توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش زبان پرتغالی برای اتباع بیگانه

شرح دوره

ما دوره های منظم در آموزش زبان پرتغالی برای خارجی ها در درس های هر دو گروه و خصوصی، برای مبتدی، متوسط، و دانش آموزان پیشرفته. برای بهترین تجربه یادگیری، دوره های گروه به حداکثر 6 نفر در هر کلاس محدود است، و کلاس در دیدار دوشنبه تا جمعه.

درس خصوصی برای جدید و یا پیشرفته دانش آموزان، و حرفه ای که تمرکز خاص در هر دو تم ها و واژگان خاص کلامی و یا ارتباط نوشتاری، و یا در هستند. درس های خصوصی مناسب برای افرادی که فقط یک زمان کوتاه برای آموزش زبان هستند. در این کلاسها هم از دوشنبه تا جمعه دیدار خواهد کرد.

دانش آموزان مبتدی و برنامه های غیر خصوصی می تواند بر روی هر دوشنبه شروع می شود. برای مبتدی مطلق، با ما تماس بگیرید تا ببینید که تاریخ شروع می شود.

مواد البته گنجانده شده است.

آموزش گروه

گروه های ویژه 1: دانشجو در چهار کلاس 50 دقیقه ای هر روز هفته. در مجموع، 20 کلاس در هفته.

گروه های ویژه 2: دانشجو در چهار کلاس 50 دقیقه هر روز صبح و دو طبقه 50 دقیقه هر بعد از ظهر. در مجموع، 30 کلاس در هفته.

آموزش خصوصی

خصوصی 1 فشرده: دانشجو در چهار کلاس 50 دقیقه ای هر روز هفته. در مجموع، 20 کلاس در هفته.

خصوصی 2 فشرده: دانشجو در چهار کلاس 50 دقیقه هر روز صبح و دو طبقه 50 دقیقه هر بعد از ظهر. در مجموع، 30 کلاس در هفته.

VIP خصوصی: دانش آموزان چهار کلاس 50 دقیقه هر روز صبح و دو طبقه 50 دقیقه در طول ناهار با مربی شرکت کنند. بعد از ناهار، دانش آموز دیگر چهار کلاس 50 دقیقه ای در بعد از ظهر حضور. در مجموع 50 کلاس در هفته. دانش آموزان و مدرسان تعیین خواهد شد تعدادی از فعالیت های به خارج از کلاس به پایان رسید.

برنامه های ویژه

به نظر ما، یادگیری زبان ذاتا با مشارکت دانش آموز در زندگی روزانه مردم، آداب و رسوم و فرهنگ گره خورده است. در همراهی با چشم انداز ما از یادگیری و به منظور ارائه یک تجربه کامل، کلاس ما به نیازهای دانش آموزان سازگار، و از طریق مواد به طور انحصاری برای آموزش پرتغالی برای خارجی ها توسعه یافته را به زندگی روزانه محلی و زبان محاوره گره خورده است، و دوره که شامل فرهنگ برزیل به عنوان یک کل.

در اینجا در اولیندا پرتغالی مدرسه زبان، ما باید دوره ای که موسیقی پرتغالی و (دوره های ویژه در سازهای کوبه ای)، فوتبال، رقص، سلامت، و داوطلبانه گرد هم آورد.

این برای ما مهم است که دانش آموزان آمده برای درک واقعیت پر از زندگی برزیل، و درک کنیم که چگونه به عنوان برزیلی زندگی می کنند و ما چگونه به جهان اطراف ما مربوط است.

پرتغالی و فوتبال

البته پرتغالی و فوتبال (فوتبال به ما) ما 4 هفته طول می کشد.

دانش آموز بعد از ظهر تمرین فوتبال دو بار در هفته با یک مربی حرفه ای داشته باشد. بسته به توانایی های خود، دانش آموز خواهد شد دعوت به بازی با یک تیم از انتخاب مربیان.

معلم فوتبال ما این است که در تربیت بدنی فارغ التحصیل شد. او یک مربی شخصی و مربیان یک تیم محلی در اینجا در Olinda است. او یک پروژه برای کودکان محروم مربوط به ورزش به آموزش نظم و انضباط و تمرکز را نگه می دارد. او کلاسیک خود را برزیل، دیوانه در مورد فوتبال است.

پرتغالی و موسیقی

البته موسیقی مردمی ما اجرا می شود به مدت حداقل چهار هفته.

علاوه بر این به 4 درس پرتغالی در صبح دانش آموزان کلاس کوبه ای در بعد از ظهر دو بار در هفته داشته باشد. ما برای جلسات مربا با گروههای موسیقی محلی و بسته به توانایی دانش آموز ترتیب، آنها ممکن است دعوت به بازی زندگی می کنند با گروه.

متاسفانه در طول گروههای موسیقی محلی کارناوال به طور کامل رزرو بنابراین تنظیم اوقات فراغت با آنها ممکن است مشکل باشد.

این دوره با حمایت از هنرمندان محلی ساخته شده، دانش گسترده خود را در زمینه موسیقی فولکلور برزیل آنها را می سازد معلمان عالی. آنها گروههای موسیقی، انجام کارگاه های آموزشی و پروژه های اجتماعی منجر با فرزندان اولیندا. آنها همه در صحنه موسیقی زندگی می کنند در اینجا در Olinda می دانم، بنابراین از ابزار خود را از انتخاب، آنها می توانند یک گروه را برای شما به بازی کردن با.

پرتغالی و عکاسی

البته پرتغالی و عکاسی ما یک برنامه 4 هفته است.

عکاسی استاد عکاسی ما به عنوان یک عکاس از سال 1989 کار می کرد، هنگامی که او را انتخاب کرد به دنبال رد پای پدرش. دانش آموزان خود را در استودیو او ملحق خواهد شد و می شود اصول اولیه عکاسی حرفه ای قبل از رفتن به سایت، گرفتن عکس از اولیندا و رسیف تدریس می شود.

دانش آموزان اصول اولیه عکاسی حرفه ای یاد بگیرند، عکس رفتار در منطقة اطراف اولیندا و رسیف و نمایشگاه سفر از عکاسان محلی است.

دانش آموزان نیاز به تامین تجهیزات خود را دارند.

آماده سازی برای "Celpe-بند" آزمون

این دوره به طور انحصاری با توجه به آماده سازی دانش آموزان برای "Celpe-بند" آزمون (گواهی مهارت در زبان پرتغالی برای اتباع بیگانه)، صدور گواهینامه است که به اتباع خارجی که به خوبی انجام در آزمون توسعه یافته توسط وزارت آموزش و پرورش داده شده است. دانش آموز کلاس هر بعد از ظهر است. کلاس های خصوصی خواهد بود، و 2 درس 50 دقیقه ای باشد. در مجموع، دانش آموز را 10 کلاس در این هفته. هدف این دوره آماده سازی دانش آموزان توسط مدیریت فعالیت های با توجه به روش امتحان خود را توسعه یافته است.

به "Celpe-بند" بین المللی توسط شرکت ها و موسسات آموزش عالی به عنوان اثبات شایستگی به پرتغالی را پذیرفت، و در برزیل، توسط دانشگاه برای ورود در هر دو برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد نیاز است.

این آزمون در برزیل و کشورهای دیگر با حمایت از وزیر روابط خارجی داده شده است. در اینجا در Pernambuco، امتحان است که در UFPE-دانشگاه فدرال د پرنامبوکو اداره می شود. ثبت نام در این البته این دانش آموزان برای شرکت در آزمون Celpe-کرست (سوتین) واجد شرایط نیست، و قبل از شما اینجا ثبت نام، شما باید اطلاعات آزمون و مورد نیاز، مانند پرداخت هزینه توجه داشته باشید. ما می توانیم شما با ثبت نام خود را به کمک.

راه رفتن و صحبت کردن

این دوره مناسب برای دوستداران فرهنگ برزیل و توریستی که می خواهد برای یادگیری پرتغالی اندازه کافی برای درک می شود و در هتل ها، رستوران ها، حمل و نقل عمومی، تاکسی، بازارها، موزه ها، سواحل و بیشتر درک است. شما می توانید در تعامل با برزیلی کار در مکان خود را از هر روز کار. کلاس درس خود را در خیابان های اولیندا و رسیف باشد. بلیط های حمل و نقل را شامل می شوند.

برنامه آموزش در:
Portuguese (Brazil)
این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است