ریمل مژه و ابرو

توضیحات

اسپانیایی دوره های زبان و فرهنگ ما برای آن دسته از دانشجویان که می خواهند به یادگیری زبان اسپانیایی در Alicante در نظر گرفته شده. آنها در تمام سطوح از چارچوب مشترک اروپا از مرجع زبان (A1-A2-B1-B2-C1-C2) ارائه شده است.

هدف اصلی از این دوره فشرده به بهبود مهارت زبانی دانش آموزان در یک محیط فرهنگی غوطه وری و از طریق یک روش ارتباطی در کلاس درس.

دوره های آموزشی ما ارائه عمل معنی دار در دستور زبان، واژگان، دهان و بیان نوشته شده است، همه آن را با استفاده از موقعیت ها و متون واقعی است.

برنامه

دوشنبه تا جمعه از ساعت 9:00 از ظهر، یک 12:30 ب.ظ (با استراحت 30 دقیقه ای) و از 13:00 تا 14:00. شما خواسته خواهد شد برای تکمیل بخش شفاهی آزمون تعیین سطح آنلاین در اولین روز از کلاس به طوری که ما می تواند سطح خود را از اسپانیایی دقیق تر تعیین می کند. این البته superintensive ارائه می دهد دانش آموزان امکان ترکیب زبان اسپانیایی و دوره فشرده فرهنگ (15 ساعت در هفته) با یک ساعت در هفته 5 مکالمات یا یک اسپانیایی برای دوره اهداف خاص.

قیمت

  • هفته اول: 159 EUR / هفته
  • هفته دوم و زیر است: 149 EUR / هفته

انتقال فرودگاه:: اختیاری 50 EUR.

تاریخ

دوره های در طول سال شروع هر دوشنبه. یک درس در ELE USAL آلیکانته است 55 دقیقه.

تعطیلات بانک: در سال 2017، ELE USAL آلیکانته در بر داشت زیر تعطیلات بانک بسته شود: آوریل 13، 14 و 17 (عید پاک)، آوریل 27 (سانتا فاز زیارتی)، 1 (روز کارگر) 15 اوت، اکتبر 9 و 12، نوامبر 1، و دسامبر 6 و 8.

کلاس برای این روز خواهد شد تا ساخته نمی شود.

برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط ALICANTE – ELE USAL »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
تمام وقت
Price
159 EUR
هفته اول: 159 EUR / هفته؛ هفته دوم و زیر است: 149 EUR / هفته
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است