توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره: رقص / مراحل در برادوی

این برنامه برای دانش آموز انگلیسی است که شور و شوق برای رقص و همچنین می خواهد به تجربه تمام است که شهر نیویورک را ارائه کرده است طراحی شده است. Rennert و مراحل در برادوی همکاری به ارائه مخلوط کاملی از یادگیری زبان و آموزش رقص در یکی از مهمترین شهرستانها رقص در جهان است. در سال 1979 تاسیس شد، مراحل در برادوی ارائه می دهد بیش از 50 کلاس در هر روز، از ابتدا تا سطح پیشرفته. طیف گسترده ای از سبک ها و تکنیک های توسط یک بین المللی، دانشکده در سطح جهانی تدریس می شود. دانش آموزان رقص خواهد شد و آموزش در کنار جانبازان از برادوی، اپرا و شرکت های بزرگ رقص باله از جمله شهر نیویورک، باله کیروف، آلوین Ailey تئاتر رقص آمریکایی، مارتا گراهام و Complexions به نام چند. باله، خیابان باز یا هیپ هاپ، و یا انتخاب از 'کلاس باز برنامه رقص به طور کلی مراحل: دانش آموزان Rennert یا یک برنامه تخصصی در یکی از سه کانون را انتخاب کنید.دانش آموزان کارت خود را به عضویت در مراحل در برادوی، که آنها را به تمام مزایای مدرسه از جمله تخفیف کلاس های کارشناسی ارشد، کارگاه ها و در فروشگاه های محله حق دریافت کنید. پس از اتمام برنامه، رقص گواهی خاص، و همچنین به عنوان یک گواهی Rennert خواهد شد به دانش آموز تعلق می گیرد. با هم، Rennert و مراحل در برادوی ترکیب تخصص برای ایجاد یک برنامه آموزشی بسیار معنی دار و با ارزش در زبان انگلیسی و آموزش رقص حرفه ای است.

نکات برجسته برنامه

  • را انتخاب کنید تمرکز رقص باله تخصصی در، خیابان باز، و یا هیپ هاپ و یا ...
  • انعطاف پذیری بیش از 50 کلاس در روز در تمام سطوح در باله، طبقه باره، جاز، موسیقی تئاتر، مدرن / معاصر، شیر، هیپ هاپ / خیابان، قومی، gyrokinesis، پیلاتیز و یوگا
  • تخفیف کارگاه های آموزشی، کلاس های کارشناسی ارشد، رویدادهای آموزشی، شب فیلم، اجرای، و فروشندگان ترجیح
  • مراحل گواهی رقص پس از اتمام دوره

البته حقایق کلیدی

طول دوره حداقل 2 هفته درس در هفته 5 کلاس های رقص (هر 1-1.5 ساعت) و 16 یا 20 ساعت به زبان انگلیسی ورودی مورد نیاز تکمیل پرسشنامه مدرسه رقص همه سطوح انگلیسی انگلیسی تاریخ آغاز 2014 هر دوشنبه قیمت 112 $ در هر هفته، به علاوه هزینه های دانش آموزان ویزای F1 برنامه انگلیسی ساعت هنر به علاوه به سمت کل ساعت شمارش نیست فاصله از مدرسه 20-30 دقیقه توسط مترو مطالعه قرار گرفت.

آنچه شما باید بدانید که به کتاب این دوره:

  • بدون آزمون زبان انگلیسی مورد نیاز، تمام سطوح مورد قبول
  • هیچ تجربه قبلی رقص لازم
  • مراحل در برنامه برادوی برای ثبت نام مورد نیاز است
  • دانش آموزان قدم در کارت عضویت برادوی در روز اول خود را داده می شود، دانش آموزان ممکن است 5 کلاس های رقص به طور کلی یک هفته از انتخاب خود با استفاده از این کارت را.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Rennert English Language School »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019