دوره های آیلتس ما بسیار محبوب هستند. بسیاری از دانش آموزان ما نیاز به آزمون IELTS برای اثبات سطح خود را از زبان انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه. هدف این دوره این است که شما را به طور کامل برای آزمون آماده کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید. بیشتر دانشجویان آمادگی آیلتس را با انگلیسی عمومی در IELTS 23 ترکیب می کنند.

آکادمی تیم ما دارای دانش و تجربه است تا به شما در دستیابی به نمره IELTS که نیاز دارید کمک کند. دوره های آیلتس ما با دقت طراحی شده اند تا شما را آماده سازی و تمریناتی که برای موفقیت لازم است فراهم کنید. شما تدریس تکنیک های آزمون و استراتژی برای هر یک از وظایف شما در آزمون خواهد ملاقات کرد. آزمون IELTS دارای بخش های زیر است:

  • استماع
  • خواندن
  • نوشتن
  • صحبت كردن

معلمان IELTS ما از یک دوره آموزشی چاپ شده در طول دوره استفاده می کنند. شما برای هر سطح IELTS که در آن تحصیل می کنید یک کتاب درس خواهید گرفت. انتظار میرفت که روزانه 1-2 ساعت تکالیف انجام شود.

علاوه بر درس های شما، شما همچنین می توانید از مرکز مطالعه IELTS برای جلسات تمرین اضافی بدون هزینه اضافی بازدید کنید. معلمان ما در دسترس هستند تا به شما کمک اضافی از مرکز مطالعه از ساعت 3 صبح تا 4 بعد از ظهر، دوشنبه تا پنجشنبه.

میانگین پیشرفت تحصیلی دانش آموزان ما با توجه به سطح، توانایی، عزم و میزان زمان صرف شده برای تکالیف و تکالیف خود متفاوت است. به طور کلی، ما توصیه می کنیم 8 تا 10 هفته مطالعه برای افزایش نمره IELTS خود را با 0.5 باند.

Liverpool School of English است که مرکز آزمون IELTS نیست. دانشجویان ما آزمون خود را در IELTS مرکز آزمون در منچستر (برای UKVI) و یا در دانشگاه لیورپول (آموزش علمی یا عمومی) را امتحان کنید. ما به شما در تست IELTS شما کمک می کنیم.

اگر میخواهید در یک دانشگاه انگلیس تحصیل کنید، مدیر ما از زبان انگلیسی آکادمیک نیز قادر به ارائه اطلاعات و مشاوره برای کمک به انتخاب و درخواست تحصیلات دانشگاهی است.

انگلیسی عمومی

عمومی انگلیسی محبوب ترین دوره ما است. هدف آن بهبود دادن تمام زمینه های مهارت زبان انگلیسی شماست: صحبت کردن، گوش دادن، خواندن، نوشتن، دستور زبان، واژگان و تلفظ.

تیم علمی ما به دقت مواد آموزشی را انتخاب می کند تا اطمینان حاصل شود که درس ها مربوط به دانشجویان ما هستند. هر بار که یک سطح را حرکت می دهید، یک درس دوره ای در روز اول دوره خود و یک کتاب درس جدید داده می شود.

معلمان ما از رویکرد ارتباطی برای ارائه آموزه های محور تمرکز می کنند که پویا و جذاب هستند. درسها بر روی دقت و غلط تمرکز دارند. شما توانایی خود را برای برقراری ارتباط با اطمینان در شرایط واقعی توسعه خواهید داد.

معلمان ما اطمینان حاصل می کنند که هر درس دارای نتایج آموزشی واضح است. شما هر هفته یک آزمون بررسی کوتاه خواهید داشت آزمایشهای پیشرفت بلندتر ماهانه هستند. پس از هر تست پیشرفت، شما باید یک معلم 1: 1 را با معلم خود داشته باشید. در این آموزش، شما برنامه اقدام فردی خود را توسعه خواهید داد، این به شما کمک می کند که انگیزه هایتان را تا آنجا که ممکن است بهبود بخشید و در دستیابی به اهداف خود موفق شوید. پس از هر آموزش، شما یک گزارش پیشرفت از معلم خود دریافت خواهید کرد.

در پایان دوره شما می توانید آزمون خروج را بیاموزید. پس از آن می توانید نتایج آزمون خود را با نتایج آزمون خروج خود مقایسه کنید تا ببینید چه مقدار بهبود یافته است.

ما همچنین دوره های آمادگی IELTS را با درس GE6 یا GE10 در هفته ارائه می کنیم.

با استفاده از آزمون آیلتس

Liverpool School of English است که مرکز آزمون IELTS نیست. ما می توانیم به شما کمک کنیم که تست خود را تست کنید، اما شما باید به یک مرکز آزمون IELTS بروید تا امتحان بگیرید. هزینه های آزمون تقریبا £ 160 - £ 200 و تغییر می کند. دو نوع آزمون آیلتس آکادمیک وجود دارد. آزمون IELTS UKVI و آزمون آیلتس آیلتس (non-SELT).

آیلتس UKVI

این SELT (تست زبان انگلیسی امن) است. دانشجویان غیر اتحادیه اروپا که برای ویزای دانشجویی سطح 4 درخواست می کنند باید این آزمون را انجام دهند. دانشجویانی که برای دوره های قبل از جلسه دانشگاه درخواست می شوند، باید این آزمون آیلتس را نیز بپذیرند. این آزمون باید در یک مرکز تایید شده SELT انجام شود. شما می توانید IELTS UKVI را در مرکز آزمون در منچستر بگیرید. این تقریبا یک ساعت با قطار است

آیلتس آکادمیک (غیر SELT)

این آیلتس توسط اکثر دانشگاههای انگلستان پذیرفته شده است. با این حال، باید همیشه با دانشگاهی که قصد تحصیل در آن را دارید چک کنید. شما می توانید IELTS آکادمیک را در مرکز آزمون در دانشگاه لیورپول بگیرید. این فقط یک پیاده روی کوتاه از مدرسه است. تست ها یک یا دو بار در هر ماه یک شنبه ارائه می شوند.

حقایق کلیدی

تاریخچه دوره: شروع هر دوشنبه

مدت دوره: حداقل 1 هفته. حداکثر 1 سال

سطوح:
آیلتس 23: پیش از متوسط ​​- پیشرفته (CEFR A2 - C1)

درس / ساعت در هفته:
آیلتس 23: 23 درس / 21 ساعت 5 دقیقه

طول درس: 55 دقیقه

حداکثر اندازه کلاس: 15 دانش آموز

حداقل سن: 16 سال (رضایت نامه نوشته شده برای دانش آموزان زیر 18 سال)

الزامات ویزا:
ویزای کوتاه مدت یا ویزا 4 درجه

هزینه های آزمون (موضوع تغییر):

  • آیلتس (UKVI) 200 پوند
  • آیلتس (آموزش آکادمیک یا عمومی) 150 پوند

این در هزینه های دوره خود را شامل نمی شود.

قیمت

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Liverpool School of English »

آخرین به روز رسانی April 22, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
1 - 52 
پاره وقت
تمام وقت
Price
235 GBP
قیمت برای دوره 1-11 هفته.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است