توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با تشکر از شما برای منافع خود را در برنامه های ما!

نام من ... است کریس است و من خوشحال به شما راه رفتن را از طریق فرایند ثبت نام خواهید بود.

من می بینم که شما علاقه مند در برنامه های آماده سازی آزمون ما هستند. در 30 درس در هفته، کلاس های آمادگی آزمون برنامه های فشرده در نظر گرفته و برای دارندگان ویزای دانشجویی در نظر گرفته شده. کلاس های آمادگی آزمون ما هستند بهترین راه برای کمک به شما در دستیابی به نمره شما می خواهید! ما یک IELTS رسمی و مرکز آزمون TOEFL، که بدان معنی است کارکنان و معلمان منحصر به فرد واجد شرایط برای کمک به شما در آماده سازی شما هستند.

دانش آموزانی که در این کلاس ها ثبت نام اول باید بالاتر از حد متوسط ​​نشان می دهد. ما تعیین سطح خود را با یک آزمون تعیین سطح محض ورود خود را (ما ارائه یک تست رایگان قرار دادن اولیه در وب سایت ما، ما شما را تشویق به آن را برای اطلاعات خود را).

کلاس های آمادگی آزمون در صبح برگزار می شود، 9:00-02:00 دوشنبه تا پنجشنبه 9:00-01:00 در روز جمعه. ما ارائه می دهیم کلاس های آمادگی برای TOEFL، IELTS، CAE، و دیگران است. این ماژول 4 هفته و قیمت از شهریه خود را بستگی به طول ثبت نام خود را.

اگر شما قصد دارید به عنوان یک دانشجوی F-1 آمده است، لطفا به ما اطلاع به عنوان ممکن است هزینه های اضافی و مدارک مورد نیاز دهید.

در عین حال، اگر شما هر گونه سوال دیگر در مورد این فرآیند، لطفا دریغ نکنید با ما اطلاع دهید. ما مشتاقانه منتظر شما خوش آمد به inlingua® واشنگتن دی سی.

بهترینم،

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط inlingua® Washington DC »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است