می دهد به جای افزایش تقاضا برای استفاده از منابع مبتنی بر فن آوری آموزش و یادگیری.

طول دوره

8 هفته

الزامات

متوسط ​​به بالا به انگلیسی پیشرفته. بسته به نمره هدف و آزمون.

اندازه کلاس

5-15 دانش آموزان در هر کلاس.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط inlingua® Washington DC »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019