توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به شهر نیویورک و بهترین وب آموزش توسعه در هر نقطه!

کد IMMERSIVES برنامه درسی همه را شامل، برنامه درسی استخدام.

کد همهجانبه طراحی شده است به طور خاص برای به حداکثر رساندن استخدام و بالقوه خود را. برنامه درسی ما عمیق تر، جامع تر است و می رود برای یک مدت زمان طولانی تر از هر یک از برنامه رقیب است. برنامه درسی ما نیز از انجام هر برنامه "اردوگاه بوت". این برنامه آموزشی به طور مستقیم با ورودی از استخدام شخصی را از گوگل و آمازون طراحی شده است. فقط کامل در برنامه همهجانبه می توانید برای کمک های مالی و مزایای کهنه واجد شرایط - و این که برنامه است.

شهریه $ 13،000
مواد هزینه 1895 $ (شامل مک لپ تاپ)
هزینه فناوری 110 $
هزینه ثبت نام 100 $
برنامه ها $ 15،105

HTML

ابرمتن زبان نشانه گذاری یا HTML، زبان نشانه گذاری است که برای ایجاد صفحات وب است. این به منزله بلوک های ساختمان از تمام وب سایت و به همراه CSS و جاوا اسکریپت به عنوان یک فن آوری سنگ بنای، است که به طور گسترده ای مورد استفاده برای ایجاد رابط های کاربری برای وب و برنامه های کاربردی موبایل و صفحات بصری جذاب از وب سایت.

CSS

CSS یا شیوه نامه های آبشاری یک زبان شیوه نامه مورد استفاده برای توصیف یک سند نوشته شده در یک زبان نشانه گذاری است. همراه با HTML و جاوا اسکریپت، CSS باعث می شود تا سه زبان ضروری است که استفاده می شود برای ایجاد صفحات بصری جذاب از بسیاری از وب سایت.

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت (JS) یک زبان برنامه نویسی سطح بالا استفاده می شود برای ایجاد وب و نرم افزار تلفن همراه رابط ها و وب سایت های بصری جذاب است. این، زبان پارادایم چند مبتنی بر نمونه با توابع کلاس اول که شی گرا و برنامه نویسی تابعی سبک پشتیبانی می باشد.

جی کوئری

jQuery یک کتابخانه جاوا اسکریپت است. این طراحی شده است را به سمت کلاینت برنامه نویسی از HTML ساده تر است. این کراس پلت فرم، رایگان و نرم افزار منبع باز است.

یاقوت

روبی یک زبان همه منظوره است که در اواسط دهه 1990 توسط یوکیهیرو ماتسوموتو طراحی شده است. این برنامه نویسی پویا، انعکاسی و شی گرا language.Ruby الهام از پرل، اسمالتاک، ایفل و چند نفر دیگر است. این یک زبان شده است که با تمرکز بیشتر بر نیازهای کامپیوتر انسان به جای طراحی شده است.

ریل

روبی در آهن یا آهن به عنوان این است که معمولا بیشتر شناخته شده چارچوبی برای برنامه های کاربردی وب شده است که در روبی نوشته شده است. آن را تسهیل استفاده از استانداردهای وب مانند JSON یا XML برای انتقال اطلاعات و HTML، CSS و جاوا اسکریپت برای نمایش و رابط کاربر.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Digital Film Academy and Code Immersives »

این دوره Campus based
Start Date
می 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
13,000 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
می 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

می 2019

سپتامبر 2019

ژانویه 2020