توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هر سال، بیش از 3 میلیون نفر نشسته کمبریج ESOL امتحانات در بیش از 150 کشور در سراسر جهان. کمبریج معاینات ارزیابی توانایی نامزدها برای برقراری ارتباط موثر به زبان انگلیسی با آزمایش هر چهار مهارت زبان - خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن. هزاران نفر از دانشگاه ها، شرکت ها و سازمان های دولتی در سراسر جهان به عنوان اثبات سطح زبان انگلیسی شما را تشخیص کمبریج گواهینامه.

کدام امتحان برای من مناسب است؟

هنگامی که شما با ما و یا در روز اول خود را ثبت نام، شما یک آزمون کوتاه برای ارزیابی سطح زبان انگلیسی شما را. بر اساس نتایج آزمون و مصاحبه ما با شما، مشاوران ما بهترین کلاس برای شما توصیه خواهد کرد و توصیه که امتحان خواهد بود مناسب ترین برای شما. ما ارائه می دهیم دوره های آمادگی برای امتحانات کمبریج عمومی زبان انگلیسی، به سطح قبل از متوسط ​​تا مهارت (KET، PET، FCE، CAE، CPE). ما همچنین می تواند به شما برای آزمون کمبریج کسب و کار انگلیسی (BEC) و مالی (ICFE) و آزمون حقوقی انگلیسی (ILEC) آماده کند.

البته چگونه است؟

در طول مطالعات خود را، پیشرفت شما را نزدیک نظارت خواهد شد، به شما خواهد شد برای مشق شب داده و تشویق به استفاده از مواد رایگان خود مطالعه آنلاین و آفلاین ما است. شما امکان دسترسی به مقالات و سؤال گذشته برای کمک به شما برای چه به انتظار در آزمون آماده خواهد شد و همچنین مشاوره در مورد تجدید نظر آزمون و روش داده شود. اگر شما می خواهم را به کلاس های عمومی زبان انگلیسی در کنار دوره آمادگی امتحان خود را، ما سعی خواهیم کرد به ترتیب درس به جا در اطراف برنامه خود را. کلاس های عمومی زبان انگلیسی ما طراحی شده برای کمک به شما در بهبود خواندن، نوشتن، گوش دادن و مهارت های صحبت کردن تمرکز، در حالی که در حال توسعه تلفظ، گنجینه لغات و انگلیسی اجتماعی و اصطلاحی. تاج مدارس زبان انگلیسی با لندن تاج مرکز گسترش، که یکی از بزرگترین مراکز معاینه کمبریج ESOL در انگلستان وابسته است. دانشکده های تاج از زبان آموزان انگلیسی با دریافت تخفیف 10٪ تخفیف هزینه آزمون (از ژانویه 2013) بهره مند شوند.

حقایق سریع

- حداقل سن: 16 - سطح: قبل از متوسط ​​تا مهارت (A2 به C2) - کمک درسی: 6 - 30 ساعت در هفته - تاریخ شروع: در هر زمان - طول دوره: انعطاف پذیر - پیشنهاد منحصر به فرد: 10٪ تخفیف کردن خود را کمبریج هزینه آزمون

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Crest Schools of English »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است