ارتباطات مد - ترم بهار

IED – Istituto Europeo di Design Florence

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ارتباطات مد - ترم بهار

IED – Istituto Europeo di Design Florence

برنامه ترم مد ارتباطی ارائه شده توسط IED فلورانس یک مقدمه منحصر به فرد، متمرکز و عملی برای صنعت مد و نقش مرکزی ارتباطات است. این موضوع از طریق دوره های ارائه شده توسعه یافته، شرکت های انتخاب شده برای همکاری و پروژه ای است که نتیجه گیری ترم.

روش IED دانش آموزان ارائه می دهد فرصت منحصر به فرد به کار به طور مستقیم با متخصصان صنعت به عنوان بخشی از تجربه علمی و به لطف توسعه حرفه ای خود را به روابط بلند مدت با مد و طراحی صنعت رهبران ایتالیایی.

برنامه فلسفی مدرسه فلسطین IED با LUISAVIAROMA همکاری می کند. LUISAVIAROMA از فلورانس، تجارت الکترونیکی لباس های لوکس خرده فروش برتر از طراحان مهم ترین در جهان است.

برنامه - درسها از دوشنبه تا جمعه، تمام وقت.

هدف - برنامه ترم تعلیمی Fahion برای دانش آموزان فعلی، فارغ التحصیلان و متخصصان به منظور تعریف و یا کسب مهارت ها و چشم انداز جدید باز است. هیچ پیش نیاز برای ورود به این برنامه وجود ندارد.

ساختار و روش شناسی - ترم های بهار در ارتباطات مد، مبانی برنامه را با جمع آوری رشته های مختلفی تشکیل می دهند که دیدگاه اصلی برنامه را تشکیل می دهند. کار پروژه و همکاری با شرکت ها و متخصصان صنعت به عنوان پایه و اساس فلسفه IED.

درس ارتباطات مد برجسته: "Fatto a mano برای آینده". مثال اصلی این است ارتباطات مد و رویدادها دوره ای که دانش آموزان را در طی هفته مد پیتتی اوومو، برنامه های خود را برای ایجاد، سازماندهی و تولید برنامه های ارتباطی رسانه های اجتماعی و مقالات مطبوعاتی برای مجموعه پروژه های ویژه Fendi "Fatto a Mano for the Future"، برگزار کرد. این رویداد با پرادا، Fendi ایجاد شد و شامل ارتباطات استراتژیک و مصاحبه با ابزار رسانه های جدید از جمله فیس بوک، توییتر، یوتیوب، YouStream و با استفاده از iPads ها، اپل و دیگر منابع ویدئویی برای ایجاد یک در سراسر جهان زندگی می کنند تجربه مشارکتی انجام شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی August 30, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
15 
تمام وقت
Price
قیمت
7,000 EUR
Locations
ایتالیا - Florence, Tuscany
تاریخ شروع: فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
ایتالیا - Florence, Tuscany
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات