البته - انیمیشن شخصیت های دیجیتال

Vancouver Film School - VFS

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته - انیمیشن شخصیت های دیجیتال

Vancouver Film School - VFS

نمایش انیمیشن و دیجیتال برنامه تولید شش ماه پیشرفته برای تجربه 3D و انیماتورها کلاسیک به دنبال اصلاح مهارت های خود را در انیمیشن شخصیت آنها به عنوان فیلم شخصیت بر اساس خود را ایجاد است.

چه به شما خواهد آموخت

از توسعه مفهوم به مدل سازی شخصیت و انیمیشن به تولید و پس از تولید، آنچه شما در این برنامه دقیق خواهد آموخت که به شما اجازه ایجاد فیلم خود را در شش ماه. شما در مایا را یاد بگیرند - نرم افزار استاندارد صنعت - و این فرصت برای کار با پیکسار 'ثانیه Renderman انیمیشن شما اکثریت از برنامه متحرک سازی فیلم خود را صرف کنند، با مربی گری چهره به چهره از صنعت انیمیشن داشته باشد. مربیان. توسعه مفهوم این همه با ایده خود را شروع می شود. مدل سازی 3D ایجاد شخصیت خود را از اسکلت است. شخصیت راه اندازی ریگ کاراکتر 'ثانیه اسکلت، پوست و چهره شما.ارائه ایجاد تصاویر تصفیه با استفاده از پیکسار 'ثانیه Renderman.

تاریخ آغاز:

- 2015 ژانویه 5 - 2015 ژوئن 29

برنامه های مورد نیاز:

- هنرهای تجسمی نمونه کارها از کار خود را که شامل زندگی (ارجح)، و یا نقاشی شخصیت و کار با کامپیوتر 3D (حداکثر 12 قطعه). از آنجا که این یک برنامه پیشرفته است، کار خود را 3D باید ثابت کند که شما در حال حاضر مهارت کافی به اکسل در برنامه است. یا - از اتمام موفقیت آمیز VFS انیمیشن برنامه کلاسیک.

شما با تحصیلات تکمیلی:

- دیپلم در انیمیشن های دیجیتال. - تسلط حلقه نسخه ی نمایشی از پروژه نهایی خود را. - دسترسی به فارغ التحصیلان VFS دایرکتوری و کار هیئت مدیره.
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
کانادا - Vancouver, British Columbia
تاریخ شروع: ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
کانادا - Vancouver, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات