Read the Official Description

انگلیسی آکادمیک

سطح: B2 - C1

مدت زمان: 1، 2، یا 3 مدت

City and Islington College تحصیلات تکمیلی دولتی است که در ایلینگتون جهانگردان واقع شده است، درست در قلب لندن.

با شهرت عالی ما، مکان مرکزی لندن و امکانات عالی، هر دلیلی برای مطالعه زبان انگلیسی با ما وجود دارد. تمام دوره های زبان انگلیسی ما توسط شورای بریتانیا مورد تایید قرار می گیرند و ما مجموعه ای از سطوح دوره ای، تاریخ شروع و طول دوره را ارائه می دهیم، به این معنی که شما می توانید دوره کامل خود را با ما پیدا کنید!

درباره کالج

این کالج دارای پنج مرکز مدرن است که توسط یک برنامه ساختمان سازی £ 64 میلیون ساخته شده و بازسازی شده است - بزرگترین در تاریخ آموزش عالی بریتانیا. امکانات ما ترکیبی از فن آوری پیشرفته، امکانات کلاس های نوآورانه، کتابخانه های دارای ذخیره سازی خوب و کافه های آرامش بخش است، و کالج را به عنوان محل عالی برای تحصیل در نظر می گیرد. علاوه بر این، می توانید از مو و سالن زیبایی خود بهره مند شوید و بخشی از اتحادیه دانشجویی فعال و پر جنب و جوش باشید.

حصول اطمینان از لذت بردن از وقت خود را در کالج برای ما بسیار مهم است: هر مرکز دارای تیم خدمات دانشجویی خود است که شما را در حین تحصیلاتتان پشتیبانی می کند، و تیم بین المللی با تجربه ما با شما به کالج شخصی خوش آمد می گوید، شما را از طریق ثبت نام پیگیری می کند مشاوره در مورد مسائل مهاجرت و دانشجویان بین المللی ارائه می دهد.

اطلاعات دوره

تمام دوره های زبان انگلیسی ما توسط معلمان متخصص و مجرب، با تجربه و دوستانه تدریس می شود. با تشکر از حمایت اختصاصی معلمان ما، با اندازه های کوچک کلاس (به طور متوسط ​​12 در هر کلاس، حداکثر 20)، تیم های ما نه تنها نتایج عالی را به دست می آورند، بلکه به عنوان دوستانه، کار سخت و انگیزه شناخته می شوند!

این دوره تمام وقت انگلیس، شورای بریتانیا است که برای دانش آموزانی که بیش از 16 سال سن دارند و مایلند مهارتهای انگلیسی خود را برای تحصیل، کار و یا اوقات فراغت بهبود بخشد، طراحی شده و طراحی شده است.

شما تمام چهار مهارت را مطالعه خواهید کرد - خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن - و همچنین توانایی شما برای استفاده از زبان انگلیسی در زندگی روزمره را توسعه می دهد.

این دوره 15 ساعت در هفته است و آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی IELTS و کمبریج را همراه با مطالعه زبان انگلیسی فراهم می کند.

جدول زمانی شما ممکن است ترکیبی از کلاس های صبحگاهی و بعد از ظهر باشد.

شرایط ورود:

متقاضیان باید حداقل سطح زبان انگلیسی B1 را درخواست کنند (IELTS 4.0 یا معادل آن). این دوره برای متقاضیان در سطح C1 (IELTS 7.0 یا معادل آن) مناسب نیست. متقاضیان بدون نتایج آزمون رسمی زبان انگلیسی بر اساس مورد مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

هزینه ها: *

  • 1 دوره £ 1،400
  • 2 شرایط 2،700 پوند
  • 3 شرایط 4000 پوند

* بعضی از دوره ها ممكن است شما را مجبور به خرید مواد، مثلا كتاب های كتاب كنند - این هزینه ها در هزینه درس نمی باشد.

هزینه های ذکر شده برای 2014/15 هستند و در سال های آتی دانشگاه تغییر می کنند.

محل

مدرسه زبان انگلیسی ما در مرکز آموزش برای زندگی طولانی مدت است. مکان عالی این مرکز به این معنی است که از دسترسی آسان به محدوده فوق العاده امکانات محلی، از مغازه ها، کافه ها و رستوران ها تا محل های موسیقی، پارک های برگ و بازار خیابان ها لذت خواهید برد - به جز همسایگی نزدیک باشگاه فوتبال آرسنال!

نزدیکترین ایستگاه متروی Finsbury Park در خطوط ویکتوریا و Piccadilly است و فقط چند دقیقه پیاده از کالج است. بسیاری از جاذبه های مشهور لندن فقط یک سفر کوتاه کوتاه هستند:

  • 10 دقیقه به آکسفورد خیابان
  • 20 دقیقه به تئاتر غرب End
  • 22 دقیقه به موزه بریتانیا
  • 23 دقیقه به کاخ باکینگهام
  • 24 دقیقه به هاروارد

NB برخی از آموزشها ممکن است در مرکز مراقبت بهداشتی، اجتماعی و مراقبتهای ویژه ما قرار داشته باشد.

Program taught in:
انگلیسی

See 8 more programs offered by City and Islington College »

Last updated June 13, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
سپتامبر 2019
Duration
1 - 3 
تمام وقت
Price
1,400 GBP
1 مدت؛ 2 شرایط 2،700 پوند؛ 3 شرایط 4000 پوند
By locations
By date
Start Date
آپریل 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline

آپریل 2019

سپتامبر 2019

ژانویه 2020