آماده سازی زبان انگلیسی و تافل فشرده

Colorado Heights University (CHU)

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آماده سازی زبان انگلیسی و تافل فشرده

Colorado Heights University (CHU)

چو

این برنامه فشرده زبان انگلیسی و TOEFL® آماده سازی است که چگونه دانش آموزان در یادگیری یک زبان در یک محیط غوطه ور متمرکز شده است. مناطق مهارت (گوش دادن، صحبت کردن، خواندن، نوشتن، و دستور زبان) به هر کلاس از طریق استفاده از موضوع است که زمینه را برای ارتباطات فراهم می کند یکپارچه شده است. هر دوره تا به یک پروژه قوی یکپارچه است که هل یادگیرنده زبان به کشش سطح تسلط خود را. آزمون تافل-ITP ® و یا Accuplacer® است به عنوان ابزار ارزیابی است که به برنامه اعتبار سنجی خارجی برای اندازه گیری یادگیری دانش آموزان استفاده می شود.

درس پیش نیاز و مورد نیاز دیگر برای ورود به برنامه:

دیپلم دبیرستان یا معادل؛ قرار دادن در نمرات بخش (دستور زبان / استفاده، گوش دادن، خواندن و) به دست آمده از ACT کامپیوتر تطبیقی ​​قطب نما زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم آزمون یا تست Accuplacer® است.

اهداف آموزشی برنامه:

برای تکمیل برنامه زبان انگلیسی و TOEFL ® آماده سازی فشرده، یک دانش آموز باید:

  • کامل 6 دوره به تدریج پیشرفته
  • بهبود TOEFL ® و یا Accuplacer® نمره آزمون خود
  • بهبود سلامت روانی خود را در تمام پنج حوزه مهارت: گوش دادن، صحبت کردن، خواندن، نوشتن و دستور زبان
  • نشان دادن آمادگی برای کار در سطح کالج و یا محیط کار انگلیسی زبان

پرسش و پاسخ / پاسخ

• پرسش: آیا در دانشگاه های مسکونی مانند چیست؟

A. سالن اقامت در چو مقرون به صرفه و سرگرم کننده می باشد. آنها در فواصل نزدیک به تمام کلاس های درس، کتابخانه، و دیگر منابع دانشگاه است. آن را نیز آسان به راه رفتن خارج از محوطه دانشگاه به بسیاری از مغازه ها و رستوران های محلی، و آن را نزدیک به حمل و نقل عمومی.

Q. آیا من جا در؟

A. چو یک محیط بسیار چند فرهنگی، چند قومی و چند زبانی با دانش آموزان از بیش از 40 کشور است به طوری که بسیاری از دانش آموزان می گیرد در خانه جدید خود را راحت دور از خانه پیدا کردن دوستان جدید با یک زبان مشترک، مذهب و فرهنگ اغلب بسیار روز اول در محوطه دانشگاه. شما نمی توانید به تنهایی دلیل کارکنان ما هر دو در داخل پذیرش و بخش های دیگر نیز از انواع کشورها و فرهنگ هستند و به طور کامل درک سوال شما ممکن است در مورد وارد کردن یک محیط جدید در یک کشور جدید و کمک خواهد کرد که شما را به این انتقال به عنوان صاف و راحت به عنوان امکان پذیر است.

س. آیا چو من کمک امن مواضع CPT و انتخاب کردن؟

A. دانش آموزانی که وضعیت F-1 واجد شرایط برای CPT (برنامه آموزش عملی) و OPT (آموزش عملی اختیاری) اگر آنها با معیارهای خاصی هستند. کارکنان مشاوره در چو می توانید کمک به دانش آموزان مورد نیاز درک و تکمیل مدارک به منظور واجد شرایط و به دست آوردن CPT و / یا موقعیت انتخاب کردن.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
5,825 USD
Locations
آمریکا - Denver, Colorado
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
آمریکا - Denver, Colorado
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات