البته - فشرده و غوطه ور

Crest Schools of English

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته - فشرده و غوطه ور

Crest Schools of English

بهبود سریع تر انگلیسی خود را با قرار گرفتن در معرض بیشتر به زبان انگلیسی

تاج مدارس دوره فشرده زبان انگلیسی بهترین برنامه را اگر شما می خواهید برای بهبود سطح زبان خود را در یک مقدار کوتاه از زمان است. شما تماس بیشتر با معلمان در محیط کلاس درس و تعداد زیادی از فرصت برای تمرین مهارت های زبانی خود را، شرکت در فعالیت های کلاس درس و با دیگر دانش آموزان یاد بگیرند. قرار گرفتن در معرض اضافی را به انگلیسی به شما اعتماد به نفس شما نیاز به تمرین زبان خود و بهبود دقت و صحت خود را به من بدهید. همه طبقات ما آرام و تعاملی هستند و معلمان را پوشش طیف گسترده ای از موضوعات جالب برای اطمینان حاصل شود که درس پر جنب و جوش و جذاب می باشد. خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن: این البته ایده آل برای کسانی که می خواهند به خود اختصاص داده به عنوان بسیاری از وقت خود را به عنوان ممکن است به یادگیری زبان انگلیسی و به بهبود مهارت های زبان های کلیدی خود را است.

آیا می خواهید حداکثر زمان معلم؟

دانش آموزانی که مایل به صرف زمان زیادی که ممکن است با یک معلم انگلیسی می توانید برنامه غوطه ور ما (45 ساعت در هفته) را. شما 00:59 به مدت 30 ساعت انجام خواهد داد و در سه فعالیت همراه در هفته، از جمله گشت و گذار جالب در داخل و اطراف لندن. این دوره فشرده ترین ما است و آن را برای دانش آموزانی که می خواهید برای تمرین زبان هر روز و به دست آوردن بیشترین قرار گرفتن در معرض زبان انگلیسی.

حقایق سریع

- حداقل سن: 16 - سطح مبتدی تا پیشرفته (A1-C1) - ساعت در هفته را انتخاب کنید از 21، 24، 27، 30، 45 - ایده آل برای: دانش آموزان و حرفه ای که می خواهید برای دریافت شهریه به همان اندازه که ممکن است در کوتاه مقدار زمان
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Edgware, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Edgware, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات