Read the Official Description

در این سطح دانش آموزان هر چهار مهارت پوشش: خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن. دستور زبان بسیار گسترده است، واژگان باید طیف گسترده ای از موضوعات و تلفظ پوشش تقریبا باید به عنوان مسلط است که از زبان مادری باشد. coursebook خواهد شد به عنوان بخشی از درس استفاده خواهد شد اغلب با طیف وسیعی از مواد معتبر از سایر منابع منجر خواهد شد که بسته به کلاس و منافع دانش آموزان تکمیل اما.

البته در WLA دانش آموزان فراهم می کند با این فرصت را به بهبود قابل توجهی به انگلیسی خود را. این دانش آموزان را قادر به تجربه "زندگی به عنوان یک لندن" و با یکی از جهان 'ثانیه شهرستانها عمده بین المللی آشنا شوند. طولانی انگلیسی البته منجر به دانشگاه کمبریج آزمون یک CV / رزومه تقویت و بسیاری از کارفرمایان خواهد شد یک کارمند بالقوه که با موفقیت در خارج از کشور مورد مطالعه و موثر می تواند در زبان بین المللی جهان ارتباط برقرار می کنند.

همه طبقات توسط معلمان آموزش دیده واجد شرایط در آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی تدریس می شود. دوره های انگلیسی فوق العاده ما همراه با کار سخت شما می تواند نتایج بزرگ بود.

دانش آموزان می توانند شروع هر دوشنبه (به غیر از تعطیلات بانک در ماه مه و اوت). ما به مدت 2 هفته برای کریسمس و یک هفته برای عید پاک و یک هفته در ماه سپتامبر / اکتبر بسته شده است.

See 3 more programs offered by Wimbledon Language Academy »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
آگوست 2019
Application deadline

آگوست 2019