البته در مد یک ظاهر طراحی شده

این سبک البته مد اجازه خواهد داد که دانش آموزان به منظور توسعه حس stylizing مد نه تنها با طعم بزرگ است. سبک مد همیشه باید در ذهن داشته باشیم که آنها بیش از حد در نظر تعدادی از عوامل: چگونه برای مطابقت با لباس به تملق گفتن تمام انواع اندازه و شکل بدن، چگونه به پوشیدن لباس مناسب پارچه لباسی زمان، مکان و شرایط، و یا چگونه می شود روند آگاهانه به یک کمپین چشم نواز. این که آیا شما می خواهید یک سبک برای خریداران persional یا سبک photoshootin، در این دوره شما اجازه می دهد برای گسترش دانش در مورد نحوه لباس پوشیدن یک ظاهر طراحی در هر وضعیت.


این دوره شامل تمرینات در ترکیب و تطبیق راههای جدید برای خودتان لباس، تجزیه و تحلیل خیابان مد، هماهنگی ساز و برگ تحت بودجه و بیشتر. شما باید برای کشف تمام انواع مغازه ها در میلان، تبدیل شدن به یک سبک در حالی که با بهره گیری از سرمایه مد.


این دوره نیاز به فتوشاپ و اینترنت است. شاگرد اطلاعات از طریق اینترنت جمع آوری و طرح ارائه آن را در نمونه کارها خود را با استفاده از فتوشاپ.


کار نهایی: سبک نمونه کارها


نتایج دوره آموزش


- استفاده از نرم افزار Adobe: فتوشاپ
- به دست آوردن روش ایتالیایی از مد stylizing
- توانایی به دست آوردن ارتباط برقرار گرایش های جدید در راه روشن بصری
- توانایی به دست آوردن برای ایجاد برای مشتریان آینده خود را مد آگاهانه هدف به نظر می رسد - یاد بگیرند که چگونه به لباس خود را سبک
- دانش به دست آوردن از آیکون و طراحان گذشته
- روند تبدیل شدن به آگاه سبک در سراسر جهان
- شناخت نام پارچه (پارچه درک که بیشتر مناسب برای چهره های و آیتم های مختلف می باشد)


شما یک حس سبک از دیدگاههای مختلف بسته به فرد و به مناسبت توسعه. همچنین به شما خواهد آموخت که چگونه بسیاری از سبک های مختلف در سراسر جهان وجود دارد، به دنبال در مد از سراسر جهان است.


همچنین، به شما خواهد آموخت که چگونه به استفاده فتوشاپ، ترکیب و تطبیق موارد لباس و همچنین ایجاد قطعات جدید با استفاده از ابزار فنی.


در طول دوره دانشجو یک کتاب است که می تواند به عنوان یک کار ارائه نمونه کارها شخصی استفاده می شود ایجاد کنید. دیدن نمونه ای از نمونه کارها وب سایت مجازی


سطح: مبتدی


جنس: نوت بوک - لپ تاپ کامپیوتر - حافظه USB - فتوشاپ - (نسخه آزمایشی 30 روز خوب)

برنامه در دسترس در طول روز مدت زمان 2 هفته - تمام وقت - 4 روز در هفته (دوشنبه تا پنجشنبه) هزینه: 1.500 € (درس فتوشاپ شامل) در طول روز 3 هفته -Full-زمان: 4 روز در هفته (دوشنبه تا پنجشنبه) هزینه: 1.700 € (درس فتوشاپ شامل) در طول روز 3 هفته - پاره وقت - صبح یا بعد از ظهر - 4 روز در هفته (دوشنبه تا پنجشنبه) هزینه: 1.300 € (درس فتوشاپ شامل) ترکیبی البته مد یک ظاهر طراحی شده و مد Shotting مد یک ظاهر طراحی شده و تیراندازی 2 هفته یک ظاهر طراحی شده مد - تمام وقت - 4 روز در هفته (دوشنبه تا پنجشنبه) و 1 هفته مد عکسبرداری هزینه: 2.800 € اینجا را کلیک کنید برای برنامه مد Shootting به شامل 22٪ مالیات و هزینه ثبت نام 180 یورو.

دوره های آموزشی باز کردن تمام طول سال - ثبت نام هر دوشنبه

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط Milan Fashion Campus »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
2 - 4 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date