البته - فیلمنامه

Moscow Film School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته - فیلمنامه

Moscow Film School

نقش نویسنده در پروژه فیلم در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم - با وجود فراوانی از فن آوری های جدید است که بیننده مدرن در فیلم خود جلب کرده است، بر اساس یک پروژه موفق همیشه جالب، داستان حرفه ای پرداخته است.اسکریپت خوب - آن را همیشه مجموعه ای از دانش و مهارت های حرفه ای برای ایجاد یک محصول با کیفیت، که پس از آن قادر خواهد بود به کار تمام شرکت کنندگان از پروژه می باشد.برنامه درسی شامل فعلی واحد نظری (سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی در مناطق خاصی از سینما، تئوری و تاریخ سینما، تجزیه و تحلیل سبک، روانشناسی)، و کارگاه های آموزشی با هدف تشکیل پرتفوی: کار با متن، سازگاری /kranizatsiya، doktoring اسکریپت، اسکریپت کوتاه، تمام طول، فیلم انیمیشن، مجموعه تلویزیونی. این دوره همچنین شامل سخنرانی عمومی و پروژه ها با گروه های مرتبط.

هدف از این دوره

سازند از مهارت های واقعی از نویسنده ای که می داند که چگونه برای ایجاد یک محصول حرفه ای، نمونه کارها ایجاد konkuretnosposobnogo برای شروع موفق در این حرفه است.

پرورش

این دوره شامل بلوک های نظری و عملی گسترده برای رسیدگی به چالش های کلیدی رو به نویسنده به کار بر روی بلند، طراحی کوتاه، سری کارتون.در طول دوره آموزشی شرکت فیلم صرف مسابقات در میان دانش آموزان در نوشتن اسکریپت برای پروژه های واقعی است. مدرسه مرکز حرفه ای را ترویج تشکیل پرتفوی با کیفیت بالا از اوراق قرضه و بهترین شیوه در جامعه حرفه ای است.

مقام

بعد از فارغ التحصیلی دانش آموز دیپلم آموزش و پرورش حرفه ای ثانویه در تخصص "فیلمنامه" دریافت می کند. فارغ التحصیل دارای یک نمونه کارها رقابتی، که شروع موفق در این حرفه را فعال کنید.پس از اتمام آموزش بهترین دانش آموزان فرصتی برای کار با شرکت های پیشرو فیلم داشته باشد.

فرمت آموزش

زمان قسمت: 16 ساعت دانشگاهی در هفته (2:00 در طول هفته و یک روز کامل).

آزمون ورودی

برای ورود به دانشکده را پر کنید در فرم درخواست و عبور از آزمون ورودی در یکی از سه جریان.

تاریخ امتحانات ورودی

در ماه ژوئیه، اوت و سپتامبر: در سال 2014، مصاحبه خواهد شد در سه جریان برگزار می شود.مصاحبه ج 12:00-20:00 به صورت جداگانه فاصله تخصیص داده شده است.
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
110,000 RUB
نیمسال
Locations
روسیه - Moscow, Moskva
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
روسیه - Moscow, Moskva
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات