توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره چینی: خصوصی دوره های سفارشی

خصوصی دوره های سفارشی ما برای دانشجویانی که می خواهند برای لذت بردن از تمام فواید توجه فردی و یک برنامه انعطاف پذیر در حالی که یادگیری زبان یا فرهنگ چینی می باشد. شما می توانید زمان کلاس از ساعت 8:30 am-21:00pm،Monday تا یکشنبه تصمیم گیری، در هر زمان (اگر دوست دارید). هنگامی که شما کتاب یک دوره خصوصی، شما فقط می توانید در نقاط ضعف خود را تمرکز و توجه فردی شما را بیشتر. معلم شما انجام تجزیه و تحلیل نیازهای با شما و با هم، تصمیم گیری در برنامه مطالعه خود را و materials.Beginners می توانید یک پیشرفت سریع داشته و زبان آموزان پیشرفته می توانید منطقه خاص است که دانش آموزان می خواهم به تمرکز می کنند.

چه کسی است آن را مناسب برای؟

خارجی که در پکن زندگی می کنند و زمان برای حضور در درس گروه به طور منظم را نداشته باشند، کسانی که مایل به طور موثر بهبود سطح چینی موجود خود و یا که علاقه به فرهنگ چینی.

آیا سفارشی خصوصی البته حق را برای شما؟

این دوره به شما کمک خواهد کرد تا:
  • تبدیل شدن به یک سخنران روان تر که شما با معلم خود ارتباط برقرار
  • بهبود حوزه های دانش زبان (دستور زبان، واژگان، تلفظ) و موضوعات به شما می خواهید به تمرکز بر روی
  • توسعه مهارت های زبان اصلی خود: گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن
  • تمرکز بر مناطق خاصی از زبان و فرهنگ چینی است که مورد علاقه شما

آنچه شما به مطالعه و بررسی؟

هنگامی که شما کتاب یک دوره خصوصی، شما را در نیازهای زبان خود و الزامات تمرکز می کنند. معلم شما انجام تجزیه و تحلیل نیازهای با شما و شما با هم در برنامه مطالعه و مواد خود تصمیم بگیرید. آیا البته خود را در حال توسعه سطح خود از دانش زبان و یا در عمل تسلط تمرکز بستگی به نیازهای خاص زبان شما. محتوای دوره خیاط ساخته شده به طور کامل خصوصی انعطاف پذیر و تعیین شده توسط نیازهای شما و سبک یادگیری خود را برتر می باشد.

سطح

سطح مبتدی این سطح شروع می شود از Hanyu پینیین یادگیری، پس از آن به گوش دادن پایه، صحبت کردن، خواندن و نوشتن. شما می توانید برای مکالمات ساده با مردم چین در مورد موضوعات زندگی روزمره خواهد بود.سطح 1 در این سطح، به شما خواهد شد 250 کلمه استفاده می شود، 25 الگوهای جمله و 150 جمله در استفاده مشترک، که شما را قادر به معرفی خود، نظم در یک رستوران یادگیری و برقراری ارتباط با خدمتکاران خانه خود و غیره سطح 2 شما 350 جدید یادگیری کلمات، 35 الگوهای جمله و 200 جملات در استفاده مشترک. شما می توانید آرزوها و الزامات مربوط به مواد غذایی، haircutting و غیره بیان می شود و قادر به بحث در مورد برنامه های آینده. سطح متوسط ​​این سطح به طور عمده در مورد صحبت چینی مورد استفاده در ارتباطات روزانه است. شما می توانید روان با مردم در مورد موضوعات مختلف در شرایط مختلف ارتباط برقرار کند. سطح 3 شما 300 کلمه جدید، 45 الگوهای جمله و 250 جملات در استفاده مشترک یاد بگیرند. شما خواهید آموخت که برای بیان احساسات خود و توصیف موقعیت های زندگی. سطح 4 شما ادامه خواهد داد به گسترش فرهنگ لغت خود.در این سطح، به شما خواهد شد 350 کلمات، 55 الگوهای جمله و 300 جملات در استفاده مشترک یاد بگیرند. شما می توانید برای بیان نظرات در کارهای مختلف و آشنایی بیشتری با فرهنگ چینی تبدیل خواهد شد. سطح پیشرفته شما واژگان خود را گسترش و بهبود سلامت روانی در گفتاری چینی به تاریخ همتراز با زبان مادری. همچنین شما می خواهد بیشتر آشنا با فرهنگ چینی و تبدیل به جامعه است. سطح 5 شما 400 کلمه جدید، 70 الگوهای جمله و 350 جملات در استفاده مشترک یاد بگیرند. اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از کلمات مرتبط و همچنین چگونه برای بیان نقطه نظر شما سطح 6 نظر. شما حدود 500 کلمه، 80 الگوهای جمله و 400 جملات در استفاده مشترک یادگیری یاد بگیرند. همچنین شما می خواهد بیشتر در مورد فرهنگ چینی، آداب و رسوم و عادات. سطح مهارت نزدیک به زبان مادری محلی یاد بگیرند، به شما خواهد آموخت به استفاده از زبان عامیانه و اصطلاحات.سطح 7 شما خواهید آموخت که استفاده مشترک از اصطلاحات، عبارات و زبان عامیانه، و به خواندن روزنامه و کتاب در چین است. سطح 8 نگه دارید تا با زبان مادری به هنگام بحث از اخبار و رویدادهای جاری و بیان دیدگاه ها و نظرات بر روی آنها.

جزییات دوره

  • سطح ارائه شده: مبتدی تا مهارت
  • تعداد دانش آموزان: شهریه فرد یا گروه خصوصی
  • جنس: بستگی به نیازهای شما
  • شروع روز: هر روز
  • زمان درس: هر زمان از 8:00-9:00
نکات: نرخ دوره بالاتر خواهد بود اگر زودتر از 8:00 و یا بعد از 9:00 برگزار خواهد شد. اگر شما نیاز به کمک درسی دور از مدرسه (منزل شما و یا دیگر محل انتخاب) ممکن است هزینه های اضافی برای حمل و نقل وجود دارد. برای جزئیات بیشتر لطفا با مدرسه می باشد.

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط MY Chinese Study »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date