انگلیسی برای اهداف علمی (EAP) دوره

عمومی

شرح برنامه

برنامه انگلیسی برای اهداف دانشگاهی (EAP) برای دانشجویان انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) در همه سطوح طراحی شده است که: قصد ورود به کالج یا دانشگاه آمریکایی را در مقطع کارشناسی دارند. باید برای TOEFL و IELTS آماده شوید. می خواهید در کلاس دانشگاه با انگلیسی زبانان بومی موفق شوید.

نکات مهم برنامه

چشم پوشی از تافل

دانشجویانی که به برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد SDSU و کالج های محلی محلی متقاضی می شوند ، ممکن است واجد شرایط دریافت تافل تافل پس از گذراندن مقاطع پیشرفته باشند.

پذیرش مشروط در مقطع کارشناسی در SDSU

دانشجویانی که قصد دریافت مدرک کارشناسی در SDSU را دارند این امکان را دارند که برای پذیرش مشروط در دوره کارشناسی درخواست دهند.

مهارت سازی آکادمیک

برنامه EAP به دانشجویان بین المللی ESL کمک می کند تا مهارت های لازم برای موفقیت در دانشگاه های ایالات متحده را توسعه دهند.

مشاوره دانشگاه

ALI در مورد مسائل دانشگاهی و انتخاب دانشگاه مشاوره ارائه می دهد. مشاوران با درخواست های پذیرش در San Diego State University و مدارس دیگر به دانشجویان کمک می کنند.

تعامل با بلندگوهای بومی

دانشجویان EAP این فرصت را دارند که مهارت های انگلیسی زبان و گوش دادن خود را تمرین کنند و با تعامل با زبان مادری ، دانش خود را در مورد فرهنگ آمریکایی بهبود بخشند. دفتر زندگی دانشجویی ALI همچنین می تواند به دانشجویان کمک کند تا در خارج از کلاس با بومیان زبان تماس بگیرند.

در کلاسهای SDSU ثبت نام کنید

دانشجویان پیشرفته EAP ممکن است حداکثر در دو کلاس معمولی SDSU (شش واحد) * با دانشجویان آمریکایی در ترم های پاییز یا بهار ثبت نام کنند. نمرات ، اعتبارات و کارنامه رسمی SDSU اعطا می شود و ممکن است به دانشگاه های دیگر منتقل شود. برای اطلاعات بیشتر به EAP Plus در زیر مراجعه کنید.

* هزینه اضافی اعمال می شود.

تست و قرار دادن

برنامه EAP آموزش انگلیسی را در همه سطوح از ابتدا تا پیشرفته ارائه می دهد. دانش آموزان برای تعیین سطح انگلیسی خود در آزمون های تعیین سطح شرکت می کنند. آنها در زمینه های مختلف مهارت (گوش دادن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن) آزمایش می شوند و متناسب با نیازها و توانایی های مختلف آنها قرار می گیرند. دانش آموزان سطح پایین کلاس های مهارت های یکپارچه را می گذرانند. در پایان هر ترم ، دانشجویان می توانند مجدداً تست بزنند تا پیشرفت خود را بسنجند.

انگلیسی برای اهداف آموزشی

 • تعداد هفته: 12 در تابستان ، 17 در بهار یا پاییز.
 • ساعت آموزش: بیش از 23 هفته در هفته.
 • الزامات: آموزش قبلی به زبان انگلیسی ترجیح داده می شود.
 • همچنین شامل: همه دانش آموزان به مشاوره تحصیلی ، مشاوره دانشجویی ، انتخابی ، کلینیک تلفظ ، گروه مکالمه ، آزمایشگاه زبان و رایانه ، کتابخانه SDSU و امکانات ورزشی دسترسی دارند.

دانشجویانی که پس از تاریخ شروع EAP می رسند ممکن است تا زمان شروع جلسه بعدی EAP در برنامه Intensive English for Communication (IEC) شرکت کنند.

برنامه تحصیلی

تست های قرارگیری

پس از شرکت در آزمون جایگذاری EAP ، دانش آموزان با توجه به قدرت مهارت های زبانی خود در هر منطقه از محتوای دوره ، در دوره های خود قرار می گیرند ، به این معنی که دانش آموزان ممکن است در سطوح مختلف برای گوش دادن ، خواندن ، نوشتن و غیره باشند ، دانش آموزان سطح پایین یکپارچه را دنبال می کنند برنامه تحصیلی.

مهارت های انگلیسی

زمان آموزش قابل توجهی به توسعه مهارت های خواندن ، نوشتن ، دستور زبان ، گوش دادن ، صحبت کردن ، و واژگان و استراتژی های لازم برای موفقیت در دوره های دانشگاهی و دانشگاهی اختصاص دارد.

سایر دوره ها

بسته به سطح و در دسترس بودن ، دانشجویان ممکن است دوره هایی را برای آمادگی در آزمونهای TOEFL و IELTS مورد نیاز برای برنامه های دانشگاه در دوره کارشناسی انتخاب کنند. برخی از دانشجویان ممکن است واجد شرایط گذراندن دوره های مبتنی بر محتوا مانند انگلیسی ریاضی ، انگلیسی برای مهندسی ، بازاریابی آمریکایی باشند.

فعالیت ها

دانشجویان در معرض فرهنگ کلاسهای دانشگاهی ایالات متحده هستند و می توانند از طریق برنامه EAP به طور منظم در فعالیتهای دانشگاه SDSU شرکت کنند.

انتخابی برنامه

دوره های انتخابی هر ترم برای حمایت بیشتر از مهارت های آزمون ، بهبود مهارت زبان و افزایش دانش در مورد فرهنگ ایالات متحده ارائه می شود. دوره ها با توجه به سطح جلسه و محل کار متفاوت هستند.

موارد انتخابی محبوب عبارتند از:

 • TOEFL Prep مبتنی بر اینترنت
 • آمادگی آیلتس
 • انگلیسی از طریق رقص
 • تلفظ آمریکایی
 • الگوهای جمله انگلیسی
 • توسعه روان از طریق افعال
 • آمادگی برای مطالعه علمی
 • انگلیسی از طریق موسیقی محبوب
 • انگلیسی از طریق ورزش

کلینیک تلفظ

علاوه بر کلاسهای سخنرانی روزانه و موارد انتخابی تلفظ ، ALI با استفاده از نرم افزارهای تخصصی ، فعالیتهای آزمایشگاهی سفارشی و مطالب ساخته شده توسط معلم ، به صورت رایگان شخصی سازی و اصلاح لهجه را به دانش آموزان ارائه می دهد.

EAP Plus

دانشجویان پیشرفته می توانند حداکثر در دو کلاس عادی SDSU با دانشجویان آمریکایی ثبت نام کنند. نمرات ، اعتبارات و کارنامه رسمی SDSU اعطا می شود و ممکن است به دانشگاه های دیگر منتقل شود.

 • دانش آموزان پیشرفته ای که بالاتر از سطح EAP 106 را امتحان می کنند ، باز هستند.
 • دانشجویان از نزدیک با مشاوران ALI خود برای انتخاب کلاسهای SDSU در بخشهای منتخب همکاری می کنند.
 • دانشجویان در دوره های با دانشجویان آمریکایی اعتبار SDSU کسب می کنند.
 • رونوشت رسمی SDSU و اعتبار قابل انتقال اعطا می شود.
 • هزینه های اضافی به ازای هر کلاس اعمال می شود.

هزینه ها

 • 6 ژانویه - 7 مه: 6،350 دلار
 • 19 مه - 5 آگوست: 4235 دلار
 • 18 آگوست – دسامبر. 17: 6350 دلار
آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

San Diego State University (SDSU), a truly global learning community, is an ideal place to begin your international education. Part of the 23-campus California State University (CSU) system, SDSU is t ... اطلاعات بیشتر

San Diego State University (SDSU), a truly global learning community, is an ideal place to begin your international education. Part of the 23-campus California State University (CSU) system, SDSU is the third-largest university in the state with an enrollment of more than 35,000 students. We offer 97 bachelor's, 84 masters, and 21 doctoral degree programs. اطلاعات محدود