البته در تصویر مد


دوره مد تصویر نه تنها طراحی و یا نمایندگی از پوشاک، اما بیشتر از یک نوع هنر است. همچنین آن را به یک روش جایگزین برای افراد خلاق که لذت بردن از مد و می خواهم به بیان در راه های مختلف چگونه طراحی مد آنها را الهام بخش است. در این دوره شما همه چیز در مورد تصویر مد یاد بگیرند و چگونه آن را در طول تاریخ تکامل یافته، نقاشی تکنیک به شکل انسان، استفاده می کند و نظریه های رنگ، و بسیاری از راه های مختلف از تکنیک های به درخواست به خلق. در طول این زمان شما همچنین می خواهد شروع به توسعه و ساخت و ساز به سبک نمونه کارها خود را خود را، که امیدوارم، می توانید یک مسیر شغلی روشن برای شما باز!


نتیجه دوره


- روش به دست آوردن تصویر مد
- به دست آوردن دانش از تصویر از هنرمندان مختلف
- به دست آوردن تکنیک های رنگ آمیزی - نشانگر، نقاشی با مداد، آبرنگ، رنگ، رندر کامپیوتر
- توسعه هویت فردی خود


دانش آموز اصول اولیه تصویر مد یادگیری: نقاشی تکنیک شکل انسان و تکنیک های مختلف از جمله با استفاده از مداد، نشانگر، آبرنگ، رنگ، برنامه های کامپیوتری، و غیره آیا انتظار می رود که دانش آموز به اهمیت انجام پژوهش موثر برای یک پروژه، چگونگی تفسیر و نیازهای یک مشتری حالی که نگه داشتن سبک خود را، چگونه به را به زندگی یک روند، یک مفهوم یا یک خلق و خوی از طریق هنری خود را چشم انداز. تصویرگر مد است درست کار گسترده برای مناطق مانند خانه های طراحی، مجلات، شرکت روند، طراحی گرافیک یا طراحی مد، همچنین به عنوان یک خبرنگار آزاد و غیره


کار نهایی: کارگاه آموزشی نهایی خلاق: طراحی یک مجموعه تصویر بر اساس یک موضوع فردی


سطح: مبتدی، Expereinced


مواد: نوت بوک - مداد 4H - ردیابی کاغذ - پاک کن نرم - مداد - مداد تراش - سیاه و سفید زیبا قلم فیبر نوک - کاغذ A4 - قیچی - چسب چوب - کامپیوتر لپ تاپ - کارت حافظه USB - فتوشاپ - Illusrator (نسخه آزمایشی 30 روز خوب برای فتوشاپ و برنامه های تصویرگر)

مدت زمان کوتاه در طول روز 1 ماه - پاره وقت - صبح یا بعد از ظهر - 4 روز در هفته (دوشنبه تا پنج شنبه) هزینه: 1.200 € در طول روز 2 هفته - تمام وقت - 4 روز در هفته (دوشنبه تا پنج شنبه) هزینه: 1.200 € برای شامل 22٪ مالیات و 180 ثبت نام یورو هزینه.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط Milan Fashion Campus »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
2 - 4 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date