البته در طراحی لباس زنانه


لباس زن درس طراحی است برای آماده سازی دانش آموزان برای واقعیت حرفه ای از دنیای مد، نه تنها توسعه خلاقیت فردی، بلکه برای به دست آوردن ملزومات صنعت مد.


این دوره در هم با طراحی مجموعه طراحی برنامه شبیه سازی در ترکیب با پارچه واقعی ترکیب شده است.
خلاقیت توضیح آن مشکل است، به ویژه در مد. برای مثال طراحی یک لباس است تنها به طور کامل در ذهن یک طراح تصویر شده است. طراح پس از آن به بیان ایجاد خود را از طریق طرح اما باید آن را دقیقا بیان پارچه لباسی خلق و خوی از پارچه. شما باید دانش از پارچه به منظور طراحی و گاهی اوقات طرح ها بر روی پارچه در جهان حرفه ای بر اساس است.


این دوره به خصوص به عنوان تجربه کار واقعی، نه تنها مطالعه تئوری ساختار. "شرکت مد هم به سرمایه گذاری در طراحان جوان ندارد! آنها نیاز به سازندگان حرفه ای جوان، که آماده به کار می شود.


کار نهایی: کارگاه آموزشی نهایی خلاق: طراحی یک مجموعه بر اساس یک موضوع فردی


نتایج دوره آموزش


- توانایی به دست آوردن طراحی تکنیک برای طراحی و رسم فنی
- استفاده از برنامه های ادوبی: نرم افزار Adobe Photoshop و تصویرگر
- دانش بهره نساجی
- به دست آوردن حس ایجاد پوسترها


این دوره به دانش آموز برای واقعیت حرفه ای از دنیای مد آماده کند. نه تنها در حال توسعه خلاقیت فردی، بلکه برای به دست آوردن ملزومات صنعت مد.
این دوره به خصوص به عنوان تجربه کار واقعی، نه تنها مطالعه نظری ساختار.


"شرکت مد هم به سرمایه گذاری در طراحان جوان ندارد!
آنها نیاز به سازندگان حرفه ای جوان، که آماده به کار می باشد. "


سطح: مبتدی

مواد: نوت بوک - مداد 4H - ردیابی کاغذ - پاک کن نرم - مداد - مداد تراش - سیاه و سفید زیبا قلم فیبر نوک - کاغذ A4 - قیچی - چسب چوب - کامپیوتر لپ تاپ - کارت حافظه USB - فتوشاپ - Illusrator (نسخه آزمایشی 30 روز خوب برای فتوشاپ و برنامه های تصویرگر)

در دسترس مدت زمان برنامه عادی در طول روز 6 ماه - 4 روز در هفته (دوشنبه تا پنج شنبه) تمام وقت هزینه: 7.900 € (فتوشاپ و Illustator درس شامل) جهت روشنایی در روز 3 ماه - 4 روز در هفته (دوشنبه تا پنج شنبه) تمام وقت هزینه: € 4.000 (فتوشاپ و Illustator درس شامل) برای شامل 22٪ مالیات و هزینه ثبت نام 150 یورو.

مدت زمان کوتاه در طول روز 1 ماه کامل-زمان- 4 روز در هفته (دوشنبه تا پنج شنبه) هزینه: 1.700 € (درس فتوشاپ شامل) جهت روشنایی در روز 1 ماه - پاره وقت - صبح یا بعد از ظهر - 4 روز در هفته (دوشنبه تا پنج شنبه) هزینه : € 1.500 (درس فتوشاپ شامل) در طول روز 2 هفته - تمام وقت - 4 روز در هفته (دوشنبه تا پنج شنبه) هزینه: 1.500 € (درس فتوشاپ شامل) که شامل 22٪ مالیات و هزینه ثبت نام 150 یورو.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
ایتالیایی

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط Milan Fashion Campus »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
1 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date