البته - تولید

Moscow Film School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته - تولید

Moscow Film School

تولید نه تنها سازمان از پروژه، ارتباط بین تمام مراحل فیلمسازی، بلکه مسئول توزیع این فیلم، و در نتیجه سرنوشت او و موفقیت با مخاطب است.شغل نیازمند داشتن مهارت های سازمانی، مسئولیت، مهارت های ارتباطی، مهارت های رهبری. همه این همراه با رفتار حرفه ای از پروژه را تبدیل به یک تولید کننده دفتر جعبه فیلم.برنامه آموزشی در دانشکده با هدف مطالعه جامع از ویژگی های تمام مراحل تولید فیلم، رفتار مالی و قانونی از پروژه ها و ایده کار با سرمایه گذاران به توزیع این فیلم در گیشه.فیلمنامه نویسی، آماده سازی، فیلمبرداری و دوره پس از تولید: هر ترم است به مطالعه یکی از این چهار مرحله از فیلمسازی اختصاص داده است.از آنجا که ترم اول، دانش آموزان نه تنها یادگیری نظریه، بلکه مهارت های کار با مواد واقعی با سنگ تیز کردن.

هدف از این دوره

برنامه آموزشی است که در شکل گیری یک متخصص برای مدیریت چرخه کامل تولید و توزیع پس از آن از پروژه فیلم انجام شده است.

پرورش

اسکریپت، آماده سازی، تیراندازی و پس از تولید دوره: هر ترم است به مطالعه یکی از این چهار مرحله از تولید فیلم اختصاص داده است.از آنجا که ترم اول، دانش آموزان نه تنها یادگیری نظریه، بلکه مهارت های کار با مواد واقعی با سنگ تیز کردن. در پایان هر یک از پروژه های سنگ فرشهای ترم با حضور نمایندگان صنعت فیلم انجام شده است.در طول برنامه، دانش آموزان با بخش های دیگر تعامل، کار بر روی پروژه های مشترک، شرکت در کلاس های کارشناسی ارشد به طور کلی استادان از صنعت برای سازمان که در دوران otvechaetTsentr.

فارغ التحصیل

بعد از فارغ التحصیلی دانش آموز دیپلم آموزش و پرورش حرفه ای ثانویه در تخصص "تولید" و نتایج حاصل از عمل عملکرد در یکی از شرکت های تولید منجر دریافت می کند.

فرمت آموزش

زمان قسمت: 16 ساعت دانشگاهی در هفته (2:00 در طول هفته و یک روز کامل).

آزمون ورودی

برای ورود به مدرسه باید یک فرم درخواست را تکمیل و مصاحبه با موفقیت منتقل می کند.

تاریخ امتحانات ورودی

در ماه ژوئیه، اوت و سپتامبر: در سال 2014، مصاحبه خواهد شد در سه جریان برگزار می شود. تاریخ دقیق خواهد شد بعد از مارس 30 داده شده است.
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
110,000 RUB
نیمسال
Locations
روسیه - Moscow, Moskva
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
روسیه - Moscow, Moskva
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات