البته - بنیاد هنر و طراحی بصری

Vancouver Film School - VFS

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته - بنیاد هنر و طراحی بصری

Vancouver Film School - VFS

ساخت یک پایه و اساس در تکنیک های هنری سنتی در ترکیب با آموزش در رسانه های تصویری مدرن در این برنامه یک ساله دقیق و اکتشافی. بنیاد ویژوال هنر و طراحی آماده سازی ایده آل برای پیشرفت در برنامه های دیگر تحسین VFS 'است. آنچه شما در این برنامه چند رشته بنیاد یاد خواهند گرفت را پوشش می دهد طیف گسترده ای از مهارت ها و تجارب، از طراحی، عکاسی، فیلمبرداری و انیمیشن به Storyboarding، طراحی صدا، نوشتن، و بازیگری، به نام چند. شما 'شما ابزار حیاتی مانند فلش، پس از اثر، و مایا استفاده کنید، شما را قادر میسازد برای بررسی بیشتر هنر و صنعت خود را. انیمیشن، طراحی دیجیتال، و فیلم - - در ماه های پایانی این برنامه، دانش آموزان بنیاد از سه تخصص را انتخاب کنید و استادان دانشکده ما از متخصصان صنعت مربی آنها به عنوان توسعه پروژه های نهایی خود را. همراه با کار آنها 'ام در طول سال خود را انجام داده، این پروژه ها اساس یک نمونه کارها با کیفیت حرفه ای و گسترده را تشکیل می دهند.

تاریخ آغاز:

- 2015 ژانویه 5 - 2015 مارس 2 - 2015 مه 4 - ژوئن 29، 2015 - 2015 اوت 31 - 2015 اکتبر 26

برنامه های مورد نیاز

بدون خاص برنامه مورد نیاز ورودی. طراحی شده برای علاقه مندان به هنر، طراحی و رسانه تازه کار که پرشور در مورد کار سخت به کشت تعالی خلاق می باشد. برنامه بنیاد ایده آل برای کسانی که نیاز به توسعه یک نمونه کارها نیاز به وارد یکی از برنامه های حرفه ای VFS 'و یا برای کسانی که لذت بردن از بیش از یک نظم و انضباط هنر سرگرمی و مطمئن نیستید از آنچه که آنها مایل به عنوان یک حرفه را دنبال می باشد.

شما با تحصیلات تکمیلی:

- دیپلم در بنیاد ویژوال هنر و طراحی - نمونه کارها نمایشگاه کار شما. - دسترسی به VFS دایرکتوری فارغ التحصیلان و هیئت مدیره کار.
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
کانادا - Vancouver, British Columbia
تاریخ شروع: ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
کانادا - Vancouver, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات