با تشکر از فن آوری های جدید، ایجاد عمل عکاسی و زندگی زمان هیجان انگیز، با نوآوری ثابت و افق های جدید، مجبور به عکاسان یادگیری مداوم.

در برخی از زمینه ها، از قبیل تبلیغات خودرو، معماری و طراحی داخلی، تغییر اجرا و تصاویر بیش از حد واقع بینانه است که به ما می آیند در بسیاری از موارد می نقاشی کامپیوتر تولید از طراحان، مهندسان و معماران . آنها تصاویر CGI آشنا برای هر دو هنوز هم عکاسی و حرکت، مورد استفاده در فیلم و تلویزیون می باشد.

این انقلاب که تنها حد تعریف شده توسط نویسندگان، در حال حاضر شکل دادن به دنیای تبلیغات.آن استفاده می کند، در حالی که در همه زمینه ها قابل اجرا نیست، همچنان به طور فزاینده ای لازم باشد، به عنوان یک ژنراتور از تصاویر جدید و یا به عنوان یک انتگرال از این CGI در محیط واقعی عکاسی.

این دوره های ارائه شده توسط GrisArt CGI تساوی در احتمال قریب به اتفاق ایجاد تصاویر 3D، اما این کار را به شیوه ای انتخابی، با نیازها و آگاهی از عکاسان. آنها لینک مستقیم بین این فن آوری و عکاسی معمولی، و همچنین سازگاری و فرصت خود را کشف کردند. برای این منظور، آن به شدت توسعه جنبه های مفید، به عنوان مثال، طرح دوربین و چشم انداز، نور، بافت و یا ارائه تصویر خروجی.

نرم افزار استفاده می شود برنامه MAXON 4D سینما، بر خلاف دیگر برنامه های کاربردی معادل، آن است که توسط دوستی مشخص و سهولت در مدیریت رابط آن است. سطح بالایی از کیفیت ارائه آخرین نسخه از پیشرفته بارگزاری (موتور رندر خود را از C4D) برنامه آن را یک ابزار بسیار جذاب برای حرفه ای مایل به سرمایه گذاری در این زمینه را.

علاوه بر این، دانستن نیازهای بازار، این دوره شامل آموزش روند کار با V-ری، یکی از موتورهای رندر بهترین موجود است.

تمرکز این دوره است برجسته عملی، به طوری که دانش آموزان با حل تمرینات به عمق درک و مدیریت آنها آشنا شده، در حالی که آموزش دیده برای توسعه شهود خود را دارند.

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط GrisArt Escuela Superior de Fotografía »

این دوره واقع در پردیس
Duration
پاره وقت
Price
2,025 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ