درباره دوره

این دوره در مرکز دانشگاه Myerscough تحویل داده شده و توسط دانشگاه مرکزی لانکاشایر اعطا شده است. این دوره یک قدم برای طراح گل است که به عنوان مقدمه ای بر جنبه های تجاری طراحی گل در یک استاندارد حرفه ای طراحی شده است. طرح های سنتی، دوره ای، معاصر و تجربی مورد مطالعه قرار خواهد گرفت. در این طرح ها شامل آخرین روند در دستکاری مواد گیاهی تازه و طرح های تجربی با استفاده از لوازم جانبی مدرن تزئینی است.

ما تجربه کار را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از دوره تشویق می کنیم، به دانشجویان می دهیم که بینش ارزشمندی را در زمینه صنایع گل و گیاه حرفه ای و افزایش چشم انداز شغلی خود نسبت به زمینه گل های وسیع تر به وجود آورند.

ماژول های طراحی تخصصی عبارتند از: گل و گیاه حرفه ای تجاری، مدیریت کارخانه گل و گیاه، اصول طراحی و مهارت های عکاسی و همچنین طراحی عروسی و رویدادهای بزرگ. شما همچنین می توانید دانش تمام تکنیک های گل و گیاه حرفه ای ضروری و اضافی، مدیریت کسب و کار و روش های تحقیق برای صنایع طراحی را توسعه دهید. به شما فرصت داده خواهد شد تا مهارت های مدیریت رویداد خود را توسعه داده و در بسیاری از کارهای روزمره کار کنید تا بتوانید نمونه های مختلف گل و گیاه را در طول دوره ایجاد کنید.107454_FoundationDegreeFdAinProfessionalFloristryandFloralDesign-min.jpg

ماژولهای دوره

سال 1

مهارت های علمی و حرفه ای

کار در صنعت، فلوئورزیست ها نیاز به توسعه طیف وسیعی از مهارت های عملی و حرفه ای دارند. این ماژول تجربه کار مرتبط با کار دست اول را از طیف وسیعی از مهارت های عملی و فنی و همچنین توانایی شما در ارائه اطلاعات در یک سبک مناسب و حرفه ای ارائه می دهد. شما تشویق می شود که در طول ماژول، ارزیابی و انعکاس در رشد شخصی خود را داشته باشید. این ماژول پایه ای برای توسعه بیشتر مهارت های فردی را از طریق مطالعه مستقل در ماژول صنعت پروژه فراهم می کند.

مدیریت کارخانه گل فروشی

اصول اساسی در تهیه، مراقبت، تهویه، نصب، نگهداری و نگهداری گل و مواد گیاهی و محصولات گلخانه ای مورد مطالعه قرار گرفته است. دانش کارشناس شناسایی گیاهان به دست خواهد آمد. پایداری، کشورهای تولید و سیاستهای بهداشت و ایمنی در صنعت گل و گیاه نیز پوشش داده خواهد شد.

اصول طراحی و عکاسی مهارت های فنی

این یک ماژول بسیار خلاق و الهام بخش است که اصول و عناصر طراحی همراه با مهارت های فنی عکاسی مورد مطالعه قرار می گیرد. این به شما دانش پایه ای در طراحی و عکاسی خواهد داد که به تمام ماژول های عملی دیگر در برنامه دو ساله اعمال خواهد شد. شما هر اصول و عناصر را در جلسات عملی با استفاده از انواع رسانه ها و اشکال انتزاعی بررسی می کنید.

حرفه ای تجاری گلدوزی (دو ماژول)

این ماژول عمدتا عملی است. شما مهارت های تجاری حرفه ای را در طراحی و ساخت یک طیف وسیعی از گل های تجاری برای موقعیت های مختلف توسعه خواهید داد. سبک های طراحی بومی گل، تاثیر و طراحان گل های اصلی مورد بررسی قرار می گیرند. شما مجموعه ای از کارهای طراحی را که در اولین سال تحصیلی تکمیل شده است، توسعه خواهید داد. شما همچنین تجربه نشان دادن و ارتباط دانش خود را به دست خواهید آورد.

مدیریت کسب و کار

این ماژول زمینه های کلیدی فعالیت های مدیریتی مانند مدیریت منابع انسانی، رهبری، بازاریابی و مالی را فراهم می کند تا دانش آموزان بتوانند دانش و مهارت های بیشتری را برای بهبود قابلیت کار در آینده در صنایع زمینی ایجاد کنند.

سال 2

پروژه صنعت

شما از مهارت های توسعه یافته در ماژول های قبلی برای شناسایی یک پروژه مرتبط با صنعت استفاده می کنید. از طریق برنامه ریزی، اجرای و سپس گزارش در مورد نتایج پروژه، شما تشویق می شود که از پروژه صنعت برای توسعه مهارت های شخصی خود و نیز روابط حرفه ای با مخاطبین صنعت استفاده کنید. نظریه ها و مهارت های مدیریت پروژه از طریق حمایت از سخنرانی ها توسعه می یابد.

تحقیق و توسعه

شما توانایی تحقیق تحقیقاتی برای صنایع طراحی گل را به دست خواهید آورد. شما مهارت های تحقیقاتی را که در زمینه حرفه ای مفید است، باید در صورت تمایل برای تبدیل شدن به کارآموز خود، و همچنین زمینه تحصیل در ادامه تحصیل بیشتر، توسعه دهید. موضوعات شامل مهارت های تحقیق بازار، روش تحقیق، تکنیک های جمع آوری اطلاعات، تجزیه و تحلیل اطلاعات و مهارت های نوشتن است.

عروسی و رویداد طراحی گل (دو ماژول)

این مدول تخصصی دوگانه بر روی گل های حزب عروس، هر دو سنتی و معاصر در سبک تمرکز می کند. شما طیف وسیعی از طرح های عروسی عملی برای جشن عروسی، سالن ها و پذیرایی از جمله طرح های رویداد بزرگ، دوره، قطعات مدرن و تجربی ایجاد خواهید کرد. شما همچنین می خواهید دانش پایه ای از مشاوره های عروسی و برنامه ریزی رویداد، ایجاد مشخصات مشتری و هزینه کار خود را برای بازار تجاری به منظور به عنوان یک گلبرگ آزاد به ارزیابی.

گرایش بین المللی گل (ماژول دوگانه)

این ماژول بر پایه ای است که در قسمت ماژول «اصول و عناصر طراحی» از سال 1 قرار گرفته است. شما با تمام جنبه های طراحی گل های بین المللی برای توسعه سبک و سبک خود، تجربه خواهید کرد. انواع طراحان بین المللی از طیف وسیعی از رشته های طراحی برای الهام گیری مورد بررسی قرار می گیرند.

شرایط ورود

5 GCSE در درجه C (4) یا بالاتر (از جمله ریاضی و انگلیسی یا معادل آن)

به علاوه 48 UCAS امتیاز امتیاز از یک یا چند از موارد زیر است:

 • 2 سطح A (A2)، حداقل یک در C یا بالاتر
 • BTEC / C
 • 2 قله اسکاتلند در C یا بالاتر
 • 3 ارشد ایرلندی در C یا بالاتر
 • مدرک لیسانس بین المللی در 24 امتیاز
 • NVQ 3 در رشته مربوطه

سطوح AS، دیپلم زیربنای BTEC و متوسط متوسط اسکاتلند 2 ممکن است برای کمک به شرایط ورود، مورد استفاده قرار بگیرند، اما برای ورود به آن کافی نیست. معایب معادل دیگری نیز مثبت خواهد بود.

متقاضیانی که معتقدند که ممکن است برای واجد شرایط اعتباربخشی مدارک پیشین و / یا تجربه تجربی (APCL / APEL) برای بعضی از ماژول ها واجد شرایط باشند، مورد توجه قرار می گیرند.

متقاضیانی که انگلیسی زبان دوم دارند، باید مدرک سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS) را در سطح 6.0 (بدون نمره جزء کمتر از 5.5) یا معادل آن داشته باشند.

همه پیشنهادات ممکن است در یک مصاحبه موفق باشد

یادگیری و ارزیابی

محیط یادگیری:

فعالیت های یادگیری در این دوره متنوع هستند، از جمله سخنرانی های آنلاین، سمینارهای ویدئویی، خلاصه زندگی، مشارکت همتا، تور مطالعه، نمایشگاه ها و کارهای رقابتی.

انتظار می رود که دانشجویان مستقیما مطالعات و پژوهش های خود را برای حمایت از سخنرانی ها، سمینارها و ارزیابی ها انجام دهند. کار گروهی و ارائه گروه ها بخش مهمی از این دوره را تشکیل می دهند. دانش آموزان به سخت افزار و نرم افزار متخصص فناوری اطلاعات، یک محیط یادگیری آنلاین و امکانات مرجع دسترسی خواهند داشت.

ارزیابی:

طراحی نمونه کارها، مجله دیجیتال، تمرینات زمان محدود عملی، انواع اسناد صنعت کار، جلوه های بصری، سخنرانی ها، کار گروهی و ارزیابی ارتباطات.

اطلاعات اضافی:

Myerscough College یک هنر گل سالانه را میزبانی می کند

تورهای مطالعه ممکن است شامل موارد زیر باشند:

 • نمایشگاه تجارت فلورگ بریتانیا
 • تور مطالعه هلند
 • تور کوانت باغ / لندن
 • نمایشگاه Fleur Creatif نمایشگاه "رویدادهای زمستانی" Brugge
 • تبادل فرهنگی فنلاند با کالج خواهر
 • نمایش RHS Tatton Flower
 • نمایش RHS چلسی Flower
 • Harrogate Spring
 • مسابقات WorldSkills
 • انجمن جهانی نمایشگاه سالانه انجمن های انجمن گل ها
 • انجمن ملی انجمن های سازماندهی گل ها نشان می دهد / شب clubs
 • موسسه آمریکایی طراحی گل سالانه سمپوزیوم - ایالات متحده آمریکا
 • نمایشگاه گل هنگ کنگ

چه تجربه کاری می توانم کسب کنم؟

دانش آموزان تشویق می شوند تا تجربه صنعت مربوطه را در یک شرکت گل و گیاه طراحی کنند. این دوره سازه شده است تا اطمینان حاصل شود که سخنرانی ها در اوج دوره های کریسمس، روز ولنتاین و روز مادر انجام می شود تا دانش آموزان بتوانند در این زمان تجربه زندگی واقعی کسب کنند. فرصت های مختلف به طور مداوم به دانش آموزان داده می شود تا به عنوان بخشی از تیم رویدادهای گل در Myerscough .

در این دوره هیچ جای کاری رسمی وجود ندارد. ماژول های مهارت های علمی و حرفه ای پروژه ها از محیط کار و محیط خارج از محیط استفاده می کنند تا فرصتی برای دانش آموزان برای ایجاد مهارت های عملی و فنی واقعی و کمک به آماده سازی آنها برای اشتغال در زمینه موضوعی مورد نظر خود بگذارند.

پیشرفت

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، دانش آموزان ممکن است برای افتخارات در مقالات مرتبط، مانند پرورش فکری حرفه ای BA (Hons) و طراحی گل (Top-up) در Myerscough College .

شغل

هدف این دوره این است که دانش آموزان را قادر به کار در سطح کارشناسی ارشد در صنایع طراحی گل. این باعث می شود که اخلاق توسعه و انعکاس فلسفی و مهارت های سازمانی عملی و فنی مورد استفاده قرار گیرد. محتوای ماژول بر اهمیت توسعه حرفه ای و برنامه ریزی در سراسر جهان تاکید می کند.

نمونه هایی از شغل های احتمالی عبارتند از:

 • مدیر گلدار / مدیر فروشگاه
 • خود اشتغالی با کسب و کار خود
 • طراح فضای سبز
 • نمایشگاه کار
 • پنجره پانسمان
 • تظاهرات و تدریس
 • خریدار / طراح برای فروشگاه های چند ملیتی

نیازمندی های ویژه

هزینه های اضافی:

هزینه های اضافی برای مواردی که برای دوره ضروری هستند عبارتند از:

 • ابزار و تجهیزات طراحی گل - 350 پوند

هزینه های اضافی برای فرصت ها و مواردی که برای این دوره اختیاری هستند عبارتند از:

 • دوربین و رایانه لوحی - 200 پوند
 • سفرهای منظم و بازدیدهای (از جمله سفرهای ممنوع در خارج از کشور) - 750 پوند
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
Myerscough College

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Myerscough College »

آخرین به روز رسانی ژانویه 14, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019