Read the Official Description

تفرج

توضیحات

این دوره برای همه کسانی که علاقه مند به یادگیری زبان اسپانیایی در آلیکانته، هر سطح سنی یا مهارت خود را در نظر گرفته شده. گزینه مناسب اگر شما ساکن هستند و می خواهند / نیاز به یادگیری زبان تحصیل در دانشگاه های اسپانیا یا آمریکای لاتین، آماده شدن برای امتحانات رسمی با سرعت خود را، و یا کار و یا سفر به دیگر کشورهای اسپانیایی زبان است.

هدف اصلی از این دوره گسترده است که به بهبود مهارت زبانی دانش آموزان از طریق یک روش ارتباطی در کلاس درس. دوره های آموزشی ما ارائه عمل معنی دار در دستور زبان، واژگان، دهان و بیان نوشته شده است با استفاده از موقعیت ها و متون واقعی است.

زبان اسپانیایی گسترده و دوره های فرهنگ در تمام سطوح از چارچوب مشترک اروپا از مرجع زبان (A1-A2-B1-B2-C1-C2) ارائه شده است.

شما خواسته خواهد شد برای تکمیل بخش شفاهی آزمون تعیین سطح آنلاین در اولین روز از کلاس به طوری که ما می تواند سطح خود را از اسپانیایی دقیق تر تعیین می کند.

برنامه

دوره های گسترده ما یک مدت زمان هشت هفته ها و دو درس از 2 ساعت در هفته. یک درس در ELE USAL آلیکانته است 55 دقیقه.

اگر شما می خواهید به دور از تجربه یادگیری خود را، اضافه کردن یک کلاس مکالمه گسترده به زبان اسپانیایی خود را و البته فرهنگ.

اگر چه شما می توانید یک دوره در هر زمان گسترده شروع (ارائه مکان های در دسترس وجود دارد)، بهترین راه برای بهترین استفاده را از آن است که برای شرکت در تعداد کل ساعت (32 ساعت).

قیمت و تاریخ

برنامهبرنامه

تعطیلات بانک: در سال 2017، ELE USAL آلیکانته در بر داشت زیر تعطیلات بانک بسته شود: آوریل 13، 14 و 17 (عید پاک)، آوریل 27 (سانتا فاز زیارتی)، 1 (روز کارگر) 15 اوت، اکتبر 9 و 12، نوامبر 1، و دسامبر 6 و 8.

کلاس برای این روز خواهد شد تا ساخته نمی شود.

Program taught in:
اسپانیایی

See 4 more programs offered by ALICANTE – ELE USAL »

این دوره Campus based
Start Date
می 2019
ژوئن 2019
Duration
پاره وقت
Price
315 EUR
By locations
By date
Start Date
می 2019
Application deadline
Start Date
ژوئن 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline