البته - طراحی صحنه و لباس

Moscow Film School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته - طراحی صحنه و لباس

Moscow Film School

طراحی لباس نقش مهمی در ایجاد طیف بصری فیلم ایفا می کند.طراح صحنه و لباس مسئول هر جزئیات است، آشکار تصویری از قهرمان، اما مهمتر از - برای تصویر هنری از یک نقاشی یا یک اجرای تئاتر و انطباق آن با دوران است که در آن عمل می گیرد.لباس مطالعه مواد دیداری و مستند برای هر تصویر، موافق با مدیر و مدیر وحدت سبکی، در آینده با لباس، ادعا می کند و آنها را ایجاد می کند.این برنامه است که در شکل گیری دانشکده طراح صحنه و لباس از شکل گیری جدید، که نه تنها قدرت تکنولوژیک، با هدف بلکه درک پیچیدگیهای تولید فیلم، قادر به کار در یک تیم است.

یادگیری مشارکتی

در طول برنامه، دانش آموزان به طور فعال با بخش های دیگر از دانشجو، پروژه های تعطیلات کار می کند.مدرسه برگزار شد سخنرانی ها و کارگاه های مشترک از کارشناسان صنعت، گشت و گذار بر روی مجموعه ای است که مسئول ایجاد این مرکز حرفه ای.

مقام

در طول 4 ترم، دانش آموزان در حال کار بر روی مفاهیم لباس برای پروژه های فیلم ژانرها و سبک های مختلف، که اساس نمونه کارها.پروژه فارغ التحصیلی می شود نشانه فارغ التحصیل همه دانش و مهارت خود را به کار بر روی یک پروژه فیلم واقعی است.

عمل

پس از نتایج ارزیابی عملکرد و نمونه کارها تولید فارغ التحصیلان در پروژه های فعلی فیلم تمرین، و همچنین ادامه همکاری با پروژه های مدرسه مرکز حرفه ای.

آزمون ورودی

برای ورود به مدرسه باید یک فرم درخواست را تکمیل و مصاحبه با موفقیت منتقل می کند. مصاحبه باید آماده مجموعه ای از کار نشان دادن توانایی به منظور جلب و کار با رنگ.به عنوان بخشی از مصاحبه متصدی علاقه خود را در حرفه ای ارزیابی، درک اصول اولیه (دانش پایه از تاریخ صحنه و لباس، ارزیابی صحنه و لباس فیلم های مورد علاقه خود را، و غیره)
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
110,000 RUB
نیمسال
Locations
روسیه - Moscow, Moskva
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
روسیه - Moscow, Moskva
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات