البته - آمادگی آزمون IELTS

Crest Schools of English

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته - آمادگی آزمون IELTS

Crest Schools of English

صلاحیت IELTS معمولا برای مقاصد دانشگاهی گرفته آن است که توسط کالج ها و دانشگاه در انگلستان، شمال امریکا، استرالیا و نیوزیلند شناخته شده است. آزمون IELTS برای ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی از دانش آموزان غیر بومی استفاده برای دوره های آموزش عالی استفاده می شود. دوره IELTS ما شامل هر دو عمومی و انگلیسی علمی. درس پویا و به چالش کشیدن هستند و شما استراتژی برای برخورد با هر وظیفه در مقاله آزمون با تاکید بر تمرین خواندن، نوشتن گوش دادن و صحبت کردن را توسعه دهد. شما آموزش در روش آزمون داشته و آزمون عمل داده می شود برای کمک به افزایش اعتماد به نفس خود را.

آیا می دانید؟

- بیش از 1.4 میلیون نامزدها در امتحان IELTS در هر سال برای شروع سفر خود را به آموزش و پرورش بین المللی و اشتغال است. - IELTS با بیش از 6000 موسسه در بیش از 135 کشور به رسمیت شناخته شده. - IELTS با استفاده از یک سیستم نمره دهی از 0 تا 9 و دانش آموزان معمولا نیاز به یک نمره از بین 5.5 و 7.5 بسته به دوره که مایل به دنبال. - معمولا آزمون IELTS محل بارگیری در این هفته را و شما نیاز به کتاب آزمون خود را در حدود 4 هفته پیش (هزینه آزمون IELTS در قیمت البته شامل نمی شود). - IELTS ما آموزگار ارائه مشاوره معاینه متخصص و سطح شما را ارزیابی کنند. آنها همچنین به شما توصیه هنگامی که شما باید آزمون را.

حقایق سریع

- حداقل سن: 16 - سطح: متوسط ​​به مهارت (B1 به C2) - کمک درسی: 6، 9، 12، 15 و یا 21 ساعت در هفته - روز آغاز: در هر زمان - طول دوره: انعطاف پذیر
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Edgware, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Edgware, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات