چرا انگلیسی عمومی؟

خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن: کلاس های عمومی زبان انگلیسی ما برای دانشجویانی که می خواهند به توسعه همه مهارت های زبانی خود طراحی شده است. کلاس های عمومی زبان انگلیسی نیز به شما برای بهبود دستور زبان، تلفظ و تسلط کمک خواهد کرد. کلاس های در دسترس برای تمام سطوح از مبتدی تا مهارت می باشد.

چه می توانم از کلاس انتظار؟

معلمان با تجربه ما پیشرفت شما را در سراسر مطالعات و نظارت خود را خواهد مشق شب برای کمک به تحکیم یادگیری خود را اختصاص دهید. در حال حاضر طیف از خود دسترسی مواد آموزشی و منطقه آنلاین یادگیری الکترونیکی دانش آموزان به طوری که شما می توانید برای مطالعه کلاس خارج در وقت آزاد خود را ادامه خواهد داد.

بعد از من چه اتفاقی می افتد؟

دانش آموزانی که دوره خود را تکمیل اعطا تاج مدارس گواهی انگلیسی، نشان می دهد که طول مطالعات خود را و سطح به دست آورد.برای کمک به شما در یادگیری خود را تحکیم بعد از دوره خود را به پایان رسیده است، ما حساب آموزش الکترونیکی خود را برای برخی از زمان را باز نگه خواهد به طوری که شما می توانید همچنان بعد از آخرین روز خود را در مدرسه برای دسترسی به درس نمونه. ما همچنین از شما دعوت به پیوستن به فارغ التحصیلان تاج ما، که به شما در حال انجام، دسترسی نامحدود به وبلاگ آنلاین و خبرنامه ما با توصیه های مفید، بازی های سرگرم کننده برای تمرین زبان انگلیسی خود و سایر منابع اجتماعی را.

آیا من می توانم امتحانات وجود دارد؟

دانش آموزانی که می خواهم امتحان شناخته شده بین المللی برای نشان دادن سطح زبان خود را می توانید برای آزمون در مدرسه ثبت نام کنید. تاج مدارس زبان انگلیسی با لندن تاج مرکز باز است، که یکی از بزرگترین مراکز آزمون ESOL کمبریج و کالج ترینیتی در انگلستان وابسته است. امتحانات کمبریج ESOL در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده و به رسمیت شناختن ارزش از توانایی های زبان خود را.امتحانات کالج ترینیتی GESE ایده آل برای دانش آموزان که یک گواهی نامه برای نشان دادن سطح زبان خود را در صحبت کردن و گوش دادن دوست هستند. برای دانش آموزان در حال پیشرفت به آموزش بیشتر، شما همچنین ممکن است بخواهید برای ثبت نام برای آزمون IELTS، به رسمیت شناخته شده توسط دانشگاه ها در سراسر جهان.

حقایق سریع

- حداقل سن: 16 - سطح: مبتدی تا مهارت (A1 - C2) - کمک درسی: 6 - 30 ساعت در هفته - تاریخ شروع: در هر زمان - طول دوره: انعطاف پذیر - ایده آل برای: دانش آموزانی که می خواهند برای افزایش سطح کلی خود را از انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Crest Schools of English »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است