توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این دوره طراحی شده است تا شما را با آمادگی کامل برای کمبریج ILEC، یک مدرک زبان سطح بالا برای دانشجویان حقوق و وکلا تمرین فراهم می کند.

که البته کمبریج ILEC است؟

این کوتاه، دوره فشرده مناسب برای دانش آموزان که دانش کاری خوبی از زبان انگلیسی و می خواهیم به توسعه این دانش را برای استفاده در یک محیط قانونی است. کمبریج ILEC به پاسخگویی به نیازهای هر دو کارفرمایان و وکلا ایجاد شده است. این نیز مناسب برای دانش آموزان قانون که نیاز به بهبود مهارت های زبان انگلیسی قانونی خود.

هدف از امتحان کمبریج ILEC:

- برای ارزیابی توانایی نامزدها به زبان انگلیسی کار در یک محیط حقوقی بین المللی - اجازه می دهد تا نامزدها برای نشان دادن به کارفرمایان توانایی خود را برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی با مشتریان و همکاران - اجازه می دهد تا نامزدها برای نشان دادن به موسسات آموزشی و آموزش توانایی خود را برای یک رشته مطالعه قانونی که در آن بخش قابل توجهی از دستور زبان انگلیسی - به تاثیر مثبت و مفیدی بر روی محتوا و تحویل زبان انگلیسی دوره های آموزشی برای مقاصد قانونی - به ارائه یک آزمون برای انجام این کار است که عادلانه به تمام نامزدها و که به استانداردهای بین المللی تحویل داده - به کاربران اجازه می دهد برای مقایسه نتایج آزمون نامزدها با شرایط دیگر که به چارچوب مشترک اروپا از مرجع برای زبان مرتبط است. بررسی متشکل از چهار مقاله جداگانه تست خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن.متون معاینه و مطالب در زمینه حقوق تجارت بین المللی تنظیم شده است. برخی از مناطق قانون برجسته در ILEC: شرکت ها، انجمن کسب و کار، قرارداد، فروش کالاها، املاک واقعی، بستانکار-بستانکار، مالکیت معنوی، اشتغال، مسابقه، محیط زیست، ابزار قابل، معاملات امن، جنبه های قوانین بین المللی. بررسی ILEC نیز جنبه های مربوط به وضعیت حقوقی را پوشش میدهد. ILEC ارزیابی توانایی زبان انگلیسی مورد استفاده در یک بستر قانونی در شورای اروپا بهتری 'سطح (B2) و شورای اروپا' موثر مهارت های عملیاتی 'سطح (C1) برای تسلط به زبان عمومی.

چه کسی صلاحیت ILEC به رسمیت می شناسد؟

ILEC توسط مجامع بین المللی منجر وکلا و حقوقدانان از جمله به رسمیت شناخته شده: - اروپا شرکت کانون وکلای - قانون انجمن دانشجویان اروپا - انجمن بین المللی وکلای جوان - کانون وکلای جوان اروپا

تاریخ دوره:

- 2014 فوریه 10 - 2014 مارس 31 - 02 ژوئن 2014 - 2014 اوت 4 - 2014 اکتبر 6 - 01 دسامبر 2014

حقایق سریع

- حداقل سن: 18 - سطح: متوسط ​​تا پیشرفته (B1 - C1) - کمک درسی: 20 ساعت در هفته - طول دوره: 2 هفته - ایده آل برای: حرفه ای نیاز به سطح بالا، مدرک تحصیلی مربوطه - آزمون اختیاری: کمبریج ICFE

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Crest Schools of English »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019