البته - برنامه نویسی برای بازی ها، وب سایت و تلفن همراه

Vancouver Film School - VFS

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته - برنامه نویسی برای بازی ها، وب سایت و تلفن همراه

Vancouver Film School - VFS

برنامه نویسی برای بازی، وب و موبایل است که در مورد تبدیل شدن به یک، دقیق، توسعه بیشتر چند منظوره و hireable بهتر است. در طول سال های شدید ترین و خلاقانه از زندگی شما، شما یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد و برنامه های خم به شما برای استفاده از توسعه نرم افزار عالی برای تحت تاثیر قرار دادن، تحریک، ترغیب، و سرگرم کنند. هنگامی که شما فارغ التحصیل، شما دوباره 'مجهز به یک نمونه کارها قوی و مهارت های لازم برای اطمینان پروژه نهایی خود را ارائه به مخاطبان حرفه ای و استخدام از طیف گسترده ای از صنایع.

چه به شما خواهد آموخت

در حال برنامه نویسی برای بازی، وب و موبایل فارغ التحصیل به معنی تسلط بسیاری از رشته های - و درک و حتی بیشتر. شما با مهارت های پایه و اساس در ریاضی، طراحی، تولید، و برنامه نویسی، از جمله C # و C شروع، قبل از پیشرفت به رابط جلویی و توسعه تلفن همراه برای iOS و اندیشه.شما در این دانش هسته ای با دوره های به طور فزاینده پیچیده بر توسعه رابط و برنامه نویسی ساخت در حالی که انتخاب یک پروژه بزرگ در بازی، وب، و یا تکنولوژی تلفن همراه. شما یاد می گیرید هدف-C، جاوا، جاوا اسکریپت، و روبی در آهن در حالی که در حال رشد مهارت های ارائه و نمونه کارها خود را. شما پایان دادن به برنامه با کلاس های پیشرفته در shader های، برنامه نویسی شبکه، یکپارچه سازی اجتماعی، و برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر. این برنامه به شما می دهد نه تنها تئوری، آموزش، و تجربه است، اما همچنین اتصالات صنعت. این ها 'هر مزیت شما نیاز به موفقیت به عنوان حرفه ای خود را به شما راه اندازی به طیف گسترده ای از گزینه های شغلی.

تاریخ آغاز:

- 2015 مارس 2 - ژوئن 29، 2015 - 2015 اکتبر 26

برنامه های مورد نیاز

آماده نمونه کارها فنی که شامل 1-3 نمونه هایی از کار های برنامه نویسی. شامل گزیده ای 1-2 صفحه از کد منبع می خواهید برای نشان دادن خاموش، و 1-صفحه خلاصه توصیفی برای هر پروژه.شما همچنین باید مهارت های رایانه ای PC متوسط، از جمله همکاری دانش از مایکروسافت آفیس، این برنامه داشته باشد. آشنایی با HTML یک دارایی است.- OR - تکمیل موفقیت آمیز یکی از برنامه های VFS زیر است: - بنیاد ویژوال هنر و طراحی - طراحی بازی - طراحی دیجیتال - 3D انیمیشن و جلوه های ویژه
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
مارس 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
کانادا - Vancouver, British Columbia
تاریخ شروع: مارس 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
مارس 2019
کانادا - Vancouver, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات