توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هر ساله حدود 1.5 میلیون نفر، برگزاری امتحانات کمبریج در زبان انگلیسی برای متکلمان زبان های دیگر (ESOL). در اقیانوس اطلس SEAL ما 12 هفته کمبریج آزمون دوره های آمادگی ارائه دهد. شما می توانید انتخاب کنید 'کمبریج کلاسیک ' یا برنامه 'کمبریج طلا ' بسته به این که مناسب اهداف، زمان و بودجه شما بهترین.

'کلاسیک ' ارائه می دهد 20 درس میکرو گروه در هفته و مقدار زیادی از فرصت ها برای مطالعه شخصی در خارج از زمان درس با استفاده کامل از مدرسه 'منابع و معلم خود به شما یک را' مطالعه خود برنامه '.

یا شما می توانید 'طلا ' گزینه ارائه می دهد که 20 درس میکرو گروه PLUS 5 ساعت در هفته از '0:59 ' درس و با معلم خصوصی خود را به واقعا در مهارت های را که می خواهید خاص 'را انتخاب کنید تمرکز 00:59 'کمک با.شما تمام مهارت در درس های گروه و معلمان خود را پوشش خواهد شما را با بهترین مشاوره در مورد روش امتحان راهنمای بنابراین شما می توانید با اعتماد به نفس به دست آوردن یک نمره خوب در این آزمون بین المللی معتبر و معتبر.

12 هفته طول ایده آل از زمان برای مطالعه برای این امتحانات است، اما اگر شما یک زمان کوتاه تر، شاید 'طلا ' خواهد بود که بهترین گزینه برای شما، و یا اگر شما در حال حاضر در سطح خوبی در مهارت های زبان انگلیسی خود را به دست آورد، شاید شما می توانید از برنامه کلاسیک ' انجام دهید اما برای یک زمان کوتاه تر. فقط از ما بخواهید و ما شما را در مورد آنچه ما فکر می کنیم به شما بهترین کت و شلوار را راهنمایی کند.

12 هفته دوره آمادگی آزمون برای:

- FCE اولین مدرک در زبان انگلیسی - CAE گواهی زبان انگلیسی - CPE گواهی تسلط به زبان انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Atlantic S.E.A.L »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
12 
Price
150 EUR
این تنها هزینه آزمون است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date