یادگیری زبان انگلیسی و ایجاد فرصت های جدید

آموزش زبان انگلیسی (ELL) برنامه، پنج ترم، پنج سطح، برنامه تمام وقت ویژه برای دانش آموزانی که زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم صحبت می کنند است. این برنامه می تواند کمک به ساخت مهارت های زبان انگلیسی برای موفقیت در دانشکده، دانشگاه، و حرفه ای. آموزش زبان انگلیسی در دسترس در هر دو پردیس پیشرفت و یادگیری سایت Eglinton است.

شروع می شود هر 3 هفته ... ارائه شده در طول سال!

با مصرف مداوم و شروع به خرما، شما می توانید شروع به سمت راست دور، و یا وقتی که آن را مناسب برنامه خود را. شما می توانید در یک سطح بر اساس آزمون تعیین سطح و تشخیصی قرار می گیرد. هر سطح شامل پنج "ماژول" متفاوت است و هر "ماژول" اجرا می شود به مدت سه هفته.

"بیا اینجا و لذت بردن از وقت خود را در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس. ما یک محیط خوب، دوستان، معلمان و حرفه ای است. آنها بسیار مفید است و آنها شما را آموزش و پرورش خوب را، افزایش اعتماد به نفس خود را، و آنها به شما کمک خواهد برای بهبود مهارت های انگلیسی خود را. تجربه من این شگفت انگیز است. هر روز ما باید بسیاری از مکالمات. بحث می کنیم و در مورد موضوعات مختلف بحث و اطلاعات. ما در مورد هر یک از دیگر یاد بگیرند، از فرهنگ های مختلف و علاوه بر این ما می توانیم بسیاری از مواد غذایی را امتحان کنید. جالب و فوق العاده است! "- تان PHUONG هیونه، ELL سطح 5.

انعطاف پذیر و سفارشی نیازهای آموزشی شما

هدف از این برنامه آموزش زبان انگلیسی است که شما با یک تجربه یادگیری مناسب بر اساس سطح مهارت خود را ارائه می کنند. این است که برای دانش آموزانی که زبان انگلیسی مهارت از محدوده بسیار محدود به سطح متوسط ​​طراحی شده است.

مهارت مجتمع هسته (خواندن / نوشتن / دستور زبان) و مهارت های ارتباطی (صحبت / گوش دادن / تلفظ): هر سطح به دو دسته اصلی تقسیم شده است. سطح 1 و 2 شامل یک دوره اضافی در مهارت تسلط. سطح 3 تا 5 یک دوره اضافی در مهارت های علمی.

مزایای برنامه

  • برنامه یادگیری زبان انگلیسی (ELL) در شیوه های تدریس و یادگیری مدرن است.
  • اعضای هیئت علمی ما واجد شرایط، اختصاص داده شده حرفه ای آموزش ESL که ارائه آموزش به همراه پشتیبانی، تشویق، و راهنمایی می باشد.
  • شما با مدرسان حدود 375 ساعت در هر ترم می باشد.
  • هر مصرف یک ماژول جدید زبان جداگانه است.
  • آزمون تشخیصی قرار دادن اطمینان قرار دادن سطح زبان.
  • شما باید به طور منظم ارزیابی تشخیصی برای اندازه گیری پیشرفت کلاس.

محیط آموزشی

  • امکانات یادگیری زبان کامپیوتری
  • دسترسی به خدمات کالج و منابع
  • سفر
  • یک در یک آموزش

ELL - ارزیابی زبان انگلیسی و برای رفع سفارشی

دانش آموزان را در یک آزمون که در کالج گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس تا اطمینان حاصل شود سطح قرار دادن صحیح در برنامه ELL. ممکن است دانش آموزان در سطوح مختلف در درون برنامه با توجه به / مهارت های زبانی خود را قرار داده است. به عنوان مثال، یک دانش آموز ممکن است به سطح 1 برای یکپارچه مهارت های هسته (خواندن / نوشتن / دستور زبان) اختصاص داده و می تواند در سطح 2 برای مهارت های ارتباطی قرار داده (صحبت / گوش دادن / تلفظ).

دانش آموزان لازم نیست را به آزمون تعیین سطح خارجی به واجد شرایط برای پذیرش.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 18 برنامه دیگر ارائه شده توسط Centennial College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date