البته - اقدام برای فیلم و تلویزیون

Vancouver Film School - VFS

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته - اقدام برای فیلم و تلویزیون

Vancouver Film School - VFS

بازیگری برای دوربین نیاز به یک مجموعه منحصر به فرد از مهارت. شما را چه در VFS کلاس های بازیگری یاد خواهند گرفت که بر اصول ناتورالیسم سینمایی، سبک شما 'شما انتظار می رود برای رسیدن به اغلب زمانی که شما دوباره ' در تنظیم. از هفته اول خود را در مدرسه تا آخرین، شما 'شما در دوربین باشد.

چه به شما خواهد آموخت

بازیگری هنر کشف خود است. هنر و صنعت خود را بر روی مطالعه نزدیک از روابط، احساسات، و اقدامات بر اساس، و استعداد خود را در هر حرکت شما را و هر کلمه ای که در جلوی دوربین صحبت می کنند دیده می شود. در اینجا از سال خود را از کلاس های بازیگری در VFS برخی از نکات مهم: ابزار فیزیکی خود را هر روز در بازیگری با فیزیکی گرم کردن معمول است که شامل تمرینات، امتداد، صدا و بدن کار، و بازی های بداهه شروع می شود.رابطه شما با خودتان برای اولین بار از درس شما اجازه می دهد تا شما را به ریختن کمرویی و ساخت شجاعت خود را برای مقابله با همه چیز، از جلوه های بصری مانع از اقدام به صحنه صمیمی. ارتباط خود را با دیگر مردم انتظار بزرگترین پیشرفت خلاق خود را در طول این چند ماه شدید و به چالش کشیدن پر از فیلم برای آمدن و کارگاه های تلویزیون شما، هنر و صنعت خود و کسب و کار شما . چن استعداد و دانش - به طوری که در آن 'ثانیه استماع؟ سال خود را با آماده سازی نمونه کارها حرفه ای و همچنین به عنوان یک پروژه نهایی "محل سکونت شلیک " به پایان رسید.

تاریخ آغاز:

- 2015 ژانویه 5 صبر لیست - 2015 مارس 2 صندلی محدود - 2015 مه 4

برنامه های مورد نیاز

اتمام موفقیت آمیز برنامه VFS بازیگری ملزومات و دعوت از دانشکده بازیگری - OR - نشان داده تجربه بازیگری بعد از دبیرستان و استماع ضبط که با استانداردهای وزارت.استاندارد اداره امتحانات ابتدائی ممکن است به واسطه ارائه: - VHS (NTSC) - یوتیوب و یا لینک های مشابه - ویدئو در وب سایت شخصی لطفا توجه داشته باشید که استماع باید به طور خاص برای VFS ایجاد با توجه به شرایط محتوا ارائه شده در زیر و باید به وضوح به عنوان مثل شناسایی . دی وی دی و یا نوارهای ویدیویی VHS ارائه نمی شود مورد نیاز محتوا نوار باید حداکثر در طول شش دقیقه است و باید به شکل زیر باشد: -. نام ایالت خود را در دوربین - نشان دادن تک صدایی معاصر در کمتر از یک دقیقه - نشان دادن کوتاه صحنه معاصر در کمتر از یک دقیقه (متقاضی باید در دوربین و خواننده کردن دوربین شود) - اگر مورد نظر، ارائه حداکثر نسخه ی نمایشی یک دقیقه یک مهارت خاص (برای مثال آواز، رقص، اقدام فیزیکی و جسمی، و غیره) - ارائه پاسخ به به سوالات زیر در حداکثر دو دقیقه: چرا استماع قطعات خود را انتخاب کردید؟ چه مدت شما می خواستم عمل میکند؟چه کسی به شما الهام می خواهم به دنبال حرفه بازیگری؟ نقاط قوت و نقاط ضعف خود را به عنوان یک بازیگر چه هستند؟ اگر شما می توانید تی 'به یک بازیگر، چه چیزی را انتخاب کنید که می شود؟
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
کانادا - Vancouver, British Columbia
تاریخ شروع: ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
کانادا - Vancouver, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات