توضیحات رسمی را مطالعه کنید

FFF

سوخت اشتیاق خود را برای فیلم

برنامه سازان آینده آکسفورد رویال آکادمی یک دوره پویا و خلاق، طراحی شده را به دانش آموزان از "مفهوم به روی صفحه نمایش" در طی یک دوره ده هفته است.

مقدمه همهجانبه به جنبه های عملی فیلمسازی، در این دوره مناسب برای دانش آموزان مشتاق به اولین گام خود را در کسب و کار، و همچنین به عنوان کسانی که به دنبال ساخت یا توسعه نمونه های موجود است.

به طور کلی، البته مناسب دانش آموزان که نشان یک تمایل قوی به کار در صنعت از طریق نمونه کارها شخصی، آموزش های مربوط به فیلم خود و یا اشتغال قبلی است. با این حال، هیچ تجربه فیلم قبل مورد نیاز است.

برنامه های آینده سازان یک دوره 10 هفته مسکونی در اطراف محور تولید یک فیلم کوتاه است. Yarnton Manor یک مجموعه فیلم های آماده ساخته شده پرتکاپو با الهام خلاق است: دانش آموزان ORA فرصت منحصر به فرد برای زندگی و فیلمبرداری خود را در تاریخی مربوط بدوره سلطنت جیمز اول و دوم در انگلیس و مستغلات است.

این دوره به شدت عملی طراحی شده برای فیلمنامه نویسان، تولید کنندگان، و مدیران فردا است. جنبه عکاسی اصلی این دوره بهره گیری از صنعت تجهیزات استاندارد و اجازه می دهد تا دانش آموزان به در کنار بازیگران حرفه ای و خدمه فیلم کار می کنند.

دانش آموزان سراسر توسط کارشناسان در زمینه های هدایت شونده، پوشش هر جنبه از اسکریپت به صفحه نمایش 'روند در کنار عناصر عملی تر از کسب و کار فیلم. و همچنین جهت خلاق، دانش آموزان را تشویق به در نظر گرفتن چرخه زندگی کامل از یک نسخه تجاری، از توزیع به بازاریابی به مذاکرات قراردادی اطراف فروش فیلم است.

برنامه آینده سازان با هدف ارائه دانش آموزان با اولین گام به حرفه ای فیلم موفق: عملی، تجربه همهجانبه در کنار بازیگران حرفه ای و خدمه، و همچنین به عنوان یک فیلم کوتاه با کیفیت بالا مناسب برای نمونه کارها و یا به عنوان یک کارت تلفن صنعت. این که آیا آنها بر روی آموزش عالی و یا مستقیما به کسب و کار، دانش آموزان ترک آکسفورد رویال آکادمی با بتن مهارت مجموعه و تجربه فیلمسازی ثابت شده است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 21 برنامه دیگر ارائه شده توسط Oxford Royale Academy »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
ژانویه 2020
Duration
10 - 10 
تمام وقت
Price
14,995 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

ژانویه 2020

مارس 2020