توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش فا قسمت 141 پرواز

البته FAA خلبان خصوصی گواهی دوره ورود برای همه خلبانان است، که آیا شما می شود در ادامه به حرفه هواپیمایی و یا مایل به عنوان یک خلبان تفریحی باقی می ماند این اولین البته همه ما انجام است. در طول آموزش های خود شما را به مهارت های اساسی درگیر در مانور هواپیما، تکنیک های ناوبری و همچنین مهارت های پرواز ابزار اساسی برای پرواز در روز هوا بصری یاد بگیرند. آموزش به طور معمول در یک هواپیمای تک موتوره انجام شده است.

  • 35 ساعت آموزش پرواز (20 ساعت با یک مربی) - 20 ساعت مدرسه زمین

FAA قسمت 141 - دوره های خلبانی حرفه ای

دوره های زیر با هم برای کسی که می خواهد برای آمدن به مرکز هوایی ناپل و 7 ماه بعد برای یک شغل خلبان آماده ترک بسته بندی شده است.

ما FAA قسمت 141 دوره های خلبانی حرفه ای شما را به بهترین آماده سازی برای پرش شروع کار خود را به عنوان یک خلبان تجاری می دهد.

FAA قسمت 141 - خلبان تجاری و ابزار رتبه

شما احتمالا تعجب که من رفتن به پرداخت به پرواز به جای پرداخت برای همه است که زمان پرواز. از آن زمان به گرفتن جدی، آن هم برای گرفتن خلبانان تجاری مجوز خود را است. هنگامی که به دست آمده از آن اجازه می دهد تا شما را به پرواز هواپیما برای استخدام. تنها با یک مجوز اولیه تجاری شما می توانید چیزهایی مانند بکسل بنر، گشت خط لوله، و نقشه برداری هوایی به ساخت زمان پرواز خود را انجام دهد.

ناپل هوا مرکز (NAC) برتر مدرسه پرواز در فلوریدا ارائه تحت EASA (که قبلا JAA) و FAA مقامات صدور مجوز آموزش پرواز حرفه ای و تفریحی خصوصی / است. از آوریل 2012، آژانس اروپایی حمل و نقل هوایی ایمنی (EASA) آموزش خلبانی استاندارد به تازگی اجرا شده جایگزین JAA برای هر خلبان با هدف به پرواز در اروپا است. NAC ارائه می دهد تایید EASA آموزش خلبانی در ایالات متحده آمریکا توسط EASA دارای مجوز و تایید بسیار با تجربه پرواز و مدرسان زمین. علاوه بر این، NAC نیز ارائه می دهد آموزش FAA تحت FAR قسمت 141 برنامه های آموزش و 61 آموزش FAR قسمت. آیا شما در حال انجام رویای خود را برای تبدیل شدن به یک خلبان حرفه ای و یا خصوصی، ما شما را در رسیدن به هدف خود را کمک.

ناپل در جنوب غربی فلوریدا در خلیج مکزیک واقع شده است و به خوبی برای شرایط پروازی در طول سال های عالی خود شناخته شده است.

آب و هوا گرمسیری خلبانان را قادر به ساخت ساعت و مدارک افزایش در کسری از زمان مورد نیاز در کشورهای دیگر ایالات متحده، بسیاری از اروپا و دیگر کشورهای عادلانه آب و هوا.

شهر کوچک ناپل یکی از فلوریدا بهترین secrets- پیچیده در عین حال دست نخورده نگه داشته شود. با هفت مایل از سواحل شنی سفید، 45 زمین های گلف، 140 مایل از آبراه، شما به سرعت قدردانی از همه که ناپل را ارائه کرده است.

این گشت و گذار، خرید، رستوران ها، امکانات تفریحی، فراوانی از ورزش در فضای باز و فعالیت ها و برخی از بهترین سواحل در جهان وجود دارد - همه در یک فاصله کوتاه از مرکز هوایی ناپل است.

هواپیما

NAC صاحب 24 از 27 هواپیما که برای آموزش پرواز استفاده می شود. هیچ چیز بهتر از داشتن هواپیما ما را به عنوان ما علاقه مند به نگهداری آنها مهم تر وجود دارد. داشتن هواپیما ما نیز ارائه می دهد دانش آموزان اعتماد به نفس در موقعیت اقتصادی از شرکت. NAC ارائه می دهد آموزش در هواپیما های مختلف از اصلی "6 بسته" را به "شیشه" و LOFT (خط محور آموزش پرواز). این آموزش ضروری است به عنوان آن باز می شود چشم انداز اشتغال خود را در تمام هواپیما.

ناوگان خود را از هواپیما سابقه بسیار عالی در ایمنی و قابلیت اطمینان. طراحی آنها ترکیبی از ثبات و چابکی، که مورد نیاز بهینه در جهان آموزش هستند.

مراکز خدمات

NAC است که توسط برخی از نام های بزرگ در تولید هواپیما اختصاص داده به عنوان نمایندگان تعمیر و نگهداری منطقه برای تکمیل کار گارانتی خود را در هواپیماهای جدید. تعمیر و نگهداری ما این است که از بالاترین استانداردهای ما اجازه می دهد به نگه داشتن نمایندگی از سوی پیپر و سیروس برای بیش از 10 سال، فقط به نام چند. NAC می داند ایمنی سنگ بنای تمام عملیات است و این شرکت ها می دانیم که. مرکز تعمیر و نگهداری ما دارای یک تایید FAR §145 ایستگاه تعمیر برای بیش از سه دهه بوده است. این دارای امکانات ما به استانداردهای بالاتر از ایستگاه های خدمات عادی است. این به این معنی است که ما بیشتر بازرسی برای تضمین این سطح بالاتر از صدور گواهینامه. حمل و نقل ما را از طریق تخصص خود را حفظ این استاندارد را با سهولت.

فارغ التحصیلان موفق

فارغ التحصیلان ما برای خود صحبت می کنند به عنوان آنها با موفقیت به هدف خود از کار کردن برای یک شرکت هواپیمایی برسد. ما می توانیم شما را در ارتباط با در حال حاضر داوطلبان موفق قرار داده و به دست آوردن تجربه زندگی واقعی است.

نتایج

شما فقط به عنوان به عنوان خلبانان ما آموزش بنابراین ما خودمان را با موفقیت خود را اندازه گیری کنید. و با اولین نرخ عبور برای اولین بار 96٪، فارغ التحصیلان ما در میان برخی از بالاترین دستاوردهای در صنعت هستند. چهره های ما برای خود صحبت می کنند

کلاس اندازه

این بسیاری از تفاوت های کوچک در نحوه انجام کارهای که اضافه کردن به یک تفاوت بزرگ در نتایج ما است. یکی از این ویژگی های باور ما در آموزش گروه های کوچک تر است، این ما را قادر به ارائه یک روش بسیار شخصی تر و مفید برای هر فردی است. همچنین، NAC با بهره گیری از یک رویکرد آموزش همزمان. به عبارت دیگر، هنگامی که شما در حال یادگیری نظریه در مرحله اولیه، شما نیز در حال توسعه مهارت های پرواز خود در پشت سر هم. ما به شدت معتقدند این روش کمک می کند تا دانش آموزان ما نظریه درک آنها در حال تمرین آنچه که در حال یادگیری است.

مردم ما

NAC آموزش در سطح جهانی و آموزش به همه دانش آموزان خود را فراهم می کند.

ما به تنظیم بهترین ارزش ها و روش ها است که خطوط هوایی در خلبانان حرفه ای ارزش ترین اختصاص یافته است. NAC استخدام دائم مربیان تمام وقت که شامل هر دو مربیان حرفه ای مادام العمر، و همچنین به عنوان بازنشسته خلبانان جت تجاری و شرکت های بزرگ.

ما مفتخر به ارائه یک نام تجاری جدید Redbird FMX شبیه ساز گواهی ،!

hkpàù

جدید فن آوری های پیشرفته EASA ATPL نظریه یادگیری

gitopàs

ما با استفاده از نسل بعدی آموزش تلفن همراه و اولین برنامه تا کنون به ارائه یک دوره کامل و به طور کامل تایید EASA ATPL که ادغام به کیسه پرواز های دیجیتال خود را است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Naples Air Center »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date