توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این یک برنامه ایده آل برای کسانی که مایل به بهبود مهارت های کار خود را در جهت به دست آوردن یک شغل و یا برای پیشبرد در آموزش و یا محل کار خود است. این برنامه منجر به BTEC در WorkSkills به علاوه، صلاحیت های حرفه ای در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده در سطح 3 در شرایط چارچوب ملی (NQF). این طراحی شده و معتبر توسط Edexcel، پیشرو در ارائه مدارک شناخته شده بین المللی است. این مدرک BTEC می سازد علاوه بر فوق العاده به CV خود را و توسط UKBA برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا تایید شده است.

این برنامه شامل دو مرحله است:

1.دوره مطالعه شما برای حداقل 15 ساعت در هفته این دوره مورد مطالعه شامل واحد های فردی از جمله: - مهارت های مذاکره و اقناع در محل کار - دادن و گرفتن بازخورد - آماده شدن برای مصاحبه - اثربخشی در محل کار - ظاهری شخص برای رهبری - آموزش از کار برای رفع - زبان انگلیسی و مهارتهای آماده سازی آزمون اگر شما می خواهم تا با یک اقامتگاه ماندن در طول دوره مطالعه خود را، ما خوشحال به ترتیب این کار را برای شما خواهد شد 2. کار برای رفع دوره - شما می توانید به عمل قرار داده مهارت های شما در کلاس توسعه یافته است. - در طول قرار دادن کار خود را، شما باید بررسی شود و با توجه به راهنمایی. - تکالیف داده شده در طول قرار دادن خود را به شما فرصتی برای تأمل در تجربه خود را و دوباره ارزیابی مهارت های کار خود را به من بدهید. تکالیف ممکن است شامل سخنرانیها، گزارش ها، نقش بازی می کند، تحقیق، و غیره در طول مطالعات خود را، و همچنین به عنوان یک تکلیف عملی در طول قرار دادن کار شما.همه تکالیف هستند داخلی ارزیابی و هنگامی که شما تعداد مورد نیاز از اعتبارات به دست آمده، شما اهدا خواهد شد BTEC در WorkSkills به علاوه سطح 3 مدرک تحصیلی (یا گواهی جایزه).

چه نوع تجربه کاری می توانم؟

مهمان نوازی و بهداشت و درمان: دانش آموزان با تجربه مرتبط در مهمان نوازی و یا مراقبت های بهداشتی بخش خواهد شد قرار دادن پرداخت می شود (حداقل دستمزد UK) به عنوان بخشی از دوره خود را. حرفه ای: دانش آموزانی که تجربه را انتخاب کنید برای مثال در بازاریابی، مد، امور مالی، حقوق، کسب و کار، و غیره خواهد قرار دادن کار بدون مزد را.

حقایق سریع

- حداقل سن: 18 - شهریه: 15، 18، 21، 24، 27 و یا 30 ساعت در هفته - تاریخ شروع: هر دوشنبه (ثبت نام در حال انجام) - سطح: متوسط ​​به مهارت (B1 به C2) - ایده آل برای: دانش آموزان که می خواهند تجربه عملی در یک شرکت مستقر در بریتانیا و یک مدرک سطح BTEC 3

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Crest Schools of English »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است