استراتژی های مذاکره و مهارت - هنگ کنگ

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

بررسی اجمالی

در دنیای مسطح، سازمان لاغر و اشکال جدیدی از همکاری های جهانی، استراتژی های مذاکره موثر و مهارتهای لازم برای موفقیت های فردی ضروری است. از منظر سازمانی، روند مذاکرات یک عنصر کلیدی در ایجاد ارزش است. در این برنامه، شما به طور فعال خواهد مذاکرات با طرف های خارجی و مذاکرات در سازمان را بررسی کند. تاکید اصلی در استراتژی مذاکره است که افراد را قادر به ایجاد ارزش در شیوه ای که افزایش روابط بلند مدت است. این برنامه همچنین تفاوت های فرهنگی موثر بر سبک مذاکره بپردازند.



چه کسی باید شرکت

افراد از طیف گسترده ای از سازمان ها، صنایع، و پس زمینه های کاربردی در سراسر آسیا و اقیانوس آرام را تشویق به شرکت کنند.شما بیشترین بهره را از این برنامه به دست آوردن اگر شما یک مدیر به دنبال عبارتند از:

ایجاد ارزش برای سازمان خود را از طریق استفاده از مذاکره و اختلاف با وضوح استراتژی و مهارت.
افزایش برخوردهای خود را با مشتریان، کارکنان، تامین کنندگان، شرکا، شرکای آینده، سرمایه گذاران، و یا سایر ذینفعان.


اهداف یادگیری

شما با تجربه عملی در انواع مختلفی از تکنیک های مذاکره، که شما را قادر خواهد ساخت به ترک خواهد کرد:

- توسعه سبک مذاکره موفق.
- ارائه رهبری موثر در قطعنامه dealmaking و اختلاف.
- توسعه مذاکره سازمانی و شایستگی حل اختلاف.

از طریق استفاده از موارد، فیلم ها، بازخورد همکار، مجلات شخصی، شبیه سازی مذاکره و دیگر تمرینات، به شما خواهد شد:

- درک و عمل مذاکره و حل اختلاف فرآیندهای.
- ارزیابی مذاکره و حل اختلاف سبک خود را.
- انتقاد ارزیابی و بهبود مذاکره و حل اختلاف تجارب خود را.
- توسعه مهارت حل اختلاف غیررسمی است که به رهبری موثر ضروری است.



ویژگی های منحصر به فرد

از طریق مشارکت فعال در شبیه سازی مذاکره و تمرینات با سایر شرکت کنندگان، شما یک شبکه ای از مخاطبین که علاقه مند به یادگیری در مورد مذاکره و حل اختلاف است ایجاد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan یک موسسه آموزشی برتر در یکی از بهترین دانشگاه های تحقیقاتی در سراسر جهان است. مأموریت ما این است که رهبران تفکر و عمل را توسعه دهیم، که ... اطلاعات بیشتر

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan یک موسسه آموزشی برتر در یکی از بهترین دانشگاه های تحقیقاتی در سراسر جهان است. مأموریت ما این است که رهبران تفکر و عمل را توسعه دهیم، که آماده هستند تا با مشکلات چالش برانگیز، چند رشته ای که در جامعه روبرو هستند مقابله کنند. رهبران که می توانند رهبری اخلاقی و مدنی را ارائه دهند و نفوذ خود را برای نفع جامعه تأمین کنند. در میشیگان، قدرت بیش از حد ما، توانایی منحصر به فرد ما برای پیوند نظریه علمی با عملكرد كسب و كار است. ما اعتقاد داریم رهبری واقعی با یک درک کلی از کسب و کار شروع می شود. در هسته ما پیگیری "سرمایه فکری با تأثیر" است. اینها ایده هایی است که اعضای هیات علمی ما در کلاس درس قرار می گیرند و ابزارهایی که فارغ التحصیلان ما برای شکل دادن به جهان استفاده می کنند. ما علاقه مند به دانش آموزانی هستیم که می خواهند با هیئت مدیره همکاری کنند تا یک تجربه آموزشی بسیار متداول را ایجاد کنند. استراتژی ما برای توسعه توانایی رهبری دانشجویان - علاوه بر تاثیر گذاری دانش و مهارت های لازم کسب و کار - ارائه فرصت های یادگیری مبتنی بر عمل مبتنی بر مسائل دنیای واقعی است. با یک MBA از مدرسه کسب و کار راس میشیگان، شما می توانید بازار را به عنوان یک رهبر با اعتماد به نفس و عقل برای تعیین و دستیابی به چشم انداز موفقیت خود وارد کنید. اطلاعات محدود
آن آربور , بنگالورو , دبی , بانکوک + 3 بیشتر کمتر