آموزش

Northwest College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش

Northwest College

آیا شما می خواهید را به شما معرفی کودکان به دنیای جادویی از کتاب، به اشتراک گذاری عشق خود را از یادگیری با یک نوجوان، و یا کمک به کودکان نوپا تکامل به تعویق افتاد سازگاری با همسالان خود، شما می توانید کلاس شما در برنامه آموزش و پرورش NWC نیاز را دریافت کنید.

در اینجا اطلاعات کمی در مورد هر یک از برنامه های ما است. تماس با ما برای پیدا کردن اگر کالج شمال غربی آنچه شما نیاز دارید برای شروع یک کار حرفه ای با ارزش در آموزش و پرورش.

آموزش در اوایل دوران کودکی

کاردانی علوم، دانشیار از دانشجویان هنر در مورد آموزش تولد کودکان سنین از طریق هشت ساله در دوره های دوران خردسالی را یاد بگیرند. مشاهده، مشارکت، و یک عملی با یک مربی بخشی از فرصت های آموزشی هیجان انگیز ارائه شده در کالج شمال غربی.

آموزش و پرورش ابتدایی

کاردانی علوم، دانشیار از آموزش هنر در یک مدرسه ابتدایی حرفه ای هیجان انگیز و چالش برانگیز است. یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل شدن به یک رهبر از رهبران آینده ملت ما با در نظر گرفتن آغاز دوره تدریس در NWC. معلمان مصاحبه، مشاهده کلاس های درس، درس را به دوستان و دانشجویان واقعی در مدارس آموزش می دهند. اطلاعات در مورد مراحل توسعه و چگونه مغز کار می کند، بررسی سیستم ریاضی ایالات متحده، و کشف که چرا یک معلم است، بنابراین با ارزش است.

فارغ التحصیلان این برنامه دو ساله ممکن است تبدیل به یک معلم جایگزین گواهی و یا یک پرستار بچه، کار با باشگاه ها و اردوهای تابستانی برای بچه ها. بیشتر فارغ التحصیلان انتقال به یک کالج یا دانشگاه چهار سال و به دست آوردن گواهینامه تدریس در مدرسه عمومی است.

آموزش متوسطه

کاردانی علوم، دانشیار از هنر شما می خواهید تدریس در یک مدرسه راهنمایی یا دبیرستان؟ در شمال غربی شما می توانید تمام سال اول و دوم دوره های مورد نیاز برای تبدیل به عنوان یک معلم کشاورزی، زیست شناسی هنر، شیمی، زبان انگلیسی را گواهی، فرانسوی، تاریخ، روزنامه نگاری، ریاضی، موسیقی، تربیت بدنی، علوم، اسپانیایی، و یا مطالعات اجتماعی.

فارغ التحصیلان انتقال برنامه های ما به کالج در سراسر ایالات متحده و پیدا کردن کار در سراسر منطقه کوه های راکی ​​و فراتر از آن. برنامه آموزش و پرورش دانشگاه شمال غربی کمک خواهد کرد گسترش افق دید شخصی و حرفه ای خود را.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Powell, Wyoming
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Powell, Wyoming
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات