البته - آموزش معلمان

Crest Schools of English

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته - آموزش معلمان

Crest Schools of English

که بیشتر از این دوره به نفع؟

این دوره را فراهم می کند معلمان خارج از کشور با یک فرصت بسیار عالی به روز کردن دانش آموزش و توسعه مهارت های زبان انگلیسی خود را. ما معلمان بسیار با تجربه و حرفه ای خواهد شد البته سفارشی ایجاد با توجه به نیازهای خاص هر گروه، می شود آن را روش تدریس، مدیریت کلاس درس و یا هر جنبه ای دیگر از آموزش یک زبان خارجی. دانش آموزان اتحادیه اروپا ممکن است واجد شرایط دریافت کمک های مالی برای این دوره تحت طرح Grundtvig و Comenius.

معلم و شاداب دوره تمرکز به طور عمده در:

- روش های مختلف برای تدریس - زبان آموزش - روش های مختلف با استفاده از منابع - جنبه های کلیدی برنامه ریزی درسی - روش های مدیریت کلاس درس برای نیازهای مختلف

محتوای دوره به طوری طراحی شده است:

- اعتماد به نفس افزایش معلمان در کلاس درس - ارتقاء دانش حرفه ای خود را مورد نیاز برای آموزش اولیه، ثانویه و یا زبان آموزان بزرگسال - ارتقاء دانش حرفه ای خود را مورد نیاز برای آموزش انواع مختلف درس زبان انگلیسی (به عنوان مثالانگلیسی برای اهداف ویژه، انگلیسی علمی، مالی به زبان انگلیسی و بسیاری دیگر) - تازه کردن دانش و مهارت های تدریس خود در یک محیط زبان انگلیسی - افزایش توانایی های خود را به استفاده از روش های جدید برای ایجاد جالب، درس یادگیرنده محور با مواد که درس انگلیسی 'آمده زنده - بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود را (که در آن قابل اجرا باشد) از نظر نه تنها هر چهار مهارت زبان انگلیسی (خواندن، نوشتن، صحبت کردن، گوش دادن)، و همچنین، مهم، از نظر روانی، دقت و تلفظ داوطلبان می توانند این برنامه ترکیب من واقعا خوشحالم که من مدرسه خود را با بازدید درس زبان انگلیسی و این فرصت را به رعایت معلمان ما در کلاس های درس داشته باشد. '' '' هستم. این واقعا تشویق شد! من واقعا مشتاق کلاس سال آینده من هستم. تشکر از شما برای کمک شما '' تاتیانا - معلم از روسیه، دسامبر 2013.

تاریخ آغاز

- 2014 آوریل 18 - 2014 ژوئن 16 - 2014 ژوئن 27 - 2014 ژوئیه 14 - 2014 ژوئیه 25
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
جولای 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Edgware, England
تاریخ شروع : جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
جولای 2019
بریتانیا - Edgware, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات