توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای تبدیل شدن به یک بازیگر خوب است به هر کس داده نشده است، به طوری که بازیگران حرفه ای همیشه در تقاضا. بازیگر مدرن باید قادر به کار در سیستم های مختلف و تعداد زیادی از ابزار برای حل هر کارگردان مجموعه کار.این برنامه شامل ماژول های آموزش عملی برای تشکیل مهارت های حرفه ای از بازیگر: تکنیک های بازیگری مدرن، صدا، plactika، تحلیل سناریو، کار بر روی صحنه، در چارچوب، ریخته گری، کار با کارگردان، اصول روانشناسی، kinoproizvodstvo، جنبه های قانونی و بیشتر.

هدف از این دوره

توسعه مهارت ها و دانش حرفه ای تئاتر و بازیگر سینما مربوطه می باشد. به کارشناسی کارشناسی ارشد هنر کلاسیک و مدرن از بازیگری.به دانش آموزان فرصت برای یادگیری در یک محیط کارآمد برای تولید اتصالات در جامعه حرفه ای است.

پرورش

این برنامه شامل ماژول های آموزش عملی برای تشکیل مهارت های حرفه ای از بازیگر: تکنیک های بازیگری مدرن، صدا، plactika، تحلیل سناریو، کار بر روی صحنه، در چارچوب، ریخته گری، کار با کارگردان، بر اساس PSihologii، فیلم سازی، مسائل حقوقی و بیشتر.

مقام

در طول آموزش بازیگران آینده با دانش آموزان گروه ها مرتبط با کار بر روی اجرای پروژه های آموزشی تعامل، متورم لیست از کار بازیگری خود را.همچنین، دانش آموزان با حمایت از مشاوران توسعه نمونه کارها خود را به شرکت در اقدام امتحانات ابتدائی.

فرمت آموزش

زمان قسمت: 18 ساعت دانشگاهی در هفته (3 بعد از ظهر در روزهای هفته و یک روز کامل).

آزمون ورودی

برای ورود به مدرسه باید یک فرم درخواست تکمیل، با موفقیت کامل مصاحبه و رقابت خلاق است. برای امتحان خلاق باید آماده 2-3 عبور (نثر، شعر، سبک های مختلف).حجم کل متن چاپ شده - و نه بیش از 1،5 صفحات. عملکرد کل زمان - 5 دقیقه. همچنین لازم است برای آماده شدن برای مصاحبه مقاله کوتاه پاسخ به این سوال "چرا من به حرفه بازیگری بود؟".

تاریخ امتحانات ورودی

در ماه ژوئیه، اوت و سپتامبر: در سال 2014، مصاحبه خواهد شد در سه جریان برگزار می شود. تاریخ دقیق خواهد شد بعد از مارس 30 داده شده است.

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Moscow Film School »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
110,000 RUB
نیمسال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date