اردوگاه تمام وقت

این برنامه ایده آل برای والدینی است که می خواهند فرزندان خود را با یادگیری ماندارین در چین به یک شهروند جهانی تبدیل کنند. آنها نه تنها به زبان چینی غوطه ور خواهند شد، بلکه فرهنگ شگفت انگیزی نیز خواهند داشت. زمان زیادی برای فرزندتان برای تمرین کردن چینی ها در خارج از کلاس وجود خواهد داشت، با دیگر مسافران و افراد محلی همدردی کنید، و یک بار در سفرهای طولانی زندگی کنید. ما در یک محیط آموزشی که سرگرم کننده، ایمن و انگیزه است، تخصص داریم.

اردوگاه تمام وقت ما برای بچه ها در سن 13 تا 17 سال مناسب است.

سریع تر و سرگرم کننده یاد بگیرید
در اردوگاه، بچه های خود را سریع تر و سرگرم کننده تر یاد می گیرند. به این دلیل است که ما یادگیری ماندارین را به عنوان یک سفر پرماجرا در نظر می گیریم، و ما اطمینان می دهیم که هر کودکی سوار می شود! ما به دانش آموزان تکنیک متحرک متحرک ما ، یک روش محبوب در مدرسه ما، آموزش می دهیم که ماندارین را تنها با یک قاعده به جای ده ها تدریس می کند.
ایمنی، بالاترین اولویت ما است
ما مطمئن هستیم که هر کودک هر دو راحت است و به خوبی مراقب است. برای هر پنج بچه، مشاور یک اردوگاه وجود دارد. مشاوران ما 24 ساعته وظیفه دارند و می توانند در هر ساعت از روز انجام شوند. تمام مشاوران اردوگاه ما سال ها تجربه کار با بچه ها را دارند و بعضی از آنها حتی والدین خود نیز هستند.
محل اقامت
دانش آموزان در یک محوطه جدید با نام تجاری جدید ملاقات می کنند، که باعث می شود محیط یادگیری و تفریح کامل داشته باشید.
هر اتاق مجهز به امکانات مدرن است امکانات داخلی و فضای باز شامل استخر شنا، زمین فوتبال، زمین بسکتبال، زمین تنیس، دادگاه بدمینتون، ورزشگاه، خطوط بولینگ، میزهای استخر، سینما، آزمایشگاه کامپیوتر و غیره است.
کمک های اولیه و کارکنان پزشکی در دسترس هستند 24/7.
فعالیت های فرهنگی
زمان برای شناختن چین!
چگونه می توان نقاشی چینی و خوشنویسی را تمرین کرد و در مورد آن چه بسیار خاص است؟ مطمئنا همه از هنرهای رزمی مانند تای چی شنیده اند، پس اکنون خودتان را امتحان کنید!
شهر شانگهای و شهر های آب معروف اطراف آن، بچه های شما را شگفت زده خواهد کرد. آنها خط افق شگفت انگیز شانگهای را در Bund معروف مشهور برج برج میلاد تجربه می کنند و از طریق Tianzifang تاریخی با شیکومن شگفت زده می شوند.
غرق شدن کامل در فرهنگ چینی باستان
گردشگران ما فرصتی برای تجربه یکی از مهمترین جنبه های فرهنگ چینی را دارند: کونگ فو.
کارشناسی ارشد اردوگاه هنر باستانی شائولین کونگ فو را در آکادمی معروف دنگفین تدریس می کند.
معبد معبد معبد معبد شائولین تنها پنج دقیقه از آکادمی دنگ فنگ است و در طول هر کپیرایم یک اثر طولانی مدت به همراه خواهد داشت.
تمام شامل
اردوگاه ما شامل همه موارد است: فرودگاه را انتخاب کنید و رها کنید، 3 وعده غذا در روز، تنقلات و نوشیدنی ها، دوره تمرین ماندارین، فعالیت های فرهنگی و تفریحی، اقامت در محوطه جدید با نام تجاری جدید، یک هفته در آکادمی Dengfeng علاوه بر محل اقامت، مرتبا و قلم صحبت کردن سحر و جادو .
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Silk Mandarin »

آخرین به روز رسانی دسامبر 22, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
24,950 CNY
این کل هزینه کل اردوگاه سه هفته ای است
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
اوت 25, 2019
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اوت 25, 2019