برنامه سال: 4 سپتامبر 2020 - 22 مه 2021

جابجایی CAREER

اکثر دانش آموزان در فیلمبرداری برای برنامه های فیلم ثبت نام کرده اند تا کار خود را در فیلم کارآفرینی آغاز کنند. در واقع دانشکده در Prague Film School تخصص حرفه ای و دسترسی به صنعت را به ارمغان می آورد: ایوان شودوف، استاد بازیگری فیلم، تجربه و تماس های خود را از بیش از 70 فیلم، از جمله نقش های مهم در فیلم هایی مانند Mission Impossible، Supreme Bourne، Enemy at گیتس، به نام چند (او متات دیمون مربی گفتگو در هویت بورن) بود. دانیل براون، با مدرک دانشگاهی و تجربه تدریس در دانشگاه کمبریج، همراه با ستاره های اصلی مانند جانی دپ، بروس ویلیس، پیتر اوتول و بن کینگزلی کار کرده است. امی هک، بازیگر اصلی هماهنگ کننده و مربی فیلم، حضور فراوان در تولیدات بودجه بزرگ ملی و بین المللی است.

بنیانگذار بازیگری برای برنامه فیلم، نانسی اسقف، یک رییس جمهور نامزد شده توسط امی است و برای برخی از فیلمهای مشهور هالیوود بازی کرده است. نانسی اسقف کستینگ همچنان به ارائه دانش آموزان Prague Film School دسترسی نادر به ریخته گری برای تولیدات هالیوود از طریق پراگ ارائه می دهد - و دانشجویان زیادی هر ساله اولین نقش خود را در تولیدات بزرگ بین المللی به نمایش می گذارند.

نمونه های نمونه

براون کالین فلوی: در حالی که در سال 2012 در PFS مشغول به تحصیل بود، بریان در Snowpiercer (در شهر پراگ) کار کرد و به کارگردانی کارگردان افسانه ای کره ای، بونگ جون هو، با استعدادها مانند کریس ایوانز، تیلدا سوینتون و اد هریس، و غیره. او کارت SAG / AFTRA خود را برای نقش در سری mini HBO به من نشان داده است که منجر به قهرمان شده است، به کارگردانی پل هگیز، NBC's The The Mysteries of Laura، و اخیرا نارنجی Netflix's New Black است، که در آن او با بازیگر نقش مکمل جوایز امی ، Uzo Aduba.

Anssi Lindstrom به طور مستقیم از مدرسه در کودک 44 (در شهر پراگ) کشته شد، با تام هاردی بازی کرد

سارا براون کارتر پس از فارغ التحصیلی از PFS به لس آنجلس نقل مکان کرد که در آن به سرعت کارت SAG خود را از کار بر روی آگهی های متعدد (از جمله دو کمپین ملی) و یک نقش منظم در اپرا صابون به دست آورد.

پیتر هالین نخستین نقش خود را در Snowpiercer در حالی که در سال 2012 در PFS مشغول به تحصیل بود، در آنجا به نمایش گذاشت. او در کنار نقاشی هایی با کریس ایوانز، تیلدا سینتون، جان هورت و جیمی بل به نمایش گذاشت. پیتر، که در حال حاضر در بومیان خود در سوئد مستقر است، در نقش سریال Crossing Lines نقش مهمی ایفا کرد و در نمایشنامه جنایی سوئدی The Bridge به نمایش درآمد. او همچنین در چند سال اخیر چندین بار به صحنه رفته است. پیتر در فیلم مستقل فیلم Evil Rising دیده می شود و در سریال های تلویزیونی خود نوشت، تولید و بازی می کند.

مارتینا هامینگسون پس از تحصیل در Prague Film School ، به برنامه کارشناسی در آکادمی تئاتر مالمو در سوئد Prague Film School . این آکادمی معتبر 12 متقاضی از 800 متقاضی را پذیرفته و به طور عمده از آموزش فشرده او در Prague Film School .

دوره ها و کارگاه ها

بازیگری روی صفحه نمایش

بازیگری هر دو هنر و هنر است. این دوره بر روی صنایع دستی تمرکز می کند، با تاکید بر خواسته های فنی اجرای صفحه نمایش. دانش آموزان یاد می گیرند که عملکرد خود را به طور خاص برای قاب دوربین، تنظیم برای نزدیک در نظر گرفته و عکس های گسترده. از آنجا که عکس های دوربین فکر می کنند، دانش آموزان یک مونولوگ درونی فعال و متفاوت را توسعه می دهند و تفاوت های ظریف بازی، تفکر و شنیدن را با چشم می بینند. یک واحد مطالعه صحنه بر چگونگی شکستن یک صحنه و به طور موثر آن برای دوربین تاثیر خواهد گذاشت.

تکنیک عمل

این دوره عملی، تکنیک های بازیگری را که برای هر دو کار گروهی و فیلم مورد استفاده قرار می گیرد، بررسی می کند. دانش آموزان با تمرینات و فعالیت های عملی پایه شروع می کنند، به طور مداوم به ادغام اصول پیچیده تر می رسند. دانش آموزان رویکردهای توسعه شخصیت و تحلیل متن را تمرین خواهند کرد. از آنجا که فیلم در درجه اول یک محیط طبیعی است، تأکید اصلی در آموزه های کنستانتین استانیسلاوسکی و شاگردان او است. بازیگران در اصول روش بازیگری طبیعتگرایی، مانند دنبال کردن یک هدف، شکستن صحنه ها به ضربه، بازی کردن اقدامات و غلبه بر موانع تمرین می کنند. این دوره شامل یک واحد قابل توجه در تکنیک Meisner، که پایه ای برای گوش دادن و واکنش درست به شخصیت می باشد.

تکنیک گوش دادن

مهارت های بازیگری از استفاده بسیار کمی برخوردار نیست اگر آنها نمی توانند در مجموعه حرفه ای تمرین کنند. این دوره به بازیگران آموزش می دهد که چگونه در یک صنعت رقابتی خود را به بازار عرضه و تبلیغ کنند. بازیگران راهکارهایی را برای مقابله با خواندن سرد و ریخته گری روی صفحه نمایش یاد می گیرند. هر دانش آموز در یک مجموعه ای از ریخته گری های فانتزی با یک کارگردان حرفه ای ریخته گری خواهد شد که کار خود را نقد می کنند. این مطالعه همچنین شامل خودکاری است که به طور گسترده در ریخته گری حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

کسب و کار از عمل

دانش آموزان استراتژی های بازاریابی خاص را یاد می گیرند و در مورد چگونگی حرکت حرفه ای خود و جذب نمایندگی حرفه ای مشارکت می کنند. به طور خاص، بازیگران یاد خواهند گرفت که چگونه یک CV حرفه ای را سازماندهی کنند، یک سر و صدای برنده را انتخاب کنند، یک وب سایت موفق را سازماندهی کنند، و بهترین استفاده از اینترنت برای بازاریابی بازیگر. آنها همچنان به تمرین و بهبود روش های شنیداری که در ترم اول آموخته می شوند ادامه می دهند.

تولید فیلم

این بخش مهمی از روند آموزش برای بازیگران برای کار بر روی یک مجموعه فیلم واقعی است. بنابراین انتظار می رود که هر دانش آموز در برخی از فیلم های کوتاه تولید شده توسط مدیران Prague Film School مشارکت داشته باشد. دیگر کارهای قانونی فیلم که ممکن است یک بازیگر در حالی که در پراگ ممکن است به دست آورد، ممکن است به اعتبار دوره نیز اضافه شود. دانش آموزان تشویق می شوند که این مواد را با کارهای صحنه ای برای تولید یک غرفه تبلیغاتی قابل فروش ترکیب کنند. این کلاس همچنین دانش آموزان را به استفاده از برنامه های ویرایش اولیه و ارائه مقدمه ای برای فیلمنامه هدایت می کند.

صدای

آکورد های آوازی یک عضله هستند و باید مورد استفاده قرار گیرند و تقویت شوند. دانش آموزان با یک مربی صدای کار می کنند تا دامنه آوازی را گسترش دهند، کنترل صوتی را افزایش دهند و با ایجاد لهجه های انتخابی کار کنند. ترم دوم شامل کلاس های آواز خواندن و اجرای برنامه ها می باشد.

جنبش برای مرحله و صفحه

بازیگر باید جسمی مناسب و انعطاف پذیر باشد. هر روز کلاس با یک رژیم تقویت گرم شدن شروع می شود، آماده شدن دانش آموزان برای جنبه های فیزیکی و صوتی از هنر و صنعت. واحد در این کلاس یوگا و رقص را شامل می شود.

کارگاه ها

در طول سال، دانش آموزان در چندین کارگاه آموزشی مشغول به تحصیل هستند که در زمینه های مختلف آموزش می دهند. اینها شامل موضوعاتی مانند مبارزه (مبارزه با شمشیر، تیراندازی و تماس با بدن)، تجسم و تفکر مانند یک کارگردان، بازیگری برای واقعیت مجازی، و آرایش، برای نام چند.

استادان مهمان

هر ساله ما حرفه ای های الهام بخش از سراسر جهان را به ارائه دانش آموزان اطلاعات خودی در مورد صنعت فیلم. مهمتر از همه، نانسی اسقف، بنیانگذار برنامه بازیگری PFS برای برنامه فیلم و CSA، مدیر ارشد ریخته گری Emmy است که بیش از صد پروژه بین المللی را پخش کرده است. او چندین بار در طول سال به تکنیک های بازیگری و تست فیلم پرداخته است.

ما همچنین یک کارگاه آموزشی با فرانسیسکو مدینا، مربی زندگی و مربیگری را ارائه می دهیم که در سطح بین المللی آموزش می دهد و در کنار معلم مدرسۀ برنارد هیلر از لس آنجلس کار می کند.

دیگر معلمان قابل توجه جودی لوین، تهیه کننده چندین فیلم از جمله جلسات و جادوگر یک جاسوسی، کارگردان برونو کاپولا و گای رابرتز، مدیر هنری شرکت شکسپیر پراگ بود.

دانشکده Prague Film School همه در صنعت فیلم در پراگ کار می کند و به طور مداوم با متخصصان در پروژه های بین المللی تماس می گیرد. ما سعی می کنیم فرصت های زیادی را برای دانشجویان فراهم کنیم تا از فرصت های متفاوتی برای حرفه ای های حرفه ای برخوردار شوند و یاد بگیرند.

انتظار میرود که برای دانشجویان فیلم نیز در یک برنامه انتخابی در برنامه Prague Film School عمومی Prague Film School ثبت نام کنید. اینها عبارتند از: بازیگران، بازیگران خوب / بد اجرا، کمدی، نورپردازی برای فیلم، نوشتن ویژگی، هنر، سینمای مرکزی و اروپای شرقی، و غیره

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Prague Film School »

آخرین به روز رسانی ژوئن 10, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
تمام وقت
Price
15,900 EUR
شهریه
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است