توضیحات رسمی را مطالعه کنید

طراحی شده برای نیازهای شما. تخصص از AZ.

لهجه بین المللی

دوره های آموزشی گروه کوچک

دوره های گروه های کوچک برای حداقل 2 و حداکثر 4 شرکت کنندگان در یک سطح مشابه هستند. گروه ها بر اساس اطلاعات دریافت شده را در قالب نرم افزار و نیازهای اولیه تجزیه و تحلیل پرورشی. گاهی اوقات، یکی از شرکت کنندگان خواهد شد تلفن برای بررسی سطح. در طی ارزیابی در روز اول، ترکیب البته تایید شده است و یا اصلاح شده توسط معلم دوره است.

محتوا کوچک گروه دوره

دوره های گروه های کوچک می تواند در عمومی و یا کسب و کار به زبان انگلیسی باشد. البته معمولا از چهار ماژول تشکیل شده - کنسانتره اولین بار در دقت و به همین دلیل به نظر می رسد در استفاده درست از دستور زبان و واژگان، دوم با تمرکز بر درک - و یا مهارت های دریافتی - و کمک می کند تا par6cOants برای بهبود گوش دادن و خواندن خود را. به نظر می رسد سوم در مهارت های و برنامه های آموزشی در جلسات، با تلفن، اجتماعی، ارائه، و غیره و جزء نهایی دوباره بر ارتباطات و کار در زمینه های تسلط، تلفظ، زیر و بمی صدا و اعتماد به نفس. محتوای هر دوره گروه کوچک ثابت نیست، با این حال، و با توجه به خواسته های اعضای گروه تنظیم می شود. این است که به طور مداوم بررسی و تجدید نظر در صورت لزوم.

شدت دوره

البته گروه کوچک (SG 40) برای 40 ساعت در هفته: 09.00 به 17.00، دوشنبه تا جمعه.

دوره دوره

دوره های گروه کوچک را می توان به مدت 2، 3 یا 4 هفته گرفته شده است. حداقل مدت 2 هفته است و بسیاری از شرکت کنندگان به مدت 2 هفته شرکت کنند.

شروع تاریخ

دوره های گروه کوچک در اول و سوم دوشنبه هر ماه آغاز خواهد شد. گاهی اوقات ممکن است برای شروع در زمان های دیگر به دلیل فرمت های مدولار از این دوره اما توصیه می کنیم اول و سوم دوشنبه برای اثربخشی مطلوب است.

گروه کوچک قیمت دوره

دوره جزئیات در هفته
SG40 40 ساعت در هفته در یک گروه کوچک از حداکثر 4 شرکت کنندگان است. £ 1،150

اختیاری قبل / بعد از بسته البته

توضیحات £ قیمت
چهره به چهره، برنامه های آموزشی آنلاین

6 جلسه * 50 دقیقه قبل از UK

4 * 50 جلسه دقیقه پس از UK
£ 400

اسکان

اجرایی خانه بمانند اسکان در هفته
اسکان با کیفیت بالا. اتاق با حمام خصوصی، صبحانه و شام از دوشنبه تا شنبه (ناهار با مربیان) و تمام وعده های غذایی در روز یکشنبه. £ 325

هزینه رزرو

توضیحات قیمت هر £ رزرو
اضافه شده به هر آپارتمان، به پوشش هم دولت و هزینه های £ 110
لطفا توجه داشته باشید:
 • دوره های آموزشی شروع هر دوشنبه در طول سال.
 • مدرسه بین کریسمس و سال نو بسته شده است.
 • قیمت البته محل اقامت شامل نمی شود.
 • حداقل سن برای دوره لهجه 21 سال است.
 • قیمت های یورو به درخواست نقل شده است.
 • لهجه حق تغییر این قیمت ها محفوظ است.

هزینه ها دوره

تمام دوره های لهجه ارائه یک بسته کامل است. همه چیز است به طوری که تنها پول اضافی مورد نیاز پول جیب است.

دوره های عبارتند از:

 • نقل و انتقالات بین Exeter و اسکان
 • ناهار با مربیان هر روز از دوره *
 • برنامه های اجتماعی کامل *
 • ارزیابی تشخیصی اولیه
 • گزارش نهایی و مشاوره برای آینده
 • حمل و نقل روزانه به / از لهجه های اتومبیل لهجه
 • تنقلات در طول روز
 • همه مواد و تجهیزات
 • طرح درس
 • عضویت در لهجه فارغ التحصیلان

تعداد ساعت در هفته شامل ناهار و استراحت به عنوان این همیشه با مربیان و به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از دوره برنامه ریزی شده. ساعت تماس، در واقع، همیشه بیشتر از تعداد ساعت نشان داد.

توجه داشته باشید *: دوره I20 یک دوره نیمه وقت است و برای کسانی که می خواهند یک دوره سبک تر و کمتر کار دوست در نظر گرفته شده. بنابراین قیمت برای I20 کند ناهار یا برنامه اجتماعی شامل نمی شود.

مرکز UK لهجه بین المللی

لهجه بین المللی

دوره لهجه در انگلستان اتفاق در کالج Bicton در شهرستان زیبا از دوون در جنوب W EST انگلستان است.

کالج Bicton در اوایل قرن 18 ساخته شده بود و خانه سابق پروردگار کلینتون است. آن را در یک پارک خصوصی از 200 هکتار می ایستد و توسط یک خیابان درخت پوشیده طولانی رسیده است. این ساختمان توسط باغ های رسمی، درختان، گل و زمینه های و در جلو احاطه یک دریاچه بزرگ است.

در حال حاضر یک مرکز آموزشی به طور کامل مجهز، ارائه فناوری و تجهیزات نوین برای شرکت کنندگان سفر به لهجه از سراسر جهان است.

از تسلیم ورودی همراه که تنها راه از درختان میمون پازل در اروپا، گذشته دریاچه و از طریق درختان، شما وارد درب اصلی ستون.

به عنوان مجسمه از خداوند کلینتون به شما منتقل و صعود از پله ها با لوستر و پنجره های شیشه ای رنگ آمیزی خود را به شما در لهجه ها مجموعه اجرایی از ادارات و اتاق آموزش می رسند.

اسکان، ناهار و حمل و نقل

لهجه بین المللی

در لهجه ما را در سه نوع از محل اقامت.

اجرایی خانه بمانند

ما به شدت اجرایی خانه بمانند توصیه می شود. این خانه زیبا از افراد حرفه ای به زبان انگلیسی هستند. شما باید یک اتاق خواب با حمام خصوصی و صبحانه و شام هر روز و ناهار در روزهای یکشنبه. مواد غذایی و محل اقامت هر دو از یک استاندارد بسیار بالا است. علاوه بر این، شما را به خانه انگلیسی استقبال کرد. این به این معنی است که غوطه ور خود را در انگلیسی کامل است چون قبل و بعد از دوره خود را که شما توسط انگلیسی احاطه شده است.هتل ها

برخی از شرکت کنندگان ترجیح می دهند به اقامت در هتل و ما این را درک کنید. ما با چندین هتل کار می کنند و می توانید اتاق از 1 ستاره تا 4 ستاره ترتیب.خود غذا

اگر شما مایل به سفر با خانواده خود را، ما می توانیم محل اقامت در یک خانه های مسکونی، کلبه و یا آپارتمان.ناهار

یک بخش اساسی از دوره لهجه است برنامه ناهار است. تمام شرکت کنندگان ناهار با مربیان در انتخاب بارها / رستوران ها. این بخش مهمی از برنامه دوره است و بنابراین در قیمت گنجانده شده است.حمل و نقل روزانه

هر صبح و شام همه شرکت کنندگان توسط لهجه مردم حامل بین محل اقامت خود و کالج منتقل می شود.

برنامه های اجتماعی، سفر و اداره

لهجه بین المللی

برنامه های اجتماعیلهجه سازماندهی یک برنامه اجتماعی به عنوان بخشی از هر دوره. هر هفته یک فعالیت شب و هر شنبه وجود دارد گردش روز کامل وجود دارد.

فعالیت های شب می تواند شامل: کلاسیک موسیقی، تئاتر، جاز، سینما، گلف، بولینگ، تنیس، ماهیگیری، شام، درایوهای ساحلی، کباب کردن و غیره

شنبه گشت و گذار می تواند در Dartmoor پارک ملی، اکستر و Plymouth، شاه آرتور و کرن، انگلیسی ریویرا، شرق دوون میراث جهانی ساحلی، سفر با قایق، حمام و ولز، قلعه ها و بانوان و غیره

هزینه این برنامه اجتماعی است که در قیمت این دوره گنجانده شده است.سفر به لهجه

فرودگاه Exeter در حال تبدیل شدن بیشتر بین المللی هر سال با پرواز مستقیم از پاریس، آمستردام، ژنو، دوبلین، مالاگا، آلیکانته، فارو، آوینیون، زیبا و غیره بسیاری از شرکت کنندگان در دوره ما متصل در پاریس و یا آمستردام به پرواز در به Exeter، است که فقط 20 دقیقه از لهجه. روش دیگر، بریستول و لندن در فاصله دور نیست. حمل و نقل از Exeter به محل اقامت خود را رایگان است. همه نقل و انتقال دیگر در قیمت عنوان شده است.حکومت

هنگامی که شما کتاب یک دوره در لهجه، شما باید یک تجزیه و تحلیل فرم درخواست و نیازهای کامل است. این را می توان آنلاین از وب سایت ما و یا با استفاده از فرم با این بروشور انجام می شود. W E نیاز به این اطلاعات برای برنامه ریزی دوره خود و سازماندهی محل اقامت خود را.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Accent International

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Accent International »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
40 
تمام وقت
Price
1,150 GBP
در هفته
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019