توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

این دوره مسیری را در برنامه کارشناسی ارشد ارائه می دهد اگر شما در اقتصاد در مقطع کارشناسی تخصص خاصی ندارید، اما دارای برخی زمینه های اقتصادی یا موضوعات کمی هستید.

به علاوه، GDip همچنین فارغ التحصیلان درجه اول از رشته های دیگر را فرصتی برای افزایش مهارت های خود و بهبود چشم انداز حرفه خود را، با اضافه کردن یک عنصر از مطالعه اقتصاد به CV خود را.

این را می توان متناسب با نیازهای دانش آموزان از طیف وسیعی از زمینه های دانشگاهی با درجه های مختلف از آموزش ریاضی.

شما در مدرک کارشناسی دوره های آموزشی، آموزش ها و سمینارها را در اختیار خواهید داشت، به طوری که شما با دانش و مهارت های مورد نیاز برای انجام تحصیلات تکمیلی مجهز شوید.

اگر دوره را در سطح مورد نیاز کامل کنید، می توانید پیشرفت خود را در هر یک از دوره های زیر انجام دهید، بدست آوردن گواهینامه GDip و MSC در فقط دو سال:

اطلاعات بیشتر.

جزئیات دوره

این دوره شامل 120 واحد از ماژول های اصلی و اختیاری می باشد. شما می توانید یکی از دو Pathways ، بسته به زمینه تحصیلی و مهارت های ریاضی خود را.

اگر دوره را در سطح مورد نیاز کامل کنید، می توانید پیشرفت خود را بر روی هر یک از دوره های کارشناسی ارشد خود، تنها دو سال تجربه GDip و MSc را بدست آورید.

ارزیابی

ماژول ها با ترکیبی از امتحانات و دوره های آموزشی در پایان ترم مربوطه ارزیابی می شوند.

شرایط ورود

2: 1 (یا معادل بین المللی) در مقطع با برخی از عناصر از اقتصاد و / یا برخی از موضوعات کمی

الزامات زبان انگلیسی

آیلتس: 6.5 (کمتر از 6.0 در هر عنصر)

شغل

این دوره به شما امکان می دهد تا مهارت و تجربه خود را در حوزه اقتصاد خود انتخاب کنید. اگر دوره را در سطح مورد نیاز کامل کنید، می توانید پیشرفت خود را بر روی هر یک از دوره های کارشناسی ارشد خود، تنها دو سال تجربه GDip و MSc را بدست آورید.

کارشناسی ارشد در اقتصاد چشم انداز منطقی و دقیق را در مورد رفتار انسان ارائه می دهد که توسط طیف وسیعی از کارفرمایان در سراسر جهان، در بانکداری، کسب و کار، مشاوره، دولت و دانشگاه ها ارزشمند است.

دانشجویان کارشناسی ارشد در سراسر جهان، در دانشگاه، دولت و بخش خصوصی کار می کنند. اهداف فارغ التحصیل اقتصاد عبارتند از: بارکلیز، بلومبرگ، دلویت، واحد اطلاعات اقتصادی، گلدمن ساکس، آی بی ام، پویا و تامسون رویتر.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

آخرین به روز رسانی February 18, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019