توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این برنامه در فارغ التحصیلان دبیرستان که می خواهم به تحصیل در اتریش است. در این دوره آلمانی شما دانش خود را از آلمان کامل. کارشناس دانشگاه ActiLingua به شما توصیه می در حق انتخاب دانشگاه و مراحل ثبت نام. ما همچنین می تواند به شما در مورد ثبت نام در یک دانشگاه خصوصی / عمومی مناسب و یا دانشگاه علوم کاربردی در اتریش با کارشناسی یا کارشناسی ارشد کمک کند. این دوره است که در علاوه بر این به یک استاندارد و یا دوره فشرده رزرو می شود.

آمادگی دانشگاه

البته آماده سازی گواهینامه شما آماده برای گرفتن یک امتحان ورودی دانشگاه. ActiLingua یک مرکز معاینه برای گواهی ورود به دانشگاه OSD است. OSD Zertifikat B2 یا OSD Zertifikat C1 خواهد شد شرایط ورود زبان اتریشی و برخی از دانشگاه های آلمان به عنوان کافی شناخته شده است. مشاور دانشگاه ما شما را در دو آموزش در مورد سیستم اتریشی آموزش عالی اطلاع و در انتخاب دانشگاه و مطالعه حق کمک به شما.

دانشگاه ثبت نام ارشاد

علاوه بر آمادگی دانشگاه شما همچنین می توانید به صورت اختیاری کتاب ارشاد ثبت نام است. قبل از اینکه شما به اتریش آمده و شروع به زبان آلمانی خود را در آکادمی ActiLingua، ما را بررسی کنید، اگر دیپلم اکتسابی بین المللی خود را می تواند برای پذیرش در دانشگاه اتریش واجد شرایط. ما شما را در مورد ثبت نام در A / دانشگاه خصوصی عمومی، دانشگاه علوم کاربردی یا یک برنامه آمادگی دانشگاه مشاوره خواهد شد.

https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/german-university-preparation-course/

برنامه آموزش در:
آلمانی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط ActiLingua Academy »

این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
6 - 52 
تمام وقت
Price
1,120 EUR
قیمت برای دوره 6 هفته.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date