البته: برنامه کامل

LeWagon Shanghai

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته: برنامه کامل

LeWagon Shanghai

2 ماه برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب.

9 هفته فشرده - 360 ساعت کد

همه پشته وب را یاد بگیرید از پایگاه داده به مرورگر.

 1. RUBY AND CODING BASICS (1 هفته)
  با خط فرمان و Git آشنا شوید. اصول اولیه برنامه نویسی را با روبی و برنامه های کد بازی با متغیرها، روش ها، حلقه ها و اظهارات شرطی یاد بگیرید. کشف چگونگی خواندن و نوشتن در فایل ها و نحوه جمع آوری اطلاعات جالب از طریق بریدن یک وب سایت یا با فراخوانی API (به عنوان مثال API توییتر).
 2. مهندسی نرم افزار (1 هفته)
  OOP (برنامه نویسی مبتنی بر شیء) را کشف کنید و با ساختن برنامه های خود به اشیاء مختلف، یاد بگیرید برای ساخت نرم افزار پیشرفته. اگر می خواهید یک شبکه اجتماعی، یک بازار، یک سیستم اجاره اتومبیل، یک سیستم رزرو رزرو کنید ... سپس شما باید کد خود را با معماری هوشمند سازماندهی کنید. همانند یک معمار که می خواهد خانه بسازد، باید الگوها و روش ها را احترام بگذارد. در طول این هفته شما اولین برنامه های خود را با الگوی طراحی MVC کد گذاری می کنید.
 3. پایگاه داده و SQL (1 هفته)
  برنامه ها نیاز به ذخیره اطلاعات در پایگاه داده دارند. بدون پایگاه داده، فیس بوک اطلاعات شما را هر بار که وارد می کنید، از دست می دهید! یادگیری برای طراحی یک پایگاه داده با تعریف جداول و اتصالات. سپس SQL، زبان مورد استفاده برای خواندن / نوشتن داده ها و ایجاد پرسش ها به پایگاه داده را کشف کنید.
 4. FRONT-END (2 هفته)
  بهبود فرهنگ UI خود را و همه چیز در مورد HTML، CSS و بهترین شیوه ها در طراحی وب (تکنیک های موقعیت، انیمیشن ها) را یاد بگیرند. با بوت استرپ آشنا شوید، یک کتابخانه مفید برای نمونه سازی وب-برنامه ها. سپس به Javascript و jQuery بروید. یادگیری برای دستکاری DOM، رویدادها را تعریف کنید و درخواستهای AJAX را با Javascript انجام دهید. شما در طی این ماژول با تعداد زیادی API API خلق می کنید (Trello، Slack، Facebook، و غیره ...).
 5. RAILS (2 هفته)
  زمان برای قرار دادن تمام مهارت های خود را با هم و شیرجه رفتن به ریل. هیچ معامله ای در اینجا وجود ندارد، شما قبلا می دانید بیشتر بلوک های ابتدایی آن و شما در خانه احساس خواهید کرد! در طول تمرینات Rails شما باید Airbnb را از ابتدا در 5 روز کد کنید. شما در تیم ها مشغول به کار خواهید شد تا یاد بگیرند که در Github با استفاده از درخواست های پی در پی همکاری کنند و برنامه های خود را در Heroku بکار ببرید، با استفاده از همان جریان کاری به عنوان راه اندازی موفق.
 6. پروژه (2 هفته)
  زمان پروژه! کد پروژه خود را در طول 2 هفته گذشته و ایجاد یک محصول عالی!

از بهترین ها یاد بگیرید

بر اساس Coursereport و Switchup، Le Wagon دارای رتبه اول بوت کاپینگ کدگذاری در جهان است.

ما 101 گروه (که بیش از 1810 دانش آموز است!) آموخته ایم و برنامه ما هر بار برای رسیدن به کمال پیشرفت کرده است. ما معتقدیم که ایجاد یک برنامه آموزشی عالی طول می کشد و ما حدود 3 سال برای طراحی برنامه FullStack به ما رسید. این تجربه طولانی ما است که باعث می شود برنامه ما بسیار کارآمد باشد. شما در 2 ماه آنچه را که در 2 سال یاد گرفته اید یاد خواهید گرفت:

 • راه اندازی کامل توسعهدهنده
 • مهندسی نرم افزار و معماری پایگاه داده
 • همکاری در Github
 • جریان کاری فنی مورد استفاده در بهترین راه اندازی های موفق
 • ابزارهایی مانند Heroku، Stripe، Mandrill، Algolia برای استقرار برنامه شما و ادغام ویژگی های پیشرفته (پرداخت، موقعیت جغرافیایی، ارسال پستی، جستجو و ...)

جامعه هیجان انگیز

1810+ دانش آموزان با زمینه های مختلف (مهندسین، روزنامه نگاران، معماران، طراحان ..) هر روز در Slack چت می کنند ، پرسنل کارکنان آموزش ما، به اشتراک گذاری راهنمایی ها، منابع، کدهای گوگل، پیشنهادات شغلی و اخبار از محصولات خود. یکی از بهترین جوامع تکنولوژی در جهان . همه دانشجویان لی Vagon دارای پس زمینه فنی مشابه هستند و از بهترین شیوه های صنعت استفاده می کنند. این ترکیب بین تنوع و تخصص فنی ، جامعه ما را منحصر به فرد می سازد.

نمونه کارها توسعه دهنده شما

در عرض 2 ماه، چندین برنامه وب را ایجاد کنید، از جمله کلون Airbnb و پروژه شخصی خودتان . این برنامه ها را نصب کنید و نمونه کارها Github Solid خود را بسازید.

روز عادی

9 ساعت - گرفتن قهوه و حضور در کلاس صبحانه توسط معلم سرب با تعداد زیادی از نسخه های زنده کد.

10h30 - با کمک کارکنان آموزشی ما در مورد چالش هایی که با دوستانتان از روز در پلت فرم خودکار تصحیح ما انجام می شود، کار کنید.

ساعت 16:30 - زمان یوگا با کلر، برای استراحت و گرفتن فضای سر.

17h30 - جلسه زنده کد: بیایید به برخی از چالش های روز نگاه کنیم و آنها را از ابتدا به طور کامل بر روی صفحه نمایش غول پیکر اصلاح کنیم

19 ساعته - کارآفرینان استاد کلاسیک (Pierre Valade مدیر عامل شرکت طلوع آفتاب، اسکات چاکون CIO Github ..)، یا کارگاه های فنی (UX، طراحی، کد)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 1, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
چین - Shanghai, Shanghai
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
چین - Shanghai, Shanghai
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات