توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای بسیاری از دانشجویان ما در دانشگاه کلمبیا کالج غرب، در مسیر به در حال توسعه استعداد خود و دستیابی به موفقیت شامل حضور در یک دانشگاه آمریکایی. ما می دانیم که در حالی که آماده شدن برای دانشگاه هیجان انگیز است، آن را معمولا یک زمان استرس زا برای دانش آموزان، بیش از حد. به علاوه، حتی اگر شما مقدار زیادی از دوره های زبان انگلیسی گرفته شده و احساس می کنم خیلی راحت به زبان انگلیسی، شما ممکن است احساس اعتماد به نفس مورد آنچه که انتظار و چه چیزی از شما در یک دانشگاه آمریکایی انتظار می رود.

در کالج کلمبیا غرب، ما می خواهیم برای کاهش استرس در ارتباط با حضور در یک کالج یا دانشگاه ما با دادن شما ابزار و مهارت های شما نیاز به احساس اعتماد به نفس و موفقیت در سطح دانشگاه.

ما این کار را در چند راه مختلف. اول، دانش آموزان یک بنیان قوی از مهارت های زبان انگلیسی دانشگاهی از طریق کلاس های ESL ما در دانشگاه لس آنجلس ما داده می شود. بعد، پس از توسعه مهارت های زبان انگلیسی لازم، دانش آموزان، دانشگاه موظف تشویق به گرفتن مقدماتی یا پیشرفته سطح (یا هر دو) از برنامه های آماده سازی دانشگاه ما است. برنامه معمولی آماده سازی دانشگاه می آموزد مهارت های تحصیلی دانش آموزان در سطح دانشگاه، اما برنامه های آماده سازی دانشگاه ما منحصر به فرد است و فراتر از آن می رود. ما همچنین زمان آشنا دانش آموزان با فرهنگ دانشگاه های آمریکا و آموزش خارج از کلاس درس مهارت های مورد نیاز برای رسیدن به موفقیت است. این خدمات عبارتند از زمان و مدیریت استرس، تعامل کلاس درس موثر و مهارت های مطالعه. ما این کار را چون ما می دانیم که دانش آموزان نیاز به بیش از مهارت های آکادمیک فقط قوی را به یک پرش موفق به دانشگاه.

بنابراین، آیا شما در حال حاضر به یک دانشگاه پذیرفته شده است، شاید از طریق برنامه دانشگاه مسیر ما، و یا تنها با شروع این روند، برنامه های آماده سازی دانشگاه ما شما را با پایه و اساس ارائه برای موفقیت در دانشگاه آینده خود را و فراتر از آن! خوانده شده زیر برای جزئیات بیشتر در مورد برنامه های آماده سازی دانشگاه ما است.

برنامه سطح مقدماتی

مقدماتی سطح برنامه آمادگی دانشگاه ما دانشجویان آماده برای ورود به یک دانشگاه آمریکایی با ارائه انتظارات از یک دوره دانشگاه آمریکایی و توسعه دانش و درک درستی از مهارت های حیاتی مورد نیاز برای موفقیت در یک دانشگاه آمریکایی دانش آموزان.

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه چند بعدی، دانش آموزان قادر خواهد بود به انجام موارد زیر و بیشتر:

 • شناسایی استراتژی ها و مهارت های معنی دار و موثر برای خواندن، ساخت واژگان، یادداشت برداری، و تفکر انتقادی
 • درست به خوبی توسعه یافته، مقالات علمی به وضوح سازمان و مقالات مدت
 • استفاده از مهارت های موثر صحبت کردن در بحث های کلاس ها و سخنرانی های
 • ارسال یک پیش نویس از یک مقاله پذیرش دانشگاه
 • نشان دادن یک درک از تکنیک های مورد استفاده در آزمون های استاندارد

برنامه سطح پیشرفته

برنامه های آماده سازی سطح پیشرفته دانشگاه کالج کلمبیا غرب گسترش می یابد و بر اساس مهارت های برای اولین بار در برنامه مقدماتی ما ارائه شده است. این سطح بالا از آماده سازی است که با ارائه هر دانش آموز با فرصت های یادگیری پیچیده و چالش برانگیز است که منعکس کننده آنچه که آنها در یک دوره دانشگاه آمریکایی پیدا به دست آورد. دانش آموزان اعتماد به نفس در مهارت های خود را توسعه آنها کمک خواهد کرد به اکسل در یک دانشگاه آمریکایی.

پس از اتمام برنامه سطح پیشرفته ما، دانش آموزان می توانند قادر خواهد بود به انجام موارد زیر و بیشتر:

 • شناسایی و اعمال روش های خواندن، مدیریت زمان، مطالعه و ارتباطات
 • درخواست تفکر انتقادی متنوع نزدیک به سطح دانشگاه دوره های مادی
 • انجام تحقیق مستقل و گزارش یافته از جمله استناد علمی
 • به سخنرانی گوش دادن و تولید یادداشت به وضوح سازمان
 • تشخیص تمام بخش های تافل iBT یا IELTS و تدوین و فرموله استراتژی های موثر برای دستیابی به نمره بالاتر
 • پس از اتمام برنامه های آماده سازی دانشگاه، دانش آموزان می توانند از رفتن به یک دانشگاه آمریکایی با مهارت های ضروری مورد نیاز برای موفقیت احساس اعتماد به نفس.

یادگیری زبان انگلیسی از مدرسه بهترین ESL در لس آنجلس!

در کالج کلمبیا غرب، ما در تلاش برای ارائه به دانش آموزان با پایه و اساس مهارت های زبان انگلیسی لازم برای از طریق کلاس های ESL موثر و شخصی موفق می شوند. علاوه بر این، برنامه های مقدماتی و آماده سازی دانشگاه سطح پیشرفته تخصصی ما مطمئن شوید که به شما کمک کند رسیدن به سطح بالایی از برتری در کار دانشگاه خود هستند. اگر شما هر گونه سوال در مورد ما برنامه های آماده سازی دانشگاه، خدمات و یا قیمت گذاری، با ما تماس بگیرید امروز!

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Columbia West College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
4 - 48 
تمام وقت
Price
- 1300-13700 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019