البته - کارگردانی هنری

Moscow Film School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته - کارگردانی هنری

Moscow Film School

طراح تولید با استفاده از راه حل های بصری، طرح ها و استوری بورد تبدیل متن فیلمنامه به یک سری بصری و پلاستیک فیلم بعدی، و همچنین به عنوان رئیس بخش هنر (صحنه و لباس، آرایش، lokeyshn، چوب بست، کنسرت بربس) است و به طور مستقیم در ش درگیرemkah. برنامه های آموزشی است که در شکل گیری یک متخصص است که می تواند با یک فیلمنامه نویس، کارگردان، اپراتور، سرپرست گرافیک کامپیوتری کار برای رسیدن به یک اثر بصری واحد انجام شده است.شامل یک بلوک از ماژول های نظری در تاریخ هنر، سبک، تاریخ سینما، توسعه وسیع ترین ابزار تجسم ممکن: نقاشی، اصول اولیه طراحی معماری، طراحی چیدمان، کولاژ، دکوراسیون، نقاشی، کار با بافت.

یادگیری مشارکتی

در طول برنامه، دانش آموزان به طور فعال با بخش های دیگر از دانشجو، پروژه های تعطیلات کار می کند.مدرسه برگزار شد سخنرانی ها و کارگاه های مشترک از کارشناسان صنعت، گشت و گذار بر روی مجموعه ای است که مسئول ایجاد این مرکز حرفه ای.

مقام

در طول 4 ترم، دانش آموزان در حال کار بر روی مفاهیم بصری برای پروژه های فیلم، که اساس نمونه کارها.پروژه فارغ التحصیلی می شود نشانه فارغ التحصیل همه دانش و مهارت خود را به کار بر روی یک پروژه فیلم واقعی است.

عمل

پس از نتایج ارزیابی عملکرد و نمونه کارها تولید فارغ التحصیلان در پروژه های فعلی فیلم تمرین، و همچنین ادامه همکاری با پروژه های مدرسه مرکز حرفه ای.

آزمون ورودی

برای ورود به مدرسه باید یک فرم درخواست را تکمیل و مصاحبه با موفقیت منتقل می کند.مصاحبه جلسه تمام وقت با کمیته انتخاب (سرپرست و / یا معلمان پیشرو در دانشکده، مدرسه) است. یک مزیت مهم برای متقاضیان الگوی مالکیت است.در مصاحبه شما نیاز به آوردن هر گونه آثار که نشان از مهارت و توانایی را به منظور جلب و کار با رنگ (بیش از فرمت A3).اطلاع به نتایج حاصل از امتحانات ورودی را به شما از طریق ایمیل در مدت 5 روز کاری پس از مصاحبه فرستاده شده است.

تاریخ امتحانات ورودی

ژوئیه، اوت و سپتامبر: در سال 2014، مصاحبه خواهد شد در سه جریان برگزار می شود.مصاحبه ج 12:00-20:00 به صورت جداگانه فاصله تخصیص داده شده است.
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
110,000 RUB
نیمسال
Locations
روسیه - Moscow, Moskva
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
روسیه - Moscow, Moskva
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات