توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیر عکاسی - یکی از سازندگان اصلی فیلم، فقط کار بر روی تصمیم گیری خوب خود را انجام نه تنها ساقه، اما قبل از هر چیز، یک تفسیر بصری از مواد.فیلمبردار فکر تصاویر بصری و می داند که چگونه آنها را اجرا.شغلی، از یک سو، نیاز به سلیقه هنری، از سوی دیگر - طور مداوم به روز دانش و مهارت های فنی را با فن آوری، و همچنین توانایی کار در یک تیم، مدیریت پروژه در چارچوب صلاحیت حرفه ای خود را.برنامه های آموزشی است که در مطالعه انواع مختلف و انواع عکاسی با هدف، کار با نور، مطالعه رشته ضروری هنری (نور، رنگ، ترکیب)، دانش مطلق قابلیت های فنی از تجهیزات.نتیجه آموزش - نمونه کارها چند منظوره است که توانایی تبدیل بر روی صفحه نمایش ترکیب رسا ترین، نور و راه حل های مربوطه به اهنگ صدا و coloristic، دیدگاه، درمان نوری و نورپردازی برای از کامل ترین، موضوعات انتقال عمیق نشان می دهدو این ایده از فیلم است.

هدف از این دوره

دانش کنونی و مهارت های عملی، دانش پایه فن آوری و نمونه کارها، اجازه می دهد برای شروع در صنعت فیلم، اپراتور تخصص / مدیر فیلمبرداری.

یادگیری مشارکتی

در طول برنامه، دانش آموزان به طور فعال با بخش مربوط به پیش تولید، تولید و postprodashen دانشجویی، پروژه های تعطیلات کار می کند.مدرسه برگزار شد سخنرانی ها و کارگاه های مشترک از کارشناسان صنعت، سفر به شرکت فیلم، که مسئول سازماندهی مرکز حرفه ای.

عمل

به عنوان یک نتیجه از عملکرد و نمونه کارها ارزیابی فارغ التحصیلان تشکیل کار عملی در تلویزیون، شرکت های فیلم، و همچنین ادامه همکاری با مرکز دوران مدرسه.

فرمت آموزش

فرمت یادگیری پاره وقت: 16 ساعت دانشگاهی در هفته (2 ظهر و یک خروجی).

آزمون ورودی

برای ورود به مدرسه باید یک فرم درخواست را تکمیل و مصاحبه با موفقیت منتقل می کند.مصاحبه جلسه تمام وقت با کمیته انتخاب (سرپرست و / یا معلمان پیشرو در دانشکده، مدرسه) است. آن را به آماده سازی یک مصاحبه نمونه کارها ضروری است.شما می توانید انواع آثار خلاق تصور کنید: عکس (ترجیحا از ژانرهای مختلف)، ویدئو، استوری بورد، نصب و راه اندازی هر فیلم یا ویدئو.اطلاع به نتایج حاصل از امتحانات ورودی را به شما از طریق ایمیل در مدت 5 روز کاری پس از مصاحبه فرستاده شده است.

تاریخ امتحانات ورودی

در ماه ژوئیه، اوت و سپتامبر: در سال 2014، مصاحبه خواهد شد در سه جریان برگزار می شود.مصاحبه ج 12:00-20:00 به صورت جداگانه فاصله تخصیص داده شده است.

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Moscow Film School »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
125,000 RUB
نیمسال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date