Read the Official Description

چرا انتخاب MMCC؟

کسب و کار پررونق است.

درجه کسب و کار یکی از انعطاف پذیر ترین درجه شما می توانید نگه دارید، باز کردن درب به زمینه های شغلی متعدد، از بازاریابی به منابع انسانی به مدیریت. مدرک فوق دیپلم ما اجازه می دهد دانش آموزان برای ورود نقش های مدیریتی و یا فروش و یا ادامه به یک برنامه چهار ساله، در حالی که صرفه جویی در هزار در درجه های پیشرفته خود.

کارفرمایان قدردانی دارندگان مدرک کاردانی و اشاره کرد که آنها اغلب نیاز به آموزش کمتر از دیگر فارغ التحصیلان جدید، و آنها آمده مجهز با مهارت های عملی است.

ما ارائه می دهیم دو مسیر، بسته به اینکه آیا دانش آموزان می خواهم به ورود به بازار کار در دو سال (در هنگام حضور در زمان کامل) و یا اینکه آیا آنها را برای انتقال به یک دانشگاه یا کالج.

دانشکده با قابلیت اتصال به.

برای اینکه در کسب و کار موفق، شما باید ارتباط معنی دار تشکیل می دهند، حل مشکلات، تمرکز بر روی تصویر بزرگ، و ایجاد انگیزه.

مدرسان ما استفاده از این مهارت مشابه در کلاس های درس خود.

بسیاری از استادان ما حرفه قبلی یا فعلی در زمینه های مربوط کسب و کار، به طوری که آنها تجربه های واقعی زندگی را به دوره های خود را. و، آنها متصل به روند کسب و کار به منظور ارائه مطالب مرتبط و معنی دار، تطبیق چگونه و چه آنها آموزش به منعکس کننده دنیای کسب و کار امروز است.

راه اندازی مقطع کارشناسی خود را با مطالعات کسب و کار ما انتقال. 3 + 1 برنامه: 3 سال در MMCC، 1 سال فراتر شما می توانید 3/4 کارشناسی خود را در رشته مدیریت بازرگانی در MMCC کامل، صرفه جویی در شما 54،000- $ 62،000 $ در درجه دانشگاه نرتهوود خود را، و 7،000- $ 16،000 $ در درجه دانشگاه میشیگان شرقی خود را. رشته عبارتند از:

  • حسابداری
  • مدیریت
  • بازار یابی
  • مدیریت بهداشت و درمان

2 + 2 برنامه: 2 سال در MMCC، 2 سال فراتر

ما همچنین تعدادی از مشارکت با دانشگاه که اجازه می دهد دانش آموزان به تکمیل درجه انتقال و برنامه دانشگاه چهار سال خود را از انتخاب تنها با دو سال باقی مانده را وارد کنید. مشاوران انتقال ما کمک خواهد کرد که شما برای ساختن نقشه راه به انتقال موفقیت آمیز.

دانش آموزان را نجات دهد، به طور متوسط، $ 11،000- 16،000 $ در آموزش با تکمیل دو سال اول خود را در MMCC.

اطلاعات شغلی

دانش آموختگان با آموزش کسب و کار ممکن است بسیاری از مشاغل مختلف از جمله حسابداری، تبلیغات، اقتصاد، امور مالی، کسب و کار به طور کلی، مدیریت، بازاریابی، منابع انسانی، روابط صنعتی و مدیریت عمومی را وارد کنید. بسته به سازمانی که در آن کار می کنند، آنها ممکن است برای عمومی و یا متخصص تبدیل شده است.

مدیریت: توسعه استراتژی ها و سیاست به اطمینان حاصل شود که اهداف و مقاصد سازمان را برآورده و عملیات را هدایت. شامل طیف گسترده ای از نقش ها، آن است که آیا به عنوان سرپرست یک مدرسه، پارک و یا مدیر اجرایی یک شرکت بزرگ است. خرده فروشی: ارائه کالا و خدمات با کیفیت طور مستقیم به مشتریان و پاسخ سوالات مشتریان و شکایات در موسسات مانند نمایندگی های مجاز خودرو، مواد غذایی و یا فروشگاه های بزرگ، مغازه ها تخصص، و دیگران است.

بازاریابی / تبلیغات / روابط عمومی: بازاریابی محصولات و یا خدمات یک شرکت، سودآوری، هماهنگی تحقیقات بازار، در حال توسعه یک استراتژی بازاریابی، تعیین تقاضا برای و فروش بالقوه از محصولات و خدمات ارائه شده توسط یک شرکت و رقبای خود را، خرید و فروش نظارت، پیشنهاد تبلیغات و تبلیغات، در حال توسعه قیمت گذاری و یا محصولات، با استفاده از رسانه های ارتباطی در دسترس به طور مستقیم برنامه های تبلیغاتی را به مخاطبان هدف قرار دادند. یک فرد ممکن است تنها یکی از این عملکردها را انجام، عمل به عنوان رابط بین یک شرکت کوچک و آژانس خارج که این توابع قرارداد، و یا نظارت بر گروه ها در خانه است که ارائه همه این خدمات در یک شرکت.

منابع انسانی: سازمان کمک به جذب کارکنان شایسته ترین و تطبیق آنها به شغل برای آنها که به بهترین وجه مناسب هستند، استخدام و مصاحبه با کارمندان جدید، ارائه مشاوره در مورد استخدام تصمیم گیری با توجه به سیاست های در رابطه با مدیریت ارشد ایجاد، کمک به بهبود روحیه و گردش مالی محدود با ارائه آموزش و افزایش رضایت کارکنان با شغل و شرایط کاری.

فرصت های شغلی / حرفه چشم انداز

پرداخت و حرفه ای چشم انداز خود را در زمینه کسب و کار شما را وارد کنید و جایی که شما کار بستگی دارد.

Program taught in:
انگلیسی
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date